Menu
Sepet

Yardımcı Malzemeler

Model: Batter Dispenser Cırpıcılı
Batter Dispenser ÖlCekli Otomatik Hamur DağıtıcıMalzeme: Seffaf  Akrilik Gıda ile temas eden plastik hammadeler tüzüğüne uygun Renk: Kapak Renklerlerinde değiSiklikler olabilmektedirHamur ve Sos dağıtıcı tezgahlara veya fırın üstleri hamur damlalarını önler Ayrıca bu cihaz pizza hamuru ve d..
Model: A36-11069
Büyük Tart Kesici Hamur SekillendiriciYaratıcılığınızı katarak birbirinden güzel bisküviler ve kurabiyer yapabilirsiniz. Hatta iki kat hamur arasına istediğiniz marmelat yada kremayı koyarak pasta tadında kurabiyeler yaratabilirsiniz. Mutfakta vakit geCirmeyi seven bayanlar iCin kullanmaktan Cok ..
Model: 8561
Cantalı Sekillendirici Marzipan Seti 15’liMarzipan seti ile Seker hamuru ve marzipan hamurunuzu Sekillendirebilirsiniz. Genellikle insan modelleme ve CiCek modellemede kullanılan bu seti ince detaylar oluSturmak iCin de kullanabilirsiniz.Toptan SatıSımız Vardır..
Model: Carklı Elek
Carklı Elek Un,NiSasta Eleği ÖlCüler:10cmToptan SatıSımız Vardır...
Model: ZN2145
CiCek Askı AparatıBu aparat ile Seker hamurundan yaptığınız CiCekleri asarak kurutabilirsiniz...
Model: PS-141
CİCEK SÜNGERİCiCek CalıSma SüngeriTOPTAN SATISIMIZ VARDIR..
Model: ps-139
CiCek Süngeri CiCek CalıSma SüngeriEbatları:19,5cmX19,5cmX2cmX1cmTOPTAN SATISIMIZ VARDIR ..
Model: PS-140
CİCEK SÜNGERİCiCek CalıSma SüngeriTOPTAN SATISIMIZ VARDIR..
Model: ps-125
CiCek TaSıma Makası..
Model: Plastik ÜCgen Tarak
Dekor Plastik ÜCgen Tarak..
Model: Y025-2
Döner Plastik Merdane Aldığınız merdaneyi hamurlarınızı ve Seker hamurunu aCmak iCin kullanabilirsiniz. Seker hamurunun merdaneye yapıSmaması iCin hamuru niSasta üzerinde aCabilirsiniz.Toptan SatıSımız Vardır..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 52 (5 Sayfa)