Tablo:
Hızlıgör

11li Muffin Silikon Kek Kalıbı

(0)

11li Muffin Silikon Kek Kalıbı Çikolata, Pasta ve Keklerinizi kolaylıkla yapmanızı sağlayan pratik silikon kalıplar, mutfaktaki en önemli yardımcılarınızdan. Yapışmaz, kolay temizlenir Bulaşık makinesinde yıkanabilir Kokusuz 230 derece sıcaklığa kadar dayanıklı 50 derece soğuğa kadar dayanıklı   Ölçüler..

Hızlıgör

12´li Ceviz Silikon Kek Kalıbı

(0)

12´li Ceviz Silikon Kek Kalıbı Çikolata, Pasta ve Keklerinizi kolaylıkla yapmanızı sağlayan pratik silikon kalıplar, mutfaktaki en önemli yardımcılarınızdan. Yapışmaz, kolay temizlenir Bulaşık makinesinde yıkanabilir Kokusuz 230 derece sıcaklığa kadar dayanıklı 50 derece soğuğa kadar dayanıklı   Ölçüle..

Hızlıgör

5li Silikon Yarım Yumurta Çikolata Kalıbı

(0)

5li Silikon Yarım Yumurta Çikolata Kalıbı  Çikolata, Pasta ve Keklerinizi kolaylıkla yapmanızı sağlayan pratik silikon kalıplar, mutfaktaki en önemli yardımcılarınızdan. Yapışmaz, kolay temizlenir Bulaşık makinesinde yıkanabilirKokusuz 230 derece sıcaklığa kadar dayanıklı 50 derece soğuğa kadar dayanıklı   ..

Hızlıgör

6lı Ay Çiçeği Silikon Kalıp

(0)

6lı Ay Çiçeği Silikon Kalıp Çikolata, Pasta ve Keklerinizi kolaylıkla yapmanızı sağlayan pratik silikon kalıplar, mutfaktaki en önemli yardımcılarınızdan. Yapışmaz, kolay temizlenir Bulaşık makinesinde yıkanabilir Kokusuz 230 derece sıcaklığa kadar dayanıklı 50 derece soğuğa kadar dayanıklı   Ölçüler: U..

Hızlıgör

6lı Kalp Silikon Kek Kalıbı

(0)

6lı Kalp Silikon Kek Kalıbı Çikolata, Pasta ve Keklerinizi kolaylıkla yapmanızı sağlayan pratik silikon kalıplar, mutfaktaki en önemli yardımcılarınızdan. Yapışmaz, kolay temizlenir Bulaşık makinesinde yıkanabilir Kokusuz 230 derece sıcaklığa kadar dayanıklı 50 derece soğuğa kadar dayanıklı   Ölçüler:..

Hızlıgör

6lı Muffin Silikon Kalıp

(0)

6lı Muffin Silikon Kalıp Yapışmaz, kolay temizlenir Bulaşık makinesinde yıkanabilir Kokusuz 230 derece sıcaklığa kadar dayanıklı 50 derece soğuğa kadar dayanıklı  Ölçüler: Uzunluk: 30 cm En: 17 cm   Uzunluğu: 8 cm Derinlik: 4 cm Toptan Satışımız Vardır..

Hızlıgör

6lı Muffin Silikon Kek Kalıbı

(0)

6lı Muffin Silikon Kek Kalıbı Çikolata, Pasta ve Keklerinizi kolaylıkla yapmanızı sağlayan pratik silikon kalıplar, mutfaktaki en önemli yardımcılarınızdan. Yapışmaz, kolay temizlenir Bulaşık makinesinde yıkanabilir Kokusuz 230 derece sıcaklığa kadar dayanıklı 50 derece soğuğa kadar dayanıklı   Ölçüler:..

Hızlıgör

6lı Silikon Tart Kalıbı

(0)

6lı Silikon Tart Kalıbı Çikolata, Pasta ve Keklerinizi kolaylıkla yapmanızı sağlayan pratik silikon kalıplar, mutfaktaki en önemli yardımcılarınızdan.Yapışmaz, kolay temizlenirBulaşık makinesinde yıkanabilirKokusuz230 derece sıcaklığa kadar dayanıklı50 derece soğuğa kadar dayanıklı Ölçüler: Uzunluk: 30 cm En: 17 cm   Uz..

