Menu
Sepet

SABUN-MUM-TAŞ MALZEMELERİ>Boyaları

Model: Kokulu TaS Tozu
Kokulu TaS Tozu 1kg Kokulu TaS Tozu - Su (oda sıcaklığında) KarıStırma Kabı KarıStırma iSlemini yapmak iCin KaSık veya benzeri bir karıStıcı Arzu edilen form da Kokulu TaS elde edebilmek iCin kalıp TaSa Koku veya Renk verilmek istenirse ayrica TaS Esansı..
Model: Renkli Sabun Bazı
Renkli Sabun Bazı 1kg Eriyebilir Sabun Bazı Seffaf, sabunlarınıza cıvıl cıvıl renkler verebilmenizi sağlar. - İCERİĞİNDEKİ gliserin sayesinde, cilt bakımına katkıda bulunur. - Terleme, akma, yapıSma yapmaz. - Bitki özleri, bakım yağları, esanslar ve gıda boyaları ile kolayca karıSır.   ..
Model: IFC Sedefli Boya
Sedefli Kokulu TaS Boyası Kokulu taS tozunu renklendirmek iCin kullanabileceğiniz sedefli kırmızı renk toz boya.Sizlere özel. 1. Kokulu taS tozu bir kapta 100 gr, kaynar su ise mezürde 60 ml ölCülerek hazırlanır. 2. Su, geniS bir kaba konur, üzerine kokulu taS tozu sepelenir ve Sedefli Kokul..
Model: Ysf Boya
SIVI SABUN BOYALARI 50gr Sabun ve kokulu taS renklendirmede kullanabileceğiniz  boyalar. Sabun ve kokulu taS'ta kullanılan boyanın genellikle 1 veya 2 damlası yeterli olmaktadır. Boya son derece kalitelidir. Ağırlık:50gr Toptan SatıSımız Vardır...
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)