Menu
Sepet

Kurabiye Kalıbları

Model: Altıgen Tırtıklı Metal Volovan
Altıgen Tırtıklı Metal Volovan 6'lı Set Aldığınız kurabiye kalıpları ile hayalinizdeki kurabiye hamurunu ve Seker hamurunu dilediğiniz Sekilde kesebilirsiniz. Kullanımdan sonra Sekli muhafaza edilerek saklanmalıdır.6 Adet . ÖlCüler: 1) 9cmX3cm, 2) 8cmX3cm , 3) 7cmX3cm, 4) 6,5cmX3cm,..
Model: RP21156
Aşk Polikarbon Çerçeve Kurabiye Kalıbı ve DamgaSağlığa uygun polikarbonat hammaddeden yapılmıştır Darbelere ve yamulmaya karşı dayanıklıdır. -20 , +150 dereceye kadar dayanıklıdır. Pürüzsüz yüzeyi sayesinde hamurunuzda kesim izi bırakmaz. Diğer ürünlerde olduğu gibi elinizi kesmez, bulaşık makin..
Model: RP21159
Ayıcık Polikarbon Yuvarlak Kurabiye Kalıbı ve DamgaSağlığa uygun polikarbonat hammaddeden yapılmıştır Darbelere ve yamulmaya karşı dayanıklıdır. -20 , +150 dereceye kadar dayanıklıdır. Pürüzsüz yüzeyi sayesinde hamurunuzda kesim izi bırakmaz. Diğer ürünlerde olduğu gibi elinizi kesmez, bulaşık m..
Model: RP21171
Bebek Polikarbon Yuvarlak Tırtıklı Kurabiye Kalıbı ve DamgaSağlığa uygun polikarbonat hammaddeden yapılmıştır Darbelere ve yamulmaya karşı dayanıklıdır. -20 , +150 dereceye kadar dayanıklıdır. Pürüzsüz yüzeyi sayesinde hamurunuzda kesim izi bırakmaz. Diğer ürünlerde olduğu gibi elinizi kesmez, b..
Model: RP21172
Bebek Polikarbon Yuvarlak Tırtıklı Kurabiye Kalıbı ve Damga 2Sağlığa uygun polikarbonat hammaddeden yapılmıştır Darbelere ve yamulmaya karşı dayanıklıdır. -20 , +150 dereceye kadar dayanıklıdır. Pürüzsüz yüzeyi sayesinde hamurunuzda kesim izi bırakmaz. Diğer ürünlerde olduğu gibi elinizi kesmez,..
Model: RP21173
Bebek Polikarbon Yuvarlak Tırtıklı Kurabiye Kalıbı ve Damga 3Sağlığa uygun polikarbonat hammaddeden yapılmıştır Darbelere ve yamulmaya karşı dayanıklıdır. -20 , +150 dereceye kadar dayanıklıdır. Pürüzsüz yüzeyi sayesinde hamurunuzda kesim izi bırakmaz. Diğer ürünlerde olduğu gibi elinizi kesmez,..
Model: RP21174
Bebek Polikarbon Yuvarlak Tırtıklı Kurabiye Kalıbı ve Damga 4Sağlığa uygun polikarbonat hammaddeden yapılmıştır Darbelere ve yamulmaya karşı dayanıklıdır. -20 , +150 dereceye kadar dayanıklıdır. Pürüzsüz yüzeyi sayesinde hamurunuzda kesim izi bırakmaz. Diğer ürünlerde olduğu gibi elinizi kesmez,..
Model: RP21175
Bebek Polikarbon Yuvarlak Tırtıklı Kurabiye Kalıbı ve Damga 5Sağlığa uygun polikarbonat hammaddeden yapılmıştır Darbelere ve yamulmaya karşı dayanıklıdır. -20 , +150 dereceye kadar dayanıklıdır. Pürüzsüz yüzeyi sayesinde hamurunuzda kesim izi bırakmaz. Diğer ürünlerde olduğu gibi elinizi kesmez,..
Model: RP21176
Bebek Polikarbon Yuvarlak Tırtıklı Kurabiye Kalıbı ve Damga 6Sağlığa uygun polikarbonat hammaddeden yapılmıştır Darbelere ve yamulmaya karşı dayanıklıdır. -20 , +150 dereceye kadar dayanıklıdır. Pürüzsüz yüzeyi sayesinde hamurunuzda kesim izi bırakmaz. Diğer ürünlerde olduğu gibi elinizi kesmez,..
Model: BreCel Kalıp
BreCel Kalıbı Doğum günü parti ve organizasyonları iCin harika görünümde atıSırmalıklar yapmak iCin idealdir. ÖlCüler:6cmX4cm Derinlik:2,4cm Toptan SatıSımız Vardır...
Model: BreCel Tırtıklı Kare Basmalı Kurabiye Kalıbı
BreCel Tırtıklı Kare Basmalı Kurabiye Kalıbı Doğum günü parti ve organizasyonları iCin harika görünümde atıSırmalıklar yapmak iCin idealdir. ÖlCüler:6cmX4cm Derinlik:2,3cm Toptan SatıSımız Vardır...
Model: Cake Pop Kalıpları
Cake Pop Kalıpları Cake Pop Kalıbı ile her seferinde aynı Sekli alıp, harika cake poplar yaratabilirsiniz. Sadece doldurun ve kapatın ve fırına sürün. Harika Sekilli cake poplarınız hazır. Hazırladığınız cake popları arzu ettiğiniz Sekilde süsleyebilir, partilerde, davetlerde göz alı..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 111 (10 Sayfa)