Mağazamıza Hoşgeldiniz

İnternetten alışverişin güvenilir ismi Pastamarka,  2014 yılı başlarından günümüze dek, Pasta yapım Malzemeleri ve Parti Malzemeleri satışı yapmak üzere İstanbul /İstoç'da faaliyet göstermektedir.
İstanbul dışında Türkiye genelinde genelde Pasta yapım malzemeleri Tedariğinin zor olduğu konusunda gerek sosyal medyadan gerek müşterilerimizden aldığımız bildirimler doğrultusunda yaptığımız istişareler neticesinde bizimde internet sitemiz olsun dedik.2018 yılında, bünyesinde 10.000 e yakın ürünü barındıran, branşında son derece deneyimli kadrosu ile sürekli takibi ve güncellemesi yapılan www.pastamarka.com online satış sitemizi açtık.Hedefimiz siz değerli müşterilerimize uygun fiyatlarla en hızlı hizmeti sunabilmek.Uygun Fiyatlarla Toptan Ve Perakende Satışın Doğru Ve Tek Adresi POZİTİF PASTA MALZEMELERİ 

Vizyon & Misyonumuz
Uygun Fiyat, Kaliteli Ürün tedariği ve satışı yapmayı, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı ve kaliteyi en uygun fiyatta sunmayı en önemli hizmetlerimizden biri olarak görüyoruz ve bunu sizlere sunarak gönlünüzü kazanmayı hedefliyoruz.
Girdiğimiz bu yolda Kısa zamanda Binlerce müşteri ve takipçilerimizden olumlu dönüşler almak bizleri ziyadesiyle memnun etti daha iyisini yapmak için sürekli çalışmalarımıza devam ettik. 
Yapmış olduğumuz ARGE çalışmaları neticesinde, Alışverişi Kolaylaştırmak Hızlı ve kolay kullanım amacı ile sizlerden aldığımız geri dönüş ve talepler doğrultusunda 2018 yılında sitemizin yazılımını ve tasarımını tamamı ile değiştirdik.

 Müşteri Mutluluğu

Bizim önceliğimiz, üyelerimizin mutluluğu. Üyelerimize Pozitif Pasta Malzemeleri güvencesiyle hizmet veriyoruz. Güvenli, mutlu ve keyifli bir alışveriş yaşamaları için var gücümüzle çalışıyoruz.

Güvenli Alışveriş

Sitemizde, bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için dünyanın en gelişmiş 256 bit SSL teknolojisi kullanmaktadır. Kredi kart bilgileriniz veri tabanında kayıtlı kalma ihtimali Asla Yoktur çünkü sipariş işlemi gerçekleştirilirken Kullanmış olduğunuz kartın sistemine yönlendirilerek 3D Secure ile cep telefonunuzdan onaylı işlem yapılmaktadır. 

Zamanında Teslim
İstanbul içine 24 saatte, İstanbul dışında 48 saatte siz değerli müşterilerimize ulaştırıyoruz.