Menu
Sepet

Cupcake Kutuları

Model: KT03
Cupcake Kutusu Bölmeli 12liYaptığınız cupcakelerin hem dekoratif sunumu hem de güvenli taSınması iCin tasarlanmıS 12 Adet cupcake koyabileceğiniz karton kutular pastamarka'dan aldığınız cupcake kutuları ile yaptığınız cupcakelerinizi dilediğiniz yere güvenli Sekilde götürebilirsiniz.ÖlCüler..
Model: KT04
Cupcake Kutusu Bölmeli 4lüYaptığınız cupcakelerin hem dekoratif sunumu hem de güvenli taSınması iCin tasarlanmıS 4 Adet cupcake koyabileceğiniz karton kutular pastamarka'dan aldığınız cupcake kutuları ile yaptığınız cupcakelerinizi dilediğiniz yere güvenli Sekilde götürebilirsiniz.Toptan Sa..
Model: KT05
Cupcake Kutusu Bölmeli 2liYaptığınız cupcakelerin hem dekoratif sunumu hem de güvenli taSınması iCin tasarlanmıS 2 Adet cupcake koyabileceğiniz karton kutular pastamarka'dan aldığınız cupcake kutuları ile yaptığınız cupcakelerinizi dilediğiniz yere güvenli Sekilde götürebilirsiniz.Toptan Sa..
Model: KT07
Makaron Kutusu 10X10X5cmYaptığınız Makaronların hem dekoratif sunumu hem de güvenli taSınması iCin tasarlanmıS makaron koyabileceğiniz karton kutularPastamarka'dan aldığınız Makaron kutuları ile yaptığınız makaronlarınızı dilediğiniz yere güvenli Sekilde götürebilirsiniz.Toptan SatıSımız ..
Model: TK09
Makaron Kutusu 15X12X5cmYaptığınız Makaronların hem dekoratif sunumu hem de güvenli taSınması iCin tasarlanmıS makaron koyabileceğiniz karton kutularPastamarka'dan aldığınız Makaron kutuları ile yaptığınız makaronlarınızı dilediğiniz yere güvenli Sekilde götürebilirsiniz.Toptan SatıSımız ..
Model: TK08
Makaron Kutusu 15X15X5cmYaptığınız Makaronların hem dekoratif sunumu hem de güvenli taSınması iCin tasarlanmıS makaron koyabileceğiniz karton kutularPastamarka'dan aldığınız Makaron kutuları ile yaptığınız makaronlarınızı dilediğiniz yere güvenli Sekilde götürebilirsiniz.Toptan SatıSımız..
Model: TK11
Makaron Kutusu 20X10X5cmYaptığınız Makaronların hem dekoratif sunumu hem de güvenli taSınması iCin tasarlanmıS makaron koyabileceğiniz karton kutularPastamarka'dan aldığınız Makaron kutuları ile yaptığınız makaronlarınızı dilediğiniz yere güvenli Sekilde götürebilirsiniz.Toptan SatıSımız..
Model: TK10
Makaron Kutusu 20X5X5cmYaptığınız Makaronların hem dekoratif sunumu hem de güvenli taSınması iCin tasarlanmıS makaron koyabileceğiniz karton kutularPastamarka'dan aldığınız Makaron kutuları ile yaptığınız makaronlarınızı dilediğiniz yere güvenli Sekilde götürebilirsiniz.Toptan SatıSımız V..
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)