Menu
Sepet

GENEL PARTİ

Model: 1 Rakamı Folyo Balon
1 Rakamı Folyo Balon 40''100cm Paket iCi miktarı 1 adet 40" & 100 cm boyutlarında SeCenekler Kısmından Renk seCiniz UCan balonlarda kullanılması gereken gaz, helyum gazıdır. Helyum, yanıcı parlayıcı bir gaz değildir, insan sağlığına zararlı hiCbir yan etkisi yoktur. Ancak s..
Model: KF-094 MV
1 Yaş Doğum Günü Temalı Sıralı Petek Süs Paket İçi Miktarı: 1 Adet İp Uzunluğu: 4 m Süs Genişliği: 13 cm 4 m ip üzerinde sıralı şekilde 11 adet süs bulunmaktadır. Doğum günü organizasyonlarında masa&duvar süslemek için kullanılabilir...
Model: FOLYO1
1 Yaş Temalı Folyo Balon Seti Paket içi Miktarı: 5 Adet Folyo Balon Paket içinde; 1 adet, 1 Şekilli 2 adet, "A New Little Princess" yazılı, yuvarlak Şekilli, 18" folyo balon, 2 adet, yıldız Şekilli, " folyo balon bulunmaktadır...
Model: 2 Rakamı Folyo Balon
2 Rakamı Folyo Balon 40''100cm Paket içi miktarı 1 adet 40" & 100 cm boyutlarında Seçenekler Kısmından Renk seçiniz Uçan balonlarda kullanılması gereken gaz, helyum gazıdır. Helyum, yanıcı parlayıcı bir gaz değildir, insan sağlığına zararlı hiçbir yan etkisi yoktur. Ancak s..
Model: 3 Gözlü Köpük Strafor Tabak
3 Gözlü Köpük Strafor Tabak 25 adet Sünnet, Mevlüt, Düğünlerde verilen yemeklerde de tercih ediliyor. Toplu yemek ve ikramlardaa hem daha kolay bir şekilde yemeklerin dağıtımı yapılıyor hem de sonrasında bulaşık sorunu olmadığı işin tercih edilir. Pastamarka'dan uygun fiyat..
Model: 3 Rakamı Folyo Balon
3 Rakamı Folyo Balon 40"100cm Paket içi miktarı 1 adet 40" & 100 cm boyutlarında Seçenekler Kısmından Renk seçiniz Uçan balonlarda kullanılması gereken gaz, helyum gazıdır. Helyum, yanıcı parlayıcı bir gaz değildir, insan sağlığına zararlı hiç bir yan etkisi yoktur. Ancak sokak satıc..
Model: 5 Gözlü Köpük Strafor Tabldot Tabak
5 Gözlü Köpük Strafor Tabldot Tabak 25 Adet Tek kullanımlıktır. Gıda ile temasa uygun, dayanıklı ve kaliteli yapısı ile yıkama derdi olmadan ekonomik ve pratik çözüm sunar. Sünnet, Mevlüt, Düğünlerde verilen yemeklerde de tercih ediliyor. Bu şekilde verilmiş olan toplu yemek durumlarında hem d..
Model: Ahsap Yeldeğirmeni Cupcake Standı
Ahşap Dönme Dolap Cupcake Standı Türkiye'de Yeni bir ürün Dönme Dolap veya dönme dolap sunum standı. Yapmış olduğunuz muffin, cupcake ve keklerinizi bu stantta sunabilirsiniz. ÖLÇÜLER:35,5 cm X 30 cm X 10 cm Seçenekler kısmından renk seçebilirsiniz TOPTAN SATIŞIMIZ VARDIR   ..
Model: Akordeon Gemici Feneri
Akordeon Gemici Feneri 6 adet Paket iCi Miktar: 6 adet Koli iCi Miktar: 40 paket GeniSlik: 15 cm Yükseklik: 20 cm  ..
Model: Altın Aynalı Pleksi Harfler 10 adet
Altın Aynalı Pleksi Harfler 10 adet  Harf pleksi ayna 1mm 3,5 cm YapıSkanlı olarak dizayn edilmiStir. Söz, niSan, kına, düğün, doğum günü  vs. törenlerde kullanabilirsiniz. Hatta bunun yanı sıra evinizde bir köSede Sık bir obje olarak da kullanabilirsiniz.Pleksi ayna aynı zama..
Model: Altın Aynalı Pleksi Rakamlar
Altın Aynalı Pleksi Rakamlar 10 Adet Rakamlar pleksi ayna 1mm 3,5 cm YapıSkanlı olarak dizayn edilmiStir. Söz, niSan, kına, düğün, doğum günü  vs. törenlerde kullanabilirsiniz. Hatta bunun yanı sıra evinizde bir köSede Sık bir obje olarak da kullanabilirsiniz.Pleksi ayna aynı zamanda Co..
Model: Altın Pleksi Kapı Süsü
Altın Pleksi Kapı Süsü Dekoratif İsimli  Ürün Ebatı : GeniSlik : 35 cm. Yükseklik : 25 cm. Not: Yazı Bölümüne Yazılacak Yazıyı 0533 972 02 88 nolu Wattshap Hattımızdan Bildiriniz...
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 114 (10 Sayfa)