Menu
Sepet

Polikarbon Kurabiye Kesiciler

  • Sağlığa uygun Polikarbonat ham maddeden yapılmıştır.
  • Darbelere ve yamulmaya karşı dayanıklıdır.
  • -20 , +150 dereceye kadar dayanıklıdır.
  • Pürüzsüz yüzeyi sayesinde hamurda kesim izi bırakmaz.
  • Diğer ürünlerde olduğu gibi elinizi kesmez, bulaşık makinesinde yıkanabilir.
Model: PKH1
A Harfi Polikarbon Kurabiye Kesici  Sağlığa uygun polikarbonat ham maddeden yapılmıştır. Darbelere ve yamulmaya karşı dayanıklıdır. -20 , +150 dereceye kadar dayanıklıdır. Pürüzsüz yüzeyi sayesinde hamurda kesim izi bırakmaz. Diğer ürünlerde olduğu gibi elinizi kesmez, bulaşık mak..
Model: B9940
Kek Dekor 40 adet Plastik Alfabe Sayılar ve Semboller Kesme Çerez Kesiciler kek dekorasyon pişirme aracı için SetÜrün Özellikleri: 40 Adet Alfabe / Sayı Kesikleri Çeşitli harf odaklı tasarımlar için fondan ve sakız hamurundan tek tip karakterleri kesmek için ayarlayın.Alfabe A'dan Z'ye;&nb..
Model: PKH2
B Harfi Polikarbon KesiciSağlığa uygun Polikarbonat ham maddeden yapılmıştırDarbelere ve yamulmaya karşı dayanıklıdır.-20 , +150 dereceye kadar dayanıklıdır.Pürüzsüz yüzeyi sayesinde hamurda kesim izi bırakmaz.Diğer ürünlerde olduğu gibi elinizi kesmez, bulaşık makinesinde yıkanabilir.Boyutlar ..
Model: PKH3
C Harfi Polikarbon KesiciSağlığa uygun polikarbonat hammaddeden yapılmıştırDarbelere ve yamulmaya karşı dayanıklıdır.-20 , +150 dereceye kadar dayanıklıdır.Pürüzsüz yüzeyi sayesinde hamurunuzda kesim izi bırakmaz.Diğer ürünlerde olduğu gibi elinizi kesmez, bulaşık makinesinde yıkanabilir.Boyutl..
Model: PKH4
D Harfi Polikarbon KesiciSağlığa uygun polikarbonat ham maddeden yapılmıştırDarbelere ve yamulmaya karşı dayanıklıdır.-20 , +150 dereceye kadar dayanıklıdır.Pürüzsüz yüzeyi sayesinde hamurda kesim izi bırakmaz.Diğer ürünlerde olduğu gibi elinizi kesmez, bulaşık makinesinde yıkanabilir.Boyutlar ..
Model: PKH5
E Harfi Polikarbon KesiciSağlığa uygun polikarbonat hammaddeden yapılmıştırDarbelere ve yamulmaya karşı dayanıklıdır.-20 , +150 dereceye kadar dayanıklıdır.Pürüzsüz yüzeyi sayesinde hamurunuzda kesim izi bırakmaz.Diğer ürünlerde olduğu gibi elinizi kesmez, bulaşık makinesinde yıkanabilir.B..
Model: PKH5
F Harfi Polikarbon KesiciSağlığa uygun polikarbonat ham maddeden yapılmıştırDarbelere ve yamulmaya karşı dayanıklıdır.-20 , +150 dereceye kadar dayanıklıdır.Pürüzsüz yüzeyi sayesinde hamurda kesim izi bırakmaz.Diğer ürünlerde olduğu gibi elinizi kesmez, bulaşık makinesinde yıkanabilir.Boyu..
Model: PKH6
G Harfi Polikarbon KesiciSağlığa uygun polikarbonat ham maddeden yapılmıştırDarbelere ve yamulmaya karşı dayanıklıdır.-20 , +150 dereceye kadar dayanıklıdır.Pürüzsüz yüzeyi sayesinde hamurda kesim izi bırakmaz.Diğer ürünlerde olduğu gibi elinizi kesmez, bulaşık makinesinde yıkanabilir.Boyu..
Model: PKH7
H Harfi Polikarbon KesiciSağlığa uygun polikarbonat hammaddeden yapılmıştırDarbelere ve yamulmaya karşı dayanıklıdır.-20 , +150 dereceye kadar dayanıklıdır.Pürüzsüz yüzeyi sayesinde hamurunuzda kesim izi bırakmaz.Diğer ürünlerde olduğu gibi elinizi kesmez, bulaşık makinesinde yıkanabilir.B..
Model: PKH8
I Harfi Polikarbon Kurabiye KesiciSağlığa uygun polikarbonat hammaddeden yapılmıştırDarbelere ve yamulmaya karşı dayanıklıdır.-20 , +150 dereceye kadar dayanıklıdır.Pürüzsüz yüzeyi sayesinde hamurunuzda kesim izi bırakmaz.Diğer ürünlerde olduğu gibi elinizi kesmez, bulaşık makinesinde yıkanabil..
Model: PKH10
J Harfi Polikarbon KesiciSağlığa uygun polikarbonat ham maddeden yapılmıştırDarbelere ve yamulmaya karşı dayanıklıdır.-20 , +150 dereceye kadar dayanıklıdır.Pürüzsüz yüzeyi sayesinde hamurda kesim izi bırakmaz.Diğer ürünlerde olduğu gibi elinizi kesmez, bulaşık makinesinde yıkanabilir.Boyu..
Model: PKH11
K Harfi Polikarbon Kurabiye KesiciSağlığa uygun polikarbonat hammaddeden yapılmıştırDarbelere ve yamulmaya karşı dayanıklıdır.-20 , +150 dereceye kadar dayanıklıdır.Pürüzsüz yüzeyi sayesinde hamurunuzda kesim izi bırakmaz.Diğer ürünlerde olduğu gibi elinizi kesmez, bulaşık makinesinde yıka..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 94 (8 Sayfa)