Tablo:
Hızlıgör

Altıgen Tırtıklı Metal Volovan 6'lı Set

(0)

Altıgen Tırtıklı Metal Volovan 6'lı Set Aldığınız kurabiye kalıpları ile hayalinizdeki kurabiye hamurunu ve Seker hamurunu dilediğiniz Sekilde kesebilirsiniz. Kullanımdan sonra Sekli muhafaza edilerek saklanmalıdır.6 Adet . ÖlCüler: 1) 9cmX3cm, 2) 8cmX3cm , 3) 7cmX3cm, 4) 6,5cmX3cm, 5) 5,5cmX3cm , 6) 4,5cmX3cm Toptan SatıSımı..

Hızlıgör

Aşk Polikarbon Çerçeve Kurabiye Kalıbı ve Damga

(0)

Aşk Polikarbon Çerçeve Kurabiye Kalıbı ve DamgaSağlığa uygun polikarbonat hammaddeden yapılmıştır Darbelere ve yamulmaya karşı dayanıklıdır. -20 , +150 dereceye kadar dayanıklıdır. Pürüzsüz yüzeyi sayesinde hamurunuzda kesim izi bırakmaz. Diğer ürünlerde olduğu gibi elinizi kesmez, bulaşık makinesinde yıkanabilir. Boyutlar : 7,..

Hızlıgör

Ayıcık Polikarbon Yuvarlak Kurabiye Kalıbı ve Damga

(0)

Ayıcık Polikarbon Yuvarlak Kurabiye Kalıbı ve DamgaSağlığa uygun polikarbonat hammaddeden yapılmıştır Darbelere ve yamulmaya karşı dayanıklıdır. -20 , +150 dereceye kadar dayanıklıdır. Pürüzsüz yüzeyi sayesinde hamurunuzda kesim izi bırakmaz. Diğer ürünlerde olduğu gibi elinizi kesmez, bulaşık makinesinde yıkanabilir. Boyutlar ..

Hızlıgör

Bebek Polikarbon Yuvarlak Tırtıklı Kurabiye Kalıbı ve Damga

(0)

Bebek Polikarbon Yuvarlak Tırtıklı Kurabiye Kalıbı ve DamgaSağlığa uygun polikarbonat hammaddeden yapılmıştır Darbelere ve yamulmaya karşı dayanıklıdır. -20 , +150 dereceye kadar dayanıklıdır. Pürüzsüz yüzeyi sayesinde hamurunuzda kesim izi bırakmaz. Diğer ürünlerde olduğu gibi elinizi kesmez, bulaşık makinesinde yıkanabilir. Bo..

Hızlıgör

Bebek Polikarbon Yuvarlak Tırtıklı Kurabiye Kalıbı ve Damga 2

(0)

Bebek Polikarbon Yuvarlak Tırtıklı Kurabiye Kalıbı ve Damga 2Sağlığa uygun polikarbonat hammaddeden yapılmıştır Darbelere ve yamulmaya karşı dayanıklıdır. -20 , +150 dereceye kadar dayanıklıdır. Pürüzsüz yüzeyi sayesinde hamurunuzda kesim izi bırakmaz. Diğer ürünlerde olduğu gibi elinizi kesmez, bulaşık makinesinde yıkanabilir. ..

Hızlıgör

Bebek Polikarbon Yuvarlak Tırtıklı Kurabiye Kalıbı ve Damga 3

(0)

Bebek Polikarbon Yuvarlak Tırtıklı Kurabiye Kalıbı ve Damga 3Sağlığa uygun polikarbonat hammaddeden yapılmıştır Darbelere ve yamulmaya karşı dayanıklıdır. -20 , +150 dereceye kadar dayanıklıdır. Pürüzsüz yüzeyi sayesinde hamurunuzda kesim izi bırakmaz. Diğer ürünlerde olduğu gibi elinizi kesmez, bulaşık makinesinde yıkanabilir. ..

Hızlıgör

Bebek Polikarbon Yuvarlak Tırtıklı Kurabiye Kalıbı ve Damga 4

(0)

Bebek Polikarbon Yuvarlak Tırtıklı Kurabiye Kalıbı ve Damga 4Sağlığa uygun polikarbonat hammaddeden yapılmıştır Darbelere ve yamulmaya karşı dayanıklıdır. -20 , +150 dereceye kadar dayanıklıdır. Pürüzsüz yüzeyi sayesinde hamurunuzda kesim izi bırakmaz. Diğer ürünlerde olduğu gibi elinizi kesmez, bulaşık makinesinde yıkanabilir. ..

Hızlıgör

Bebek Polikarbon Yuvarlak Tırtıklı Kurabiye Kalıbı ve Damga 5

(0)

Bebek Polikarbon Yuvarlak Tırtıklı Kurabiye Kalıbı ve Damga 5Sağlığa uygun polikarbonat hammaddeden yapılmıştır Darbelere ve yamulmaya karşı dayanıklıdır. -20 , +150 dereceye kadar dayanıklıdır. Pürüzsüz yüzeyi sayesinde hamurunuzda kesim izi bırakmaz. Diğer ürünlerde olduğu gibi elinizi kesmez, bulaşık makinesinde yıkanabilir. ..

Hızlıgör

Bebek Polikarbon Yuvarlak Tırtıklı Kurabiye Kalıbı ve Damga 6

(0)

Bebek Polikarbon Yuvarlak Tırtıklı Kurabiye Kalıbı ve Damga 6Sağlığa uygun polikarbonat hammaddeden yapılmıştır Darbelere ve yamulmaya karşı dayanıklıdır. -20 , +150 dereceye kadar dayanıklıdır. Pürüzsüz yüzeyi sayesinde hamurunuzda kesim izi bırakmaz. Diğer ürünlerde olduğu gibi elinizi kesmez, bulaşık makinesinde yıkanabilir. ..

Hızlıgör

BreCel Kalıp

(0)

BreCel Kalıbı Doğum günü parti ve organizasyonları iCin harika görünümde atıSırmalıklar yapmak iCin idealdir. ÖlCüler:6cmX4cm Derinlik:2,4cm Toptan SatıSımız Vardır...

Hızlıgör

BreCel Tırtıklı Kare Basmalı Kurabiye Kalıbı

(0)

BreCel Tırtıklı Kare Basmalı Kurabiye Kalıbı Doğum günü parti ve organizasyonları iCin harika görünümde atıSırmalıklar yapmak iCin idealdir. ÖlCüler:6cmX4cm Derinlik:2,3cm Toptan SatıSımız Vardır...

Hızlıgör

Cake Pop Kalıpları

(0)

Cake Pop Kalıpları Cake Pop Kalıbı ile her seferinde aynı Sekli alıp, harika cake poplar yaratabilirsiniz. Sadece doldurun ve kapatın ve fırına sürün. Harika Sekilli cake poplarınız hazır. Hazırladığınız cake popları arzu ettiğiniz Sekilde süsleyebilir, partilerde, davetlerde göz alıcı sunumlar yapabilirsinizNo:1 TopNo: 2 Kal..

Hızlıgör

Çiçekli Polikarbon Tırtıklı Kalp Kurabiye Kalıbı ve Damga

(0)

Çiçekli Polikarbon Tırtıklı Kalp Kurabiye Kalıbı ve DamgaSağlığa uygun polikarbonat hammaddeden yapılmıştır Darbelere ve yamulmaya karşı dayanıklıdır. -20 , +150 dereceye kadar dayanıklıdır. Pürüzsüz yüzeyi sayesinde hamurunuzda kesim izi bırakmaz. Diğer ürünlerde olduğu gibi elinizi kesmez, bulaşık makinesinde yıkanabilir. Boyu..

Hızlıgör

Damla Metal Volovan Düz Kalıp 6lıset

(0)

Damla Metal Volovan Düz Kalıp 6lıset Kullanımı kolay ve pratiktir.Kurabiyelerinize sevimli Sekiller verebilirsiniz.Partilerinizde ikram edebileceğiniz kurabiyeler yapmanızı sağlar. ÖlCüler: 1) 12cmX2,3cm, 2) 10,5cmX2,3cm , 3) 9cmX2,3cm, 4) 7,5cmX2,3cm, 5) 6cmX2,3cm , 6) 4,5cmX2.3cm 6 adet  Toptan SatıSımız Vardır...

Hızlıgör

Damla Tırtıklı Metal Volovan 6'lı Set

(0)

Damla Tırtıklı Metal Volovan 6'lı Set Aldığınız kurabiye kalıpları ile hayalinizdeki kurabiye hamurunu ve Seker hamurunu dilediğiniz Sekilde kesebilirsiniz. Kullanımdan sonra Sekli muhafaza edilerek saklanmalıdır.6 Adet . ÖlCüler: 1) 12,8cmX3cm, 2) 11,4cmX3cm , 3) 9,6cmX3cm, 4) 8cmX3cm, 5) 6,3cmX3cm , 6) 4,7cmX3cm Toptan Satı..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 111 (8 Sayfa)