Tablo:
Hızlıgör

3 Gözlü Köpük Strafor Tabak 25 adet

(0)

3 Gözlü Köpük Strafor Tabak 25 adet Sünnet, Mevlüt, Düğünlerde verilen yemeklerde de tercih ediliyor. Toplu yemek ve ikramlardaa hem daha kolay bir şekilde yemeklerin dağıtımı yapılıyor hem de sonrasında bulaşık sorunu olmadığı işin tercih edilir. Pastamarka'dan uygun fiyatla alışveriş yapabilirsiniz. TOPTAN SATIŞIMIZ V..

Hızlıgör

5 Gözlü Köpük Strafor Tabldot Tabak 25 Adet

(0)

5 Gözlü Köpük Strafor Tabldot Tabak 25 Adet Tek kullanımlıktır. Gıda ile temasa uygun, dayanıklı ve kaliteli yapısı ile yıkama derdi olmadan ekonomik ve pratik çözüm sunar. Sünnet, Mevlüt, Düğünlerde verilen yemeklerde de tercih ediliyor. Bu şekilde verilmiş olan toplu yemek durumlarında hem daha kolay bir şekilde yemeklerin dağıtımı yapılıyo..

Hızlıgör

Ahşap Cupcake Standı 3 Katlı

(0)

Ahşap Cupcake Standı 3 Katlı Türkiye'de Yeni Ürün Yaptığınız rengarenk cupcakelerle Ahşap Cupcake Standını istediğiniz şekilde süsleyip parti, doğum günü ve davetlerde göz alıcı sunumlar yapabilirsiniz. ÖLÇÜLER:20 cm X 26 cm X 30 cm H:28 Seçenekler kısmından renk seçebilirsiniz TOPTAN SATIŞIMIZ VARDIR  ..

Hızlıgör

Ahşap Dönme Dolap Cupcake Standı

(0)

Ahşap Dönme Dolap Cupcake Standı Türkiye'de Yeni bir ürün Dönme Dolap veya dönme dolap sunum standı. Yapmış olduğunuz muffin, cupcake ve keklerinizi bu stantta sunabilirsiniz. ÖLÇÜLER:35,5 cm X 30 cm X 10 cm Seçenekler kısmından renk seçebilirsiniz TOPTAN SATIŞIMIZ VARDIR    ..

Hızlıgör

Ahşap Kare Cupcake Standı 3 Katlı

(0)

Ahşap Kare Cupcake Standı 3 Katlı Türkiye'de Yeni Ürün Yaptığınız rengarenk cupcakelerle Ahşap Cupcake Standını istediğiniz şekilde süsleyip parti, dogum günü ve davetlerde göz alıcı sunumlar yapabilirsiniz. Seçenekler kısmından renk seçebilirsiniz TOPTAN SATIŞIMIZ VARDIR..

Hızlıgör

Ahşap Yuvarlak Cupcake Standı 3 Katlı

(0)

Ahşap Yuvarlak Cupcake Standı 3 Katlı Türkiye'de Yeni Ürün Yaptığınız rengarenk cupcakelerle Ahşap Cupcake Standını istediğiniz şekilde süsleyip parti, doğum günü ve davetlerde göz alıcı sunumlar yapabilirsiniz. Seçenekler kısmından renk seçebilirsiniz TOPTAN SATIŞIMIZ VARDIR..

Hızlıgör

Altın Aynalı Pleksi Harfler 10 adet

(0)

Altın Aynalı Pleksi Harfler 10 adet  Harf pleksi ayna 1mm 3,5 cm YapıSkanlı olarak dizayn edilmiStir. Söz, niSan, kına, düğün, doğum günü  vs. törenlerde kullanabilirsiniz. Hatta bunun yanı sıra evinizde bir köSede Sık bir obje olarak da kullanabilirsiniz.Pleksi ayna aynı zamanda Cok sade ve Sık bir üründür. Kolaylıkla kırılm..

Hızlıgör

Altın Aynalı Pleksi Rakamlar 10 Adet

(0)

Altın Aynalı Pleksi Rakamlar 10 Adet Rakamlar pleksi ayna 1mm 3,5 cm YapıSkanlı olarak dizayn edilmiStir. Söz, niSan, kına, düğün, doğum günü  vs. törenlerde kullanabilirsiniz. Hatta bunun yanı sıra evinizde bir köSede Sık bir obje olarak da kullanabilirsiniz.Pleksi ayna aynı zamanda Cok sade ve Sık bir üründür. Kolaylıkla kırılmayan p..

Hızlıgör

Altın İstiridye Söz NiSan Tepsisi

(0)

Altın İstiridye Söz NiSan Tepsisi AYNALI PLEKSİDEN ÜRETİLMİSTİR ALT KISIM AHSAPTIR AYAKLAR TASLIDIR 2 ADET YÜZÜK YÜKSELTİCİ TARİH PLATFORMU MAKAS FİYATA DAHİLDİR ÖZEL GÜNÜNÜZDE KULLANDIKTAN SONRA EV DE SIK BİR AKSESUAR OLARAK KULLANILABİLİR AYNI GÜN ÜCRETSİZ KARGOLANIR HARFLER VE TARİH SÜREKLİ STOKLARDA MEVCUTTUR Aynal..

Hızlıgör

Altın Söz NiSan Tepsisi

(0)

Altın Söz NiSan Tepsisi Ürün AhSap üstü pleksi ayna dan yapılmıStır. Kenarlarındaki TaSlar plastik değildir. AYNALI PLEKSİ ÜZERİ FİLM KAPLI OLARAK GELİR VE JELATİNİ CIKARTMADAN CİZİK GİBİ GÖRÜNÜR. lÜTFEN JELATİNİ CIKARTMADAN ÜRÜN CİZİK DİYE DÜSÜNMEYİNİZ.   KULLANILAN TASLAR ORJİNALDİR ( EFEKTLİ YADA PLASTİK TAS KULLANMIYORUZ ..

Hızlıgör

Baskısız Metalik Balon 10 Adet

(0)

Baskısız Metalik Balon 10 Adet Ürün ÖlCüsü 12" 10 adet Fiyatıdır...

Hızlıgör

Baskısız Pastel Balonlar 10 adet

(0)

Baskısız Pastel Balonlar Ürün ÖlCüsü 12" 10adet..

Hızlıgör

Büyük Sosyete Sekeri 30 adet

(0)

Büyük Sosyete Sekeri 30 adet Bebek Sekeri, nikah Sekeri, sünnet Sekeri, kına Sekeri gibi özel günlerde misafirlerinize kendi ellerinizle yaptığınız hediyelikleri verebilirsiniz. Bebek Sekeri, nikah Sekeri, sünnet Sekeri, kına Sekeri gibi hediyelik Seker süslemeleri yapımında sosyete Sekerlerini kullanabilirsiniz. Yuvarlak Sekerlerin üzerin..

Hızlıgör

Damat Kahvesi seti

(0)

Damat Kahvesi seti AYNALI PLEKSİ ÜZERİ FİLM KAPLI OLARAK GELİR VE JELATİNİ CIKARTMADAN CİZİK GİBİ GÖRÜNÜR. lÜTFEN JELATİNİ CIKARTMADAN ÜRÜN CİZİK DİYE DÜSÜNMEYİNİZ. Resimdeki tüm detaylar fiyata dahildir. Not: SipariSiniz 2 gün iCerisinde kargoya verilir...

Hızlıgör

Dekoratif Yelpaze Süs 2li

(0)

Dekoratif Yelpaze Süs  Paket iCi miktar: 1adet Boyut: 50 cm SeCenekler kısmından Renk seCiniz...

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 49 (4 Sayfa)