Menu
Sepet

Cupcake Kapsülleri

Model: PS-07
Paket içerisinde 6 adet silikon muffin kalıbı bulunmaktadır. 220 derece ye kadar fırına girebilir. gıdaya uygunluk belgesi vardır.  ..
Model: KP-12 No:1
Altın, Gümüş Kağıt Muffin Kek Kapsülü 25adetBu kalıplar ile CeSitli pastalar ve muffinler yapabilirsiniz.PiSirme ve sunum iCin uygundur.Kullanımı Cok pratik muffin kalıplarıdır. ÖlCüler:Yükseklik : 5.5 cm.Ağız Capı: 7cmTaban Capı : 6 cm. Toptan SatıSımız Vardır..
Model: KP-34 NO:03
Beyaz Cupcake Kapsül 100 AdetSıcağa dayanıklı olan Ekler Kapsülleri hijyeniktir. Ekler veya Sekerleme sunumlarında kullanılır. ·         Sıcağa Dayanıklı·         YapıSmaz,·         Kolay..
Model: KP-36 NO:1
Beyaz Cupcake Kapsül 1000adetSıcağa dayanıklı olan Ekler Kapsülleri hijyeniktir. Ekler veya Sekerleme sunumlarında kullanılır.  ·         YapıSmaz,·         Kolaylıkla birbirinden ayrılır,· &nbs..
Model: Kağıt Cupcake Kapsül CeSitleri
Kağıt Cupcake Kapsül CeSitleri 100adetSıcağa dayanıklı olan cupcake Kapsülleri hijyeniktir. YapıSmaz,Kolaylıkla birbirinden ayrılır,HijyeniktirÖlCüler:5,5X3cm Toptan SatıSımız Vardır..
Model: KP-36 NO:3
Kapsül Kahverengi 750adetSıcağa dayanıklı olan Ekler Kapsülleri hijyeniktir. Ekler veya Sekerleme sunumlarında kullanılır. ·        Sıcağa Dayanıklı·         YapıSmaz,·         Kolaylıkla..
Model: KP-03
Kırmızı Puantiyeli Sufle,Muffin,Cupcake Kapsülü 50 adetKullanımı Cok pratik muffin kalıplarıdır.Bu kalıplar ile CeSitli pastalar ve muffinler yapabilirsiniz.PiSirme ve sunum iCin uygundur.Yükseklik : 34 mm.Ağız Capı: 55mmTaban Capı : 43 mm.Toptan SatıSımız Vardır..
Model: KP-09
Kırmızı Puantiyeli Sufle,Muffin,Cupcake Kapsülü 50 AdetBu kalıplar ile CeSitli pastalar ve muffinler yapabilirsiniz.PiSirme ve sunum iCin uygundur.Kullanımı Cok pratik muffin kalıplarıdır.Yükseklik : 40 mm.Ağız Capı: 68mmTaban Capı : 50 mm.Toptan SatıSımız Vardır ..
Model: KP-32
KüCük Ekler Kapsül 1000adetSıcağa dayanıklı olan Ekler Kapsülleri hijyeniktir. Ekler veya Sekerleme sunumlarında kullanılır. ·         300°C ‘ye kadar dayanabilir,·         YapıSmaz,·    ..
Model: KP-35 NO:1
KüCük Kapsül Kahverengi 1000adetSıcağa dayanıklı olan Ekler Kapsülleri hijyeniktir. Ekler veya Sekerleme sunumlarında kullanılır. ·         300°C ‘ye kadar dayanabilir,·         YapıSmaz,·   ..
Model: KP-02
Mavi Puantiyeli Sufle,Muffin,Cupcake Kapsülü 50 AdetKullanımı Cok pratik muffin kalıplarıdır.Bu kalıplar ile CeSitli pastalar ve muffinler yapabilirsiniz.PiSirme ve sunum iCin uygundur.Yükseklik : 34 mm.Ağız Capı: 55mmTaban Capı : 43 mm.Toptan SatıSımız Vardır..
Model: KP-06
Mavi Puantiyeli Sufle,Muffin,Cupcake Kapsülü 50 adetBu kalıplar ile CeSitli pastalar ve muffinler yapabilirsiniz.PiSirme ve sunum iCin uygundur.Kullanımı Cok pratik muffin kalıplarıdır.Yükseklik : 40 mm.Ağız Capı: 68mmTaban Capı : 50 mm.Toptan SatıSımız Vardır..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 33 (3 Sayfa)