Hızlıgör

6lı Yarım Küre Silikon Kek Kalıbı

(0)

6lı Yarım Küre Silikon Kek Kalıbı Çikolata, Pasta ve Keklerinizi kolaylıkla yapmanızı sağlayan pratik silikon kalıplar, mutfaktaki en önemli yardımcılarınızdan.Yapışmaz, kolay temizlenirBulaşık makinesinde yıkanabilirKokusuz230 derece sıcaklığa kadar dayanıklı50 derece soğuğa kadar dayanıklı Ölçüler: Uzunluk: 30 cm En: 17 cm  ..

Hızlıgör

8li Beyaz Silikon Oval Baton Kek Kalıbı

(0)

8li Beyaz Silikon Oval Baton Kek Kalıbı Çikolata, Pasta ve Keklerinizi kolaylıkla yapmanızı sağlayan pratik silikon kalıplar, mutfaktaki en önemli yardımcılarınızdan.Yapışmaz, kolay temizlenirBulaşık makinesinde yıkanabilirKokusuz230 derece sıcaklığa kadar dayanıklı50 derece soğuğa kadar dayanıklı  Ölçüler: Uzunluk: 30 cm En: 17 cm&nbs..

Hızlıgör

8li Hello Kitty Silikon Kek Kalıbı

(0)

8li Hello Kitty Silikon Kalıp Çikolata, Pasta ve Keklerinizi kolaylıkla yapmanızı sağlayan pratik silikon kalıplar, mutfaktaki en önemli yardımcılarınızdan.Yapışmaz, kolay temizlenirBulaşık makinesinde yıkanabilirKokusuz230 derece sıcaklığa kadar dayanıklı50 derece soğuğa kadar dayanıklı Ölçüler: Uzunluk: 30 cm En: 17 cm  &n..

Hızlıgör

8li Kalp Silikon Kek Kalıbı

(0)

8li Kalp Silikon Kek Kalıbı Çikolata, Pasta ve Keklerinizi kolaylıkla yapmanızı sağlayan pratik silikon kalıplar, mutfaktaki en önemli yardımcılarınızdan.Yapışmaz, kolay temizlenirBulaşık makinesinde yıkanabilirKokusuz230 derece sıcaklığa kadar dayanıklı50 derece soğuğa kadar dayanıklı Ölçüler: Uzunluk: 30 cm En: 17 cm   Uzun..

Hızlıgör

8li Kalp Silikon Kek Kalıbı

(0)

8li Kalp Silikon Kek Kalıbı Çikolata, Pasta ve Keklerinizi kolaylıkla yapmanızı sağlayan pratik silikon kalıplar, mutfaktaki en önemli yardımcılarınızdan.Yapışmaz, kolay temizlenirBulaşık makinesinde yıkanabilirKokusuz230 derece sıcaklığa kadar dayanıklı50 derece soğuğa kadar dayanıklı  Ölçüler: Uzunluk: 30 cm En: 17 cm  &nbs..

Hızlıgör

8li Mickey Silikon Çikolata - Kek Kalıbı

(0)

8li Mickey Silikon Çikolata - Kek Kalıbı Çikolata, Pasta ve Keklerinizi kolaylıkla yapmanızı sağlayan pratik silikon kalıplar, mutfaktaki en önemli yardımcılarınızdan.Yapışmaz, kolay temizlenirBulaşık makinesinde yıkanabilirKokusuz230 derece sıcaklığa kadar dayanıklı50 derece soğuğa kadar dayanıklı   Ölçüler: Uzunluk: 30 c..

Hızlıgör

8li Örgü Silikon Kalıp

(0)

8li Örgü Silikon Kalıp Muhteşem görünümleri ile lezzetli muffinler ve kekler yapıp sevdiklerinizi şaşırtacaksınız.Çikolata, Pasta ve Keklerinizi kolaylıkla yapmanızı sağlayan pratik silikon kalıplar, mutfaktaki en önemli yardımcılarınızdan.Yapışmaz, kolay temizlenirBulaşık makinesinde yıkanabilirKokusuz230 derece sıcaklığa kadar dayanıklı50 dere..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 50 (4 Sayfa)