Tablo:
Hızlıgör

11li Muffin Silikon Kek Kalıbı

(0)

11li Muffin Silikon Kek Kalıbı Çikolata, Pasta ve Keklerinizi kolaylıkla yapmanızı sağlayan pratik silikon kalıplar, mutfaktaki en önemli yardımcılarınızdan. Yapışmaz, kolay temizlenir Bulaşık makinesinde yıkanabilir Kokusuz 230 derece sıcaklığa kadar dayanıklı 50 derece soğuğa kadar dayanıklı   Ölçüler..

Hızlıgör

12´li Ceviz Silikon Kek Kalıbı

(0)

12´li Ceviz Silikon Kek Kalıbı Çikolata, Pasta ve Keklerinizi kolaylıkla yapmanızı sağlayan pratik silikon kalıplar, mutfaktaki en önemli yardımcılarınızdan. Yapışmaz, kolay temizlenir Bulaşık makinesinde yıkanabilir Kokusuz 230 derece sıcaklığa kadar dayanıklı 50 derece soğuğa kadar dayanıklı   Ölçüle..

Hızlıgör

15li Gül Çikolata - Kek Silikon Kalıp

(0)

15li Gül Çikolata, Kek Silikon Kalıp Çikolata, Pasta ve Keklerinizi kolaylıkla yapmanızı sağlayan pratik silikon kalıplar, mutfaktaki en önemli yardımcılarınızdan.   Yapışmaz, kolay temizlenir Bulaşık makinesinde yıkanabilir Kokusuz 230 derece sıcaklığa kadar dayanıklı 50 derece soğuğa kadar dayanıklı   ..

Hızlıgör

15´li Pedifür Silikon Kek Kalıbı

(0)

15´li Pedifür Silikon Kek Kalıbı Çikolata, Pasta ve Keklerinizi kolaylıkla yapmanızı sağlayan pratik silikon kalıplar, mutfaktaki en önemli yardımcılarınızdan. Yapışmaz, kolay temizlenir Bulaşık makinesinde yıkanabilir Kokusuz 230 derece sıcaklığa kadar dayanıklı 50 derece soğuğa kadar dayanıklı   Ölçü..

Hızlıgör

15´li Yarım Küre Silikon Kek Kalıbı

(0)

15´li Yarım Küre Silikon Kek Kalıbı Muhteşem görünümleri ile lezzetli muffin ve kekler yapıp sevdiklerinizi şaşırtacaksınız. Yapışmaz, kolay temizlenir Bulaşık makinesinde yıkanabilir Kokusuz 230 derece sıcaklığa kadar dayanıklı 50 derece soğuğa kadar dayanıklı   Ölçüler:Uzunluk:30cm En:17cm  Kare..

Hızlıgör

20´li CakePops Silikon Karışık Model Kalıp

(0)

20´li CakePops Silikon Karışık Model Kalıp Gıda silikonundan üretilmiştir. Kalıp ölçüleri: 23CMx19CM Bu kalıp sayesinde muhteşem cakepopslar  yapabilirsiniz Toptan Satışımız Vardır..

Hızlıgör

24lü Yarım Küre Silikon Kalıp

(0)

24lü Yarım Küre Silikon Kalıp Çikolata, Pasta ve Keklerinizi kolaylıkla yapmanızı sağlayan pratik silikon kalıplar, mutfaktaki en önemli yardımcılarınızdan.   Yapışmaz, kolay temizlenir Bulaşık makinesinde yıkanabilir Kokusuz 230 derece sıcaklığa kadar dayanıklı 50 derece soğuğa kadar dayanıklı   ..

Hızlıgör

5li Silikon Yarım Yumurta Çikolata Kalıbı

(0)

5li Silikon Yarım Yumurta Çikolata Kalıbı  Çikolata, Pasta ve Keklerinizi kolaylıkla yapmanızı sağlayan pratik silikon kalıplar, mutfaktaki en önemli yardımcılarınızdan. Yapışmaz, kolay temizlenir Bulaşık makinesinde yıkanabilirKokusuz 230 derece sıcaklığa kadar dayanıklı 50 derece soğuğa kadar dayanıklı   ..

Hızlıgör

5li Yarım Küre Silikon Kalıp

(0)

5li Yarım Küre Silikon Kalıp Çikolata, Pasta ve Keklerinizi kolaylıkla yapmanızı sağlayan pratik silikon kalıplar, mutfaktaki en önemli yardımcılarınızdan.   Yapışmaz, kolay temizlenir Bulaşık makinesinde yıkanabilir Kokusuz 230 derece sıcaklığa kadar dayanıklı 50 derece soğuğa kadar dayanıklı   ..

Hızlıgör

6lı Ay Çiçeği Silikon Kalıp

(0)

6lı Ay Çiçeği Silikon Kalıp Çikolata, Pasta ve Keklerinizi kolaylıkla yapmanızı sağlayan pratik silikon kalıplar, mutfaktaki en önemli yardımcılarınızdan. Yapışmaz, kolay temizlenir Bulaşık makinesinde yıkanabilir Kokusuz 230 derece sıcaklığa kadar dayanıklı 50 derece soğuğa kadar dayanıklı   Ölçüler: U..

Hızlıgör

6lı Büyük Gül Silikon Kek Kalıbı

(0)

6lı Büyük Gül Silikon Kek Kalıbı Yapışmaz, kolay temizlenir Bulaşık makinesinde yıkanabilir Kokusuz 230 derece sıcaklığa kadar dayanıklı 50 derece soğuğa kadar dayanıklı   Ölçüler:Uzunluk:30cm En:17cm   Uzunluğu: 7.8cm Derinlik:4cm Toptan Satışımız Vardır..

Hızlıgör

6lı Kalp Silikon Kek Kalıbı

(0)

6lı Kalp Silikon Kek Kalıbı Çikolata, Pasta ve Keklerinizi kolaylıkla yapmanızı sağlayan pratik silikon kalıplar, mutfaktaki en önemli yardımcılarınızdan. Yapışmaz, kolay temizlenir Bulaşık makinesinde yıkanabilir Kokusuz 230 derece sıcaklığa kadar dayanıklı 50 derece soğuğa kadar dayanıklı   Ölçüler:..

Hızlıgör

6lı Muffin Silikon Kalıp

(0)

6lı Muffin Silikon Kalıp Yapışmaz, kolay temizlenir Bulaşık makinesinde yıkanabilir Kokusuz 230 derece sıcaklığa kadar dayanıklı 50 derece soğuğa kadar dayanıklı  Ölçüler: Uzunluk: 30 cm En: 17 cm   Uzunluğu: 8 cm Derinlik: 4 cm Toptan Satışımız Vardır..

Hızlıgör

6lı Muffin Silikon Kek Kalıbı

(0)

6lı Muffin Silikon Kek Kalıbı Çikolata, Pasta ve Keklerinizi kolaylıkla yapmanızı sağlayan pratik silikon kalıplar, mutfaktaki en önemli yardımcılarınızdan. Yapışmaz, kolay temizlenir Bulaşık makinesinde yıkanabilir Kokusuz 230 derece sıcaklığa kadar dayanıklı 50 derece soğuğa kadar dayanıklı   Ölçüler:..

Hızlıgör

6lı Piramit Silikon Kek Kalıbı

(0)

6lı Piramit Silikon Kek Kalıbı Muhteşem görünümleri ile lezzetli muffinler ve kekler yapıp sevdiklerinizi şaşırtacaksınız. Yapışmaz, kolay temizlenirBulaşık makinesinde yıkanabilirKokusuz230 derece sıcaklığa kadar dayanıklı50 derece soğuğa kadar dayanıklı Ölçüler: Uzunluk: 30 cm En: 17 cm  Kare Uzunluğu: 7 cm Derinli..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 59 (4 Sayfa)