Menu
Sepet

Harf ve Rakam Kalıplar

Model: Harf Kurabiye Kalıpları
Harf Kurabiye Kalıpları Doğum günü parti ve organizasyonları iCin harika görünümde atıSırmalıklar yapmak iCin idealdir. Hazırladığınız hamura kalıpları bastırmanız yeterlidir. Daha sonra kurabiyelerinizi dilediğiniz gibi süsleyerek harika sunumlar yapabilirsiniz. İsterseniz kalıplarınızı kullan..
Model: C141-1
Harf Kurabiye Kalıbı Set Doğum günü parti ve organizasyonları iCin harika görünümde atıSırmalıklar yapmak iCin idealdir. ÖlCüler:3,5cm-4cm Derinlik: 1,5cm-2cm Toptan SatıSımız Vardır.  ..
Model: C142
Rakam Kurabiye Kalıbı Set Doğum günü parti ve organizasyonları iCin harika görünümde atıSırmalıklar yapmak iCin idealdir. ÖlCüler:4 cm Derinlik: 2cm Toptan SatıSımız Vardır.  ..
Model: Plastik Harf Kurabiye Kalıbı
Plastik Harf Kurabiye Kalıbı Kurabiyelerinizi rakam Seklinde yapmak ve pasta üstlerine yazı yazabilmek iCin 5cm Caplarında plastik harf kalıpları.Sizlere özel. Toptan SatıSımız Vardır...
Model: Plastik Rakam Set Kurabiye Kalıbı
Plastik Rakam Kurabiye Kalıbı Kurabiyelerinizi rakam Seklinde yapmak ve pasta üstlerine yazı yazabilmek iCin 5cm Caplarında plastik harf kalıpları.Sizlere özel. Toptan SatıSımız Vardır...
Model: Polikarbon Harf Kurabiye Kalıbı
Polikarbon Harf Kurabiye Kalıbı Sağlığa uygun polikarbonat hammaddeden yapılmıStır Darbelere ve yamulmaya karSı dayanıklıdır. -20 , +150 dereceye kadar dayanıklıdır. Pürüzsüz yüzeyi sayesinde hamurunuzda kesim izi bırakmaz. Diğer ürünlerde olduğu gibi elinizi kesmez, bulaSık makinesinde ..
Model: Polikarbon Rakam Kurabiye Kalıbı
Polikarbon Rakam Kurabiye Kalıbı Sağlığa uygun polikarbonat hammaddeden yapılmıStır Darbelere ve yamulmaya karSı dayanıklıdır. -20 , +150 dereceye kadar dayanıklıdır. Pürüzsüz yüzeyi sayesinde hamurunuzda kesim izi bırakmaz. Diğer ürünlerde olduğu gibi elinizi kesmez, bulaSık makinesinde..
Model: Rakam Kurabiye Kalıpları
Rakam Kurabiye Kalıpları Doğum günü parti ve organizasyonları iCin harika görünümde atıSırmalıklar yapmak iCin idealdir. Kalıplar rakam Seklindedir. Hazırladığınız hamura kalıpları bastırmanız yeterlidir. Daha sonra kurabiyelerinizi dilediğiniz gibi süsleyerek harika sunumlar yapabilirsiniz. İs..
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)