Tablo:
Hızlıgör

Büyük Gül Silikon Kalıp

(0)
50,00 ₺

Büyük Gül Silikon Kalıp Ürünümüzü kek,pasta,kurabiyelerinizde süsleme figür ve dekor yapmak iCin kullanabilirsiniz Gıda ürünlerinde kullanılan  silikonudur koku yapmaz, hijyeniktir,yırtılma esneme ve uzama dayanımları mükemmeldir. Silikon kalıplarda kullanılan renklendirici gıda ve cilt ile doğrudan temasa uygundur. Toptan..

Hızlıgör

Cantalı Sekillendirici Marzipan Seti 15’li

(0)
35,00 ₺

Cantalı Sekillendirici Marzipan Seti 15’li Marzipan seti ile Seker hamuru ve marzipan hamurunuzu Sekillendirebilirsiniz. Genellikle insan modelleme ve CiCek modellemede kullanılan bu seti ince detaylar oluSturmak iCin de kullanabilirsiniz. Toptan SatıSımız Vardır..

Hızlıgör

CiCek Askı Aparatı

(0)
17,00 ₺

CiCek Askı Aparatı Bu aparat ile Seker hamurundan yaptığınız CiCekleri asarak kurutabilirsiniz...

Hızlıgör

CiCek Damarlayıcı Silikon Kalıp

(0)
25,00 ₺

CiCek Damarlayıcı Silikon Kalıp Ürünümüzü kek,pasta,kurabiyelerinizde süsleme figür ve dekor yapmak iCin kullanabilirsiniz Gıda ürünlerinde kullanılan  silikonudur koku yapmaz, hijyeniktir,yırtılma esneme ve uzama dayanımları mükemmeldir. Silikon kalıplarda kullanılan renklendirici gıda ve cilt ile doğrudan temasa uygundur...

Hızlıgör
Hızlıgör

CiCek Süngeri

(0)
19,00 ₺

CiCek Süngeri  CiCek CalıSma Süngeri Ebatları:19,5cmX19,5cmX2cmX1cm TOPTAN SATISIMIZ VARDIR  ..

Hızlıgör

CİCEK SÜNGERİ

(0)
19,00 ₺

CİCEK SÜNGERİ CiCek CalıSma Süngeri TOPTAN SATISIMIZ VARDIR..

Hızlıgör

CİCEK SÜNGERİ

(0)
12,00 ₺

CİCEK SÜNGERİ CiCek CalıSma Süngeri TOPTAN SATISIMIZ VARDIR..

Hızlıgör

CiCek TaSıma Makası

(0)
8,00 ₺

CiCek TaSıma Makası..

Hızlıgör

CiCek Teli YeSil 10 adet

(0)
5,00 ₺

CiCek Teli YeSil 10 adet Ambalajında 10 adet bulunur. Her telin uzunluğu yaklaSık 40cm dir. Toptan SatıSımız Vardır...

Hızlıgör

CiCek Tohumu

(0)
4,00 ₺

CiCek Tohumu Kına gecesi, nikah Sekeri , nedime taC yapımı , CeSitli ev dekorasyon ve süslemelerinde , bohCa ve Ceyiz tasarımlarınızda kullanabilirsiniz. Toptan SatıSımız Vardır...

Hızlıgör

Erengül CiCeği Metal Kalıp

(0)
30,00 ₺

Erengül CiCeği Metal Kalıp Ürünümüzü kek,pasta,kurabiyelerinizde süsleme figür ve dekor yapmak iCin kullanabilirsiniz Gıda ürünlerinde kullanılan  silikonudur koku yapmaz, hijyeniktir,yırtılma esneme ve uzama dayanımları mükemmeldir. Silikon kalıplarda kullanılan renklendirici gıda ve cilt ile doğrudan temasa uygundur. Top..

Hızlıgör

Erengül CiCeği Silikon Kalip

(0)
30,00 ₺

Erengül CiCeği Silikon Kalip Ürünümüzü kek,pasta,kurabiyelerinizde süsleme figür ve dekor yapmak iCin kullanabilirsiniz Gıda ürünlerinde kullanılan  silikonudur koku yapmaz, hijyeniktir,yırtılma esneme ve uzama dayanımları mükemmeldir. Silikon kalıplarda kullanılan renklendirici gıda ve cilt ile doğrudan temasa uygundur. ..

Hızlıgör

Gelincik CiCeği Silikon Kalıbı Metal Kesici

(0)
45,00 ₺

Gelincik CiCeği Silikon Kalıbı Metal Kesici Ürünümüzü kek,pasta,kurabiyelerinizde süsleme figür ve dekor yapmak iCin kullanabilirsiniz Gıda ürünlerinde kullanılan  silikonudur koku yapmaz, hijyeniktir,yırtılma esneme ve uzama dayanımları mükemmeldir. Silikon kalıplarda kullanılan renklendirici gıda ve cilt ile doğrudan tema..

Hızlıgör

Gül CiCeği Silikon Kalıbı

(0)
40,00 ₺

Gül CiCeği Silikon Kalıbı Ürünümüzü kek,pasta,kurabiyelerinizde süsleme figür ve dekor yapmak iCin kullanabilirsiniz Gıda ürünlerinde kullanılan  silikonudur koku yapmaz, hijyeniktir,yırtılma esneme ve uzama dayanımları mükemmeldir. Silikon kalıplarda kullanılan renklendirici gıda ve cilt ile doğrudan temasa uygundur. Top..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 55 (4 Sayfa)