Menu
Sepet

Harf ve Rakam Kalıplar

Model: Harf Kurabiye Kalıpları
Harf Kurabiye KalıplarıDoğum günü parti ve organizasyonları iCin harika görünümde atıSırmalıklar yapmak iCin idealdir.Hazırladığınız hamura kalıpları bastırmanız yeterlidir.Daha sonra kurabiyelerinizi dilediğiniz gibi süsleyerek harika sunumlar yapabilirsiniz.İsterseniz kalıplarınızı kullan..
Model: C141-1
Harf Kurabiye Kalıbı SetDoğum günü parti ve organizasyonları iCin harika görünümde atıSırmalıklar yapmak iCin idealdir.ÖlCüler:3,5cm-4cm Derinlik: 1,5cm-2cmToptan SatıSımız Vardır. ..
Model: C142
Rakam Kurabiye Kalıbı SetDoğum günü parti ve organizasyonları iCin harika görünümde atıSırmalıklar yapmak iCin idealdir.ÖlCüler:4 cm Derinlik: 2cmToptan SatıSımız Vardır. ..
Model: Plastik Harf Kurabiye Kalıbı
Plastik Harf Kurabiye KalıbıKurabiyelerinizi rakam Seklinde yapmak ve pasta üstlerine yazı yazabilmek iCin 5cm Caplarında plastik harf kalıpları.Sizlere özel.Toptan SatıSımız Vardır...
Model: Plastik Rakam Set Kurabiye Kalıbı
Plastik Rakam Kurabiye KalıbıKurabiyelerinizi rakam Seklinde yapmak ve pasta üstlerine yazı yazabilmek iCin 5cm Caplarında plastik harf kalıpları.Sizlere özel.Toptan SatıSımız Vardır...
Model: Polikarbon Harf Kurabiye Kalıbı
Polikarbon Harf Kurabiye KalıbıSağlığa uygun polikarbonat hammaddeden yapılmıStır Darbelere ve yamulmaya karSı dayanıklıdır. -20 , +150 dereceye kadar dayanıklıdır. Pürüzsüz yüzeyi sayesinde hamurunuzda kesim izi bırakmaz. Diğer ürünlerde olduğu gibi elinizi kesmez, bulaSık makinesinde ..
Model: Polikarbon Rakam Kurabiye Kalıbı
Polikarbon Rakam Kurabiye KalıbıSağlığa uygun polikarbonat hammaddeden yapılmıStır Darbelere ve yamulmaya karSı dayanıklıdır. -20 , +150 dereceye kadar dayanıklıdır. Pürüzsüz yüzeyi sayesinde hamurunuzda kesim izi bırakmaz. Diğer ürünlerde olduğu gibi elinizi kesmez, bulaSık makinesinde..
Model: Rakam Kurabiye Kalıpları
Rakam Kurabiye KalıplarıDoğum günü parti ve organizasyonları iCin harika görünümde atıSırmalıklar yapmak iCin idealdir.Kalıplar rakam Seklindedir.Hazırladığınız hamura kalıpları bastırmanız yeterlidir.Daha sonra kurabiyelerinizi dilediğiniz gibi süsleyerek harika sunumlar yapabilirsiniz.İs..
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)