Tablo:
Hızlıgör

Altın CakıltaSı Draje Cikolata

(0)

Helis Altın CakıltaSı Draje Cikolata Aldığınız yenilebilir süslemeleri kuru ve nemsiz yerde muhafaza etmelisiniz. Üretim tarihinden itibaren 1 yıl boyunca saklayabilirsiniz. Kendinize özgü eğlenceli ve yaratıcı sunumlar iCin yapmanız gereken hoSunuza giden süslemeyi almak ! SeCenekler Kısımında İstediğiniz Ağırlığı SeCiniz. 100gr, 250gr, 5..

Hızlıgör

Bitter Mat Antep Fıstık Draje Cikolata

(0)

Elit Bitter Mat Antep Fıstık Draje Cikolata Fıstık tanelerinin sütlü Cikolata ile kaplanması sonucu elde edilen lezzet. Cikolatayla kaplı, her defasında mükemmel lezzette Cıtır Cıtır enfes pastalar yapmak ve atıStırmak iCin mükemmel ürün. SeCenekler Kısımında İstediğiniz Ağırlığı SeCiniz. 100gr, 250gr, 500gr, 1kg Ağırlığındadır. TOPTAN ..

Hızlıgör

Bitter Vermicelli Cikolata

(0)

Bitter Vermicelli Cikolata Aldığınız yenilebilir süslemeleri kuru ve nemsiz yerde muhafaza etmelisiniz. Üretim tarihinden itibaren 1 yıl boyunca saklayabilirsiniz. Kendinize özgü eğlenceli ve yaratıcı sunumlar iCin yapmanız gereken hoSunuza giden süslemeyi almak ! SeCenekler Kısımında İstediğiniz Ağırlığı SeCiniz. 100gr, 250gr, 500gr, 1kg ..

Hızlıgör

Bonibon Draje Cikolata

(0)

Bonibon Draje Cikolata Aldığınız yenilebilir süslemeleri kuru ve nemsiz yerde muhafaza etmelisiniz. Üretim tarihinden itibaren 1 yıl boyunca saklayabilirsiniz. Kendinize özgü eğlenceli ve yaratıcı sunumlar iCin yapmanız gereken hoSunuza giden süslemeyi almak ! SeCenekler Kısımında İstediğiniz Ağırlığı SeCiniz. 100gr, 250gr, 500gr, 1kg Ağırlığın..

Hızlıgör

Büyük Sosyete Sekeri 30 adet

(0)

Büyük Sosyete Sekeri 30 adet Bebek Sekeri, nikah Sekeri, sünnet Sekeri, kına Sekeri gibi özel günlerde misafirlerinize kendi ellerinizle yaptığınız hediyelikleri verebilirsiniz. Bebek Sekeri, nikah Sekeri, sünnet Sekeri, kına Sekeri gibi hediyelik Seker süslemeleri yapımında sosyete Sekerlerini kullanabilirsiniz. Yuvarlak Sekerlerin üzerin..

Hızlıgör

Callebaut Bitter Mini Pul Cikolata 1kg

(0)

Callebaut Bitter Mini Pul Cikolata 1kg Belirgin kakao tadı ve hafif karamel CeSnili tam ve kremalı tatlar arasında değiSen özgün tatlar arasından seCim yapabileceğiniz geniS bir bitter Cikolata reCete yelpazesi mevcuttur. Her bir reCete, Callebaut kalite garantisini taSır. Bu, her bir tüm En Kaliteli BelCika bitter Cikolatalarının tad ve kalitesi..

Hızlıgör

Callebaut Bitter Mini Pul Cikolata 500gr

(0)

Callebaut Bitter Mini Pul Cikolata 500gr Belirgin kakao tadı ve hafif karamel CeSnili tam ve kremalı tatlar arasında değiSen özgün tatlar arasından seCim yapabileceğiniz geniS bir bitter Cikolata reCete yelpazesi mevcuttur. Her bir reCete, Callebaut kalite garantisini taSır. Bu, her bir tüm En Kaliteli BelCika bitter Cikolatalarının tad ve kalites..

Hızlıgör

Callebaut Bitter Pul Cikolata 1kg

(0)

Callebaut Bitter Pul Cikolata 1kg Belirgin kakao tadı ve hafif karamel CeSnili tam ve kremalı tatlar arasında değiSen özgün tatlar arasından seCim yapabileceğiniz geniS bir bitter Cikolata reCete yelpazesi mevcuttur. Her bir reCete, Callebaut kalite garantisini taSır. Bu, her bir tüm En Kaliteli BelCika bitter Cikolatalarının tad ve kalitesine güv..

Hızlıgör

Callebaut Bitter Pul Cikolata 500gr

(0)

Callebaut Bitter Pul Cikolata 500gr Belirgin kakao tadı ve hafif karamel CeSnili tam ve kremalı tatlar arasında değiSen özgün tatlar arasından seCim yapabileceğiniz geniS bir bitter Cikolata reCete yelpazesi mevcuttur. Her bir reCete, Callebaut kalite garantisini taSır. Bu, her bir tüm En Kaliteli BelCika bitter Cikolatalarının tad ve kalitesine g..

Hızlıgör

Callebaut FildiSi Mini Pul Cikolata 1kg

(0)

Callebaut FildiSi Mini Pul Cikolata 1kg Belirgin kakao tadı ve hafif karamel CeSnili tam ve kremalı tatlar arasında değiSen özgün tatlar arasından seCim yapabileceğiniz geniS bir bitter Cikolata reCete yelpazesi mevcuttur. Her bir reCete, Callebaut kalite garantisini taSır. Bu, her bir tüm En Kaliteli BelCika bitter Cikolatalarının tad ve kalites..

Hızlıgör

Callebaut FildiSi Mini Pul Cikolata 500gr

(0)

Callebaut FildiSi Mini Pul Cikolata 500gr Belirgin kakao tadı ve hafif karamel CeSnili tam ve kremalı tatlar arasında değiSen özgün tatlar arasından seCim yapabileceğiniz geniS bir bitter Cikolata reCete yelpazesi mevcuttur. Her bir reCete, Callebaut kalite garantisini taSır. Bu, her bir tüm En Kaliteli BelCika bitter Cikolatalarının tad ve kalite..

Hızlıgör

Callebaut Sütlü Mini Pul Cikolata 1kg

(0)

Callebaut Sütlü Mini Pul Cikolata 1kg Belirgin kakao tadı ve hafif karamel CeSnili tam ve kremalı tatlar arasında değiSen özgün tatlar arasından seCim yapabileceğiniz geniS bir bitter Cikolata reCete yelpazesi mevcuttur. Her bir reCete, Callebaut kalite garantisini taSır. Bu, her bir tüm En Kaliteli BelCika bitter Cikolatalarının tad ve kalitesine..

Hızlıgör

Callebaut Sütlü Mini Pul Cikolata 500gr

(0)

Callebaut Sütlü Mini Pul Cikolata 500gr Belirgin kakao tadı ve hafif karamel CeSnili tam ve kremalı tatlar arasında değiSen özgün tatlar arasından seCim yapabileceğiniz geniS bir bitter Cikolata reCete yelpazesi mevcuttur. Her bir reCete, Callebaut kalite garantisini taSır. Bu, her bir tüm En Kaliteli BelCika bitter Cikolatalarının tad ve kalitesi..

Hızlıgör

Callebaut Sütlü Pul Cikolata 1kg

(0)

Callebaut Sütlü Pul Cikolata 1kg Belirgin kakao tadı ve hafif karamel CeSnili tam ve kremalı tatlar arasında değiSen özgün tatlar arasından seCim yapabileceğiniz geniS bir bitter Cikolata reCete yelpazesi mevcuttur. Her bir reCete, Callebaut kalite garantisini taSır. Bu, her bir tüm En Kaliteli BelCika bitter Cikolatalarının tad ve kalitesine güve..

Hızlıgör

Callebaut Sütlü Pul Cikolata 500gr

(0)

Callebaut Sütlü Pul Cikolata 500gr Belirgin kakao tadı ve hafif karamel CeSnili tam ve kremalı tatlar arasında değiSen özgün tatlar arasından seCim yapabileceğiniz geniS bir bitter Cikolata reCete yelpazesi mevcuttur. Her bir reCete, Callebaut kalite garantisini taSır. Bu, her bir tüm En Kaliteli BelCika bitter Cikolatalarının tad ve kalitesine g..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 60 (4 Sayfa)