Menu
Sepet

Kapkek Malzemeleri

Model: PS-(2219)
Pop Kek ve Dondurma Şekillendirme Kalıbı SetiSert Plastikten üretilmiştir. Paket İçeriği: 1 adet makas şeklinde tutacak ve 3 çeşit pop kek şekillendiricisi Kalp - Yıldız ve Çiçek şekilli kalıplar..
Model: PS-07
Paket içerisinde 6 adet silikon muffin kalıbı bulunmaktadır. 220 derece ye kadar fırına girebilir. gıdaya uygunluk belgesi vardır.  ..
Model: KP-12 No:1
Altın, Gümüş Kağıt Muffin Kek Kapsülü 25adetBu kalıplar ile CeSitli pastalar ve muffinler yapabilirsiniz.PiSirme ve sunum iCin uygundur.Kullanımı Cok pratik muffin kalıplarıdır. ÖlCüler:Yükseklik : 5.5 cm.Ağız Capı: 7cmTaban Capı : 6 cm. Toptan SatıSımız Vardır..
Model: KP-34 NO:03
Beyaz Cupcake Kapsül 100 AdetSıcağa dayanıklı olan Ekler Kapsülleri hijyeniktir. Ekler veya Sekerleme sunumlarında kullanılır. ·         Sıcağa Dayanıklı·         YapıSmaz,·         Kolay..
Model: KP-36 NO:1
Beyaz Cupcake Kapsül 1000adetSıcağa dayanıklı olan Ekler Kapsülleri hijyeniktir. Ekler veya Sekerleme sunumlarında kullanılır.  ·         YapıSmaz,·         Kolaylıkla birbirinden ayrılır,· &nbs..
Model: Cup Cake Delici
Cup Cake DeliciCupcake Delici ve Oyucu Aparat ile kendi evinizde profesyonel kekler hazırlayabileceksiniz.Cupcake Delici ve Oyucu Aparat ile keklerinizin ortasını oyup iClerine krema, Cikolata ve marmelat gibi istediğiniz malzemelerle doldurabilir, keklerinize farklı lezzetler katabili..
Model: KT06
Cupcake Kutusu TekliYaptığınız cupcakelerin hem dekoratif sunumu hem de güvenli taSınması iCin tasarlanmıS cupcake koyabileceğiniz karton kutular pastamarka'dan aldığınız cupcake kutuları ile yaptığınız cupcakelerinizi dilediğiniz yere güvenli Sekilde götürebilirsiniz.Toptan SatıSımız Vardı..
Model: KP-36 NO:3
Kapsül Kahverengi 750adetSıcağa dayanıklı olan Ekler Kapsülleri hijyeniktir. Ekler veya Sekerleme sunumlarında kullanılır. ·        Sıcağa Dayanıklı·         YapıSmaz,·         Kolaylıkla..
Model: KP-09
Kırmızı Puantiyeli Sufle,Muffin,Cupcake Kapsülü 50 AdetBu kalıplar ile CeSitli pastalar ve muffinler yapabilirsiniz.PiSirme ve sunum iCin uygundur.Kullanımı Cok pratik muffin kalıplarıdır.Yükseklik : 40 mm.Ağız Capı: 68mmTaban Capı : 50 mm.Toptan SatıSımız Vardır ..
Model: KP-03
Kırmızı Puantiyeli Sufle,Muffin,Cupcake Kapsülü 50 adetKullanımı Cok pratik muffin kalıplarıdır.Bu kalıplar ile CeSitli pastalar ve muffinler yapabilirsiniz.PiSirme ve sunum iCin uygundur.Yükseklik : 34 mm.Ağız Capı: 55mmTaban Capı : 43 mm.Toptan SatıSımız Vardır..
Model: KP-32
KüCük Ekler Kapsül 1000adetSıcağa dayanıklı olan Ekler Kapsülleri hijyeniktir. Ekler veya Sekerleme sunumlarında kullanılır. ·         300°C ‘ye kadar dayanabilir,·         YapıSmaz,·    ..
Model: KP-35 NO:1
KüCük Kapsül Kahverengi 1000adetSıcağa dayanıklı olan Ekler Kapsülleri hijyeniktir. Ekler veya Sekerleme sunumlarında kullanılır. ·         300°C ‘ye kadar dayanabilir,·         YapıSmaz,·   ..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 25 (3 Sayfa)