Menu
Sepet

Cupcake Kapsülleri

Model: PS-07
Paket içerisinde 6 adet silikon muffin kalıbı bulunmaktadır. 220 derece ye kadar fırına girebilir.  gıdaya uygunluk belgesi vardır.   ..
Model: KP-12 No:1
Altın, Gümüş Kağıt Muffin Kek Kapsülü 25adet Bu kalıplar ile CeSitli pastalar ve muffinler yapabilirsiniz. PiSirme ve sunum iCin uygundur. Kullanımı Cok pratik muffin kalıplarıdır.   ÖlCüler: Yükseklik : 5.5 cm. Ağız Capı: 7cm Taban Capı : 6 cm.   Toptan SatıSımız Vardır..
Model: KP-34 NO:03
Beyaz Cupcake Kapsül 100 Adet Sıcağa dayanıklı olan Ekler Kapsülleri hijyeniktir. Ekler veya Sekerleme sunumlarında kullanılır.  ·         Sıcağa Dayanıklı ·         YapıSmaz, ·         Kolay..
Model: KP-36 NO:1
Beyaz Cupcake Kapsül 1000adet Sıcağa dayanıklı olan Ekler Kapsülleri hijyeniktir. Ekler veya Sekerleme sunumlarında kullanılır.    ·         YapıSmaz, ·         Kolaylıkla birbirinden ayrılır, · &nbs..
Model: Kağıt Cupcake Kapsül CeSitleri
Kağıt Cupcake Kapsül CeSitleri 100adet Sıcağa dayanıklı olan cupcake Kapsülleri hijyeniktir.  YapıSmaz,Kolaylıkla birbirinden ayrılır,Hijyeniktir ÖlCüler:5,5X3cm  Toptan SatıSımız Vardır..
Model: KP-36 NO:3
Kapsül Kahverengi 750adet Sıcağa dayanıklı olan Ekler Kapsülleri hijyeniktir. Ekler veya Sekerleme sunumlarında kullanılır.  ·        Sıcağa Dayanıklı ·         YapıSmaz, ·         Kolaylıkla..
Model: KP-09
Kırmızı Puantiyeli Sufle,Muffin,Cupcake Kapsülü 50 Adet Bu kalıplar ile CeSitli pastalar ve muffinler yapabilirsiniz. PiSirme ve sunum iCin uygundur. Kullanımı Cok pratik muffin kalıplarıdır. Yükseklik : 40 mm. Ağız Capı: 68mm Taban Capı : 50 mm. Toptan SatıSımız Vardır  ..
Model: KP-03
Kırmızı Puantiyeli Sufle,Muffin,Cupcake Kapsülü 50 adet Kullanımı Cok pratik muffin kalıplarıdır. Bu kalıplar ile CeSitli pastalar ve muffinler yapabilirsiniz. PiSirme ve sunum iCin uygundur. Yükseklik : 34 mm. Ağız Capı: 55mm Taban Capı : 43 mm. Toptan SatıSımız Vardır..
Model: KP-32
KüCük Ekler Kapsül 1000adet Sıcağa dayanıklı olan Ekler Kapsülleri hijyeniktir. Ekler veya Sekerleme sunumlarında kullanılır.  ·         300°C ‘ye kadar dayanabilir, ·         YapıSmaz, ·    ..
Model: KP-35 NO:1
KüCük Kapsül Kahverengi 1000adet Sıcağa dayanıklı olan Ekler Kapsülleri hijyeniktir. Ekler veya Sekerleme sunumlarında kullanılır.  ·         300°C ‘ye kadar dayanabilir, ·         YapıSmaz, ·   ..
Model: KP-02
Mavi Puantiyeli Sufle,Muffin,Cupcake Kapsülü 50 Adet Kullanımı Cok pratik muffin kalıplarıdır. Bu kalıplar ile CeSitli pastalar ve muffinler yapabilirsiniz. PiSirme ve sunum iCin uygundur. Yükseklik : 34 mm. Ağız Capı: 55mm Taban Capı : 43 mm. Toptan SatıSımız Vardır..
Model: KP-06
Mavi Puantiyeli Sufle,Muffin,Cupcake Kapsülü 50 adet Bu kalıplar ile CeSitli pastalar ve muffinler yapabilirsiniz. PiSirme ve sunum iCin uygundur. Kullanımı Cok pratik muffin kalıplarıdır. Yükseklik : 40 mm. Ağız Capı: 68mm Taban Capı : 50 mm. Toptan SatıSımız Vardır..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 33 (3 Sayfa)