Menu
Sepet

SÖZ-NİŞAN

Model: 3 Gözlü Köpük Strafor Tabak
3 Gözlü Köpük Strafor Tabak 25 adet Sünnet, Mevlüt, Düğünlerde verilen yemeklerde de tercih ediliyor. Toplu yemek ve ikramlardaa hem daha kolay bir şekilde yemeklerin dağıtımı yapılıyor hem de sonrasında bulaşık sorunu olmadığı işin tercih edilir. Pastamarka'dan uygun fiyat..
Model: 5 Gözlü Köpük Strafor Tabldot Tabak
5 Gözlü Köpük Strafor Tabldot Tabak 25 Adet Tek kullanımlıktır. Gıda ile temasa uygun, dayanıklı ve kaliteli yapısı ile yıkama derdi olmadan ekonomik ve pratik çözüm sunar. Sünnet, Mevlüt, Düğünlerde verilen yemeklerde de tercih ediliyor. Bu şekilde verilmiş olan toplu yemek durumlarında hem d..
Model: 10109
Ahşap Cupcake Standı 3 Katlı Türkiye'de Yeni Ürün Yaptığınız rengarenk cupcakelerle Ahşap Cupcake Standını istediğiniz şekilde süsleyip parti, doğum günü ve davetlerde göz alıcı sunumlar yapabilirsiniz. ÖLÇÜLER:20 cm X 26 cm X 30 cm H:28 Seçenekler kısmından renk seçebilirsiniz..
Model: Ahsap Yeldeğirmeni Cupcake Standı
Ahşap Dönme Dolap Cupcake Standı Türkiye'de Yeni bir ürün Dönme Dolap veya dönme dolap sunum standı. Yapmış olduğunuz muffin, cupcake ve keklerinizi bu stantta sunabilirsiniz. ÖLÇÜLER:35,5 cm X 30 cm X 10 cm Seçenekler kısmından renk seçebilirsiniz TOPTAN SATIŞIMIZ VARDIR   ..
Model: 10111
Ahşap Kare Cupcake Standı 3 Katlı Türkiye'de Yeni Ürün Yaptığınız rengarenk cupcakelerle Ahşap Cupcake Standını istediğiniz şekilde süsleyip parti, dogum günü ve davetlerde göz alıcı sunumlar yapabilirsiniz. Seçenekler kısmından renk seçebilirsiniz TOPTAN SATIŞIMIZ VARDIR..
Model: 10110
Ahşap Yuvarlak Cupcake Standı 3 Katlı Türkiye'de Yeni Ürün Yaptığınız rengarenk cupcakelerle Ahşap Cupcake Standını istediğiniz şekilde süsleyip parti, doğum günü ve davetlerde göz alıcı sunumlar yapabilirsiniz. Seçenekler kısmından renk seçebilirsiniz TOPTAN SATIŞIMIZ VARDIR..
Model: Altın Aynalı Pleksi Harfler 10 adet
Altın Aynalı Pleksi Harfler 10 adet  Harf pleksi ayna 1mm 3,5 cm YapıSkanlı olarak dizayn edilmiStir. Söz, niSan, kına, düğün, doğum günü  vs. törenlerde kullanabilirsiniz. Hatta bunun yanı sıra evinizde bir köSede Sık bir obje olarak da kullanabilirsiniz.Pleksi ayna aynı zama..
Model: Altın Aynalı Pleksi Rakamlar
Altın Aynalı Pleksi Rakamlar 10 Adet Rakamlar pleksi ayna 1mm 3,5 cm YapıSkanlı olarak dizayn edilmiStir. Söz, niSan, kına, düğün, doğum günü  vs. törenlerde kullanabilirsiniz. Hatta bunun yanı sıra evinizde bir köSede Sık bir obje olarak da kullanabilirsiniz.Pleksi ayna aynı zamanda Co..
Model: 10106
Altın İstiridye Söz NiSan Tepsisi AYNALI PLEKSİDEN ÜRETİLMİSTİR ALT KISIM AHSAPTIR AYAKLAR TASLIDIR 2 ADET YÜZÜK YÜKSELTİCİ TARİH PLATFORMU MAKAS FİYATA DAHİLDİR ÖZEL GÜNÜNÜZDE KULLANDIKTAN SONRA EV DE SIK BİR AKSESUAR OLARAK KULLANILABİLİR AYNI GÜN ÜCRETSİZ KARGOLANIR HAR..
Model: 10105
Altın Söz NiSan Tepsisi Ürün AhSap üstü pleksi ayna dan yapılmıStır. Kenarlarındaki TaSlar plastik değildir. AYNALI PLEKSİ ÜZERİ FİLM KAPLI OLARAK GELİR VE JELATİNİ CIKARTMADAN CİZİK GİBİ GÖRÜNÜR. lÜTFEN JELATİNİ CIKARTMADAN ÜRÜN CİZİK DİYE DÜSÜNMEYİNİZ.   KULLANILAN TASLAR OR..
Model: Baskısız Metalik Balon
Baskısız Metalik Balon 10 Adet Ürün ÖlCüsü 12" 10 adet Fiyatıdır...
Model: Baskısız Pastel Balonlar
Baskısız Pastel Balonlar Ürün ÖlCüsü 12" 10adet..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 49 (5 Sayfa)