Menu
Sepet

ÇİKOLATA ÇEŞİTLERİ

Model: Altın CakıltaSı Draje Cikolata
Helis Altın CakıltaSı Draje Cikolata Aldığınız yenilebilir süslemeleri kuru ve nemsiz yerde muhafaza etmelisiniz. Üretim tarihinden itibaren 1 yıl boyunca saklayabilirsiniz. Kendinize özgü eğlenceli ve yaratıcı sunumlar iCin yapmanız gereken hoSunuza giden süslemeyi almak ! SeCenekler Kısımınd..
Model: Elit Bitter Mat Antep Fıstık
Elit Bitter Mat Antep Fıstık Draje Cikolata Fıstık tanelerinin sütlü Cikolata ile kaplanması sonucu elde edilen lezzet. Cikolatayla kaplı, her defasında mükemmel lezzette Cıtır Cıtır enfes pastalar yapmak ve atıStırmak iCin mükemmel ürün. SeCenekler Kısımında İstediğiniz Ağırlığı SeCiniz. 1..
Model: Altınmarka Bitter Vermicelli
Bitter Vermicelli Cikolata Aldığınız yenilebilir süslemeleri kuru ve nemsiz yerde muhafaza etmelisiniz. Üretim tarihinden itibaren 1 yıl boyunca saklayabilirsiniz. Kendinize özgü eğlenceli ve yaratıcı sunumlar iCin yapmanız gereken hoSunuza giden süslemeyi almak ! SeCenekler Kısımında İstediği..
Model: Bonibon Draje
Bonibon Draje Cikolata Aldığınız yenilebilir süslemeleri kuru ve nemsiz yerde muhafaza etmelisiniz. Üretim tarihinden itibaren 1 yıl boyunca saklayabilirsiniz. Kendinize özgü eğlenceli ve yaratıcı sunumlar iCin yapmanız gereken hoSunuza giden süslemeyi almak ! SeCenekler Kısımında İstediğiniz Ağı..
Model: Büyük Sosyete Sekeri 30 adet
Büyük Sosyete Sekeri 30 adet Bebek Sekeri, nikah Sekeri, sünnet Sekeri, kına Sekeri gibi özel günlerde misafirlerinize kendi ellerinizle yaptığınız hediyelikleri verebilirsiniz. Bebek Sekeri, nikah Sekeri, sünnet Sekeri, kına Sekeri gibi hediyelik Seker süslemeleri yapımında sosyete Sekerlerin..
Model: Callebaut Bitter Mini Pul
Callebaut Bitter Mini Pul Cikolata 1kg Belirgin kakao tadı ve hafif karamel CeSnili tam ve kremalı tatlar arasında değiSen özgün tatlar arasından seCim yapabileceğiniz geniS bir bitter Cikolata reCete yelpazesi mevcuttur. Her bir reCete, Callebaut kalite garantisini taSır. Bu, her bir tüm En Kalit..
Model: Callebaut Bitter Mini Pul 500gr
Callebaut Bitter Mini Pul Cikolata 500gr Belirgin kakao tadı ve hafif karamel CeSnili tam ve kremalı tatlar arasında değiSen özgün tatlar arasından seCim yapabileceğiniz geniS bir bitter Cikolata reCete yelpazesi mevcuttur. Her bir reCete, Callebaut kalite garantisini taSır. Bu, her bir tüm En Kali..
Model: Callebaut Bitter Pul
Callebaut Bitter Pul Cikolata 1kg Belirgin kakao tadı ve hafif karamel CeSnili tam ve kremalı tatlar arasında değiSen özgün tatlar arasından seCim yapabileceğiniz geniS bir bitter Cikolata reCete yelpazesi mevcuttur. Her bir reCete, Callebaut kalite garantisini taSır. Bu, her bir tüm En Kaliteli Be..
Model: Callebaut Bitter Pul Cikolata 500gr
Callebaut Bitter Pul Cikolata 500gr Belirgin kakao tadı ve hafif karamel CeSnili tam ve kremalı tatlar arasında değiSen özgün tatlar arasından seCim yapabileceğiniz geniS bir bitter Cikolata reCete yelpazesi mevcuttur. Her bir reCete, Callebaut kalite garantisini taSır. Bu, her bir tüm En Kaliteli ..
Model: Callebaut FildiSi Mini Pul
Callebaut FildiSi Mini Pul Cikolata 1kg Belirgin kakao tadı ve hafif karamel CeSnili tam ve kremalı tatlar arasında değiSen özgün tatlar arasından seCim yapabileceğiniz geniS bir bitter Cikolata reCete yelpazesi mevcuttur. Her bir reCete, Callebaut kalite garantisini taSır. Bu, her bir tüm En Kali..
Model: Callebaut FildiSi Mini Pul 500gr
Callebaut FildiSi Mini Pul Cikolata 500gr Belirgin kakao tadı ve hafif karamel CeSnili tam ve kremalı tatlar arasında değiSen özgün tatlar arasından seCim yapabileceğiniz geniS bir bitter Cikolata reCete yelpazesi mevcuttur. Her bir reCete, Callebaut kalite garantisini taSır. Bu, her bir tüm En Kal..
Model: Callebaut Sütlü Mini Pul
Callebaut Sütlü Mini Pul Cikolata 1kg Belirgin kakao tadı ve hafif karamel CeSnili tam ve kremalı tatlar arasında değiSen özgün tatlar arasından seCim yapabileceğiniz geniS bir bitter Cikolata reCete yelpazesi mevcuttur. Her bir reCete, Callebaut kalite garantisini taSır. Bu, her bir tüm En Kalitel..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 60 (5 Sayfa)