Tablo:
Hızlıgör

Ağaçlı Kuş Kokteyl Kürdanları

(0)

Ağaçlı Kuş Kokteyl Kürdanları Ağaçlı Kuş Kokteyl Kürdanları masanıza renk katıp ortamı canlandırır, özenle hazırlanan kanepe, meze, meyve ve atıştırmalıklarınızın üzerinde tam bir takım oluşturacak. Renkli Kuşlar ile kürdanlarınız da karışmayacak. Kullanmıyorken bile gayet dekoratif bir biçimde dallarındaki yerlerini alabilirler. Kuşların Ağa..

Hızlıgör

Altın TaSlı Cake Pop Cubuğu 15cm

(0)

Altın TaSlı Cake Pop Cubuğu Bu eğlenceli cake pop Cubukları ile doğum günü partileri ve tüm eğlenceli anlarınıza renk katmak iCin kullanabilirsiniz.Isıya dayanıklıdır.Doğum günü partilerinizde, mezuniyet gecelerinizde, özel davetlerinizde kullanabilirsiniz.Eğlence ve partilerinizde istediğinizde yerde kullanabilirsiniz.Sert plastikten yapılmıS e..

Hızlıgör

Bambu Kurabiye Cubukları 15 cm

(0)

Bambu Kurabiye Cubukları 15 cm Kurabiye süslemelerinde kullanabileceğiniz,bambu kurabiye Cubukları. Miktarı:100 Adet Toptan SatıSımız Vardır...

Hızlıgör

Bambu Kurabiye Cubukları 20 cm

(0)

Bambu Kurabiye Cubukları 20 cm Kurabiye süslemelerinde kullanabileceğiniz,bambu kurabiye Cubukları. Miktarı:100 Adet Toptan SatıSımız Vardır.  ..

Hızlıgör

Bambu Kurabiye Cubukları 25 cm

(0)

Bambu Kurabiye Cubukları 25 cm Kurabiye süslemelerinde kullanabileceğiniz,bambu kurabiye Cubukları. Miktarı:100 Adet Toptan SatıSımız Vardır...

Hızlıgör

Cake Pop Cubuğu 15cm

(0)

 Cake Pop Cubuğu 15cm Bu eğlenceli cake pop Cubukları ile doğum günü partileri ve tüm eğlenceli anlarınıza renk katmak iCin kullanabilirsiniz.Isıya dayanıklıdır.Doğum günü partilerinizde, mezuniyet gecelerinizde, özel davetlerinizde kullanabilirsiniz. Eğlence ve