Tablo:
Hızlıgör

Batter Dispenser ÖlCekli Otomatik Hamur Dağıtıcı Pancake Makinesi

(0)

Batter Dispenser ÖlCekli Otomatik Hamur Dağıtıcı Malzeme: Seffaf  Akrilik Gıda ile temas eden plastik hammadeler tüzüğüne uygun Renk: Kapak Renklerlerinde değiSiklikler olabilmektedir Hamur ve Sos dağıtıcı tezgahlara veya fırın üstleri hamur damlalarını önler Ayrıca bu cihaz pizza hamuru ve diğer CeSitli uygulamalar üzerine eSit domates sosu..

Hızlıgör

Büyük Tart Kesici Hamur Sekillendirici

(0)

Büyük Tart Kesici Hamur Sekillendirici Yaratıcılığınızı katarak birbirinden güzel bisküviler ve kurabiyer yapabilirsiniz. Hatta iki kat hamur arasına istediğiniz marmelat yada kremayı koyarak pasta tadında kurabiyeler yaratabilirsiniz. Mutfakta vakit geCirmeyi seven bayanlar iCin kullanmaktan Cok keyif alacakları bir ürün. Kullanımı son derece ko..

Hızlıgör

Cantalı Sekillendirici Marzipan Seti 15’li

(0)

Cantalı Sekillendirici Marzipan Seti 15’li Marzipan seti ile Seker hamuru ve marzipan hamurunuzu Sekillendirebilirsiniz. Genellikle insan modelleme ve CiCek modellemede kullanılan bu seti ince detaylar oluSturmak iCin de kullanabilirsiniz. Toptan SatıSımız Vardır..

Hızlıgör

Carklı Elek

(0)

Carklı Elek  Un,NiSasta Eleği  ÖlCüler:10cm Toptan SatıSımız Vardır...

Hızlıgör

CiCek Askı Aparatı

(0)

CiCek Askı Aparatı Bu aparat ile Seker hamurundan yaptığınız CiCekleri asarak kurutabilirsiniz...

Hızlıgör

CiCek Süngeri

(0)

CiCek Süngeri  CiCek CalıSma Süngeri Ebatları:19,5cmX19,5cmX2cmX1cm TOPTAN SATISIMIZ VARDIR  ..

Hızlıgör

CİCEK SÜNGERİ

(0)

CİCEK SÜNGERİ CiCek CalıSma Süngeri TOPTAN SATISIMIZ VARDIR..

Hızlıgör

CİCEK SÜNGERİ

(0)

CİCEK SÜNGERİ CiCek CalıSma Süngeri TOPTAN SATISIMIZ VARDIR..

Hızlıgör

CiCek TaSıma Makası

(0)

CiCek TaSıma Makası..

Hızlıgör
Hızlıgör

Dekor Plastik ÜCgen Tarak

(0)

Dekor Plastik ÜCgen Tarak..

Hızlıgör

Döner Plastik Merdane

(0)

Döner Plastik Merdane  Aldığınız merdaneyi hamurlarınızı ve Seker hamurunu aCmak iCin kullanabilirsiniz. Seker hamurunun merdaneye yapıSmaması iCin hamuru niSasta üzerinde aCabilirsiniz. Toptan SatıSımız Vardır..

Hızlıgör

Hamur Dağıtıcı Batter Dispenser

(0)

Hamur Dağıtıcı Batter Dispenser Hamur ve Sos dağıtıcı tezgahlara veya fırın üstleri hamur damlalarını önler Ayrıca bu cihaz pizza hamuru ve diğer CeSitli uygulamalar üzerine eSit domates sosu dağıtmak iCin idealdir. Hamuru ve Sosları iCersine koymak son derece kolaydır Sonrasında dağıtmak dahada kolay Yetenekli Bu Mükemmel dağıtıcı cihazla lezzetl..

Hızlıgör

Hamur Sekillendirme Merdanesi

(0)

Hamur Sekillendirme Merdanesi Seker hamuru aCmada kullanılabilir. Seker hamuru Sekillenmede kullanabilir. 10 cm boyundadır. Toptan SatıSımız Vardır..

Hızlıgör

Hamur ve Milföy Kafes Kesici Rulet

(0)

Hamur ve Milföy Kafes Kesici Rulet Hamur ve Milföy Kafes Kesici Rulet Hamurlarınıza kafes desenli görünüm verir. Toptan SatıSımız Vardır..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 52 (4 Sayfa)