Menu
Sepet

Krema Torbaları ve Duylar

Model: PR-08
DUY YÜKSEKLİĞİ 5,5 CM, YAPRAK DUY 1.2 CM - YAPRAK DUY 1.8 CM - HASIR DUY 1.8 CM - KAPALI YILDIZ DUYLAR 0.5-0.7-0.8 CMAÇIK DİŞLİ DUYLAR 1-1.1-1.2 CM - DÜZ DUYLAR 0.5-0.7-1 CM..
Model: PR-09
Isıya dayanıklı, gıda ürünleri ile kullanıma uygun polikarbondan yapılmış 12 parça duy seti.Krema torbasının ucuna takılarak değişik şekillerde süslemeler yapılmasına yardımcı olur.Kolay temizlenir düzgün şekiller çıkarır.Pasta süslemelerinde ve yemek süslemelerinde şık görünüm sağlar...
Model: PR-01
26 PARÇA DUY SET Paket içerisinde  26 adet çeşitli şekillerde metal duy vardır. ..
Model: PS-11
6'lı Pasta, Kurabiye ve Cupcake Süsleme SetiKrema pompası, çikolata sosluk ve palet ile cupcake süslemeleri yapabilirsiniz...
Model: Açık Yıldız Duylar
Açık Yıldız Duylar Metalden Üretilmiştir Uçlar Farklı şekillerdedir Yıkanarak Çok Sefer Kullanılabilir Dayanıklı HijyeniktirSeçenekler Kısmından İstediğiniz Ölçülerde Duy Seçiniz Ölçüler : No:1 820 - 4mm - Boy: 4,5 cm - 5cm aralığında No:2 821 - 6mm - Boy: 4,5 cm - 5cm..
Model: Burgulu Yıldız Duylar
Burgulu Yıldız Duy Yaptığınız Kremaları Desenli Bir Sekilde Sunmaya Yardımcı Aparat pastamarka’dan Aldığınız Aparatları Krema Sıkma Torbanızın ICerisine YerleStirin,Kremanızı Doldurun Ve Krema Ile Süslemek Istediğiniz Ürünün Üzerine Kendinize Özgü Deseniniz Ile Renk Katın. Metalden ÜretilmiStir,U..
Model: 440-210000-DA-B3
Büyük Plastik Duy Anahtarı Krema ekipmanlarıdan torba ve duylar iCin duy anahtarı burada. Pastalar iCin en iyi krema ekipmanları ikili duy anahtar. ÖlCüler:8cmX2cm Toptan SatıSımız Vardır...
Model: Dekoratif Mini Gül Duylar
Dekoratif Mini Gül Duy Yaptığınız Kremaları Desenli Bir Sekilde Sunmaya Yardımcı Aparat Pastamarka’dan Aldığınız Aparatları Krema Sıkma Torbanızın ICerisine YerleStirin,Kremanızı Doldurun Ve Krema Ile Süslemek Istediğiniz Ürünün Üzerine Kendinize Özgü Deseniniz Ile Renk Katın. Metalden ÜretilmiSti..
Model: Dekoratif Duylar
Dekoratif Duylar Yaptığınız Kremaları Desenli Bir Sekilde Sunmaya Yardımcı Aparat Pastamarka’dan Aldığınız Aparatları Krema Sıkma Torbanızın ICerisine YerleStirin,Kremanızı Doldurun Ve Krema Ile Süslemek Istediğiniz Ürünün Üzerine Kendinize Özgü Deseniniz Ile Renk Katın. Metalden ÜretilmiStir,UCla..
Model: Dekoratif Gül Duylar
Dekoratif Gül Duylar   Yaptığınız Kremaları Desenli Bir Sekilde Sunmaya Yardımcı Aparat Pastamarka’dan Aldığınız Aparatları Krema Sıkma Torbanızın ICerisine YerleStirin,Kremanızı Doldurun Ve Krema Ile Süslemek Istediğiniz Ürünün Üzerine Kendinize Özgü Deseniniz Ile Renk Katın. Metalden Üreti..
Model: Dekoratif Mini Yaprak Duylar
Dekoratif Mini Yaprak Duylar   Yaptığınız Kremaları Desenli Bir Sekilde Sunmaya Yardımcı Aparat Pastamarka’dan Aldığınız Aparatları Krema Sıkma Torbanızın ICerisine YerleStirin,Kremanızı Doldurun Ve Krema Ile Süslemek Istediğiniz Ürünün Üzerine Kendinize Özgü Deseniniz Ile Renk Katın. Metald..
Model: French Yıldız Duy
French Yıldız Duy   Yaptığınız Kremaları Desenli Bir Sekilde Sunmaya Yardımcı Aparat Pastamarka’dan Aldığınız Aparatları Krema Sıkma Torbanızın ICerisine YerleStirin,Kremanızı Doldurun Ve Krema Ile Süslemek Istediğiniz Ürünün Üzerine Kendinize Özgü Deseniniz Ile Renk Katın. Metalden Üretilmi..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 39 (4 Sayfa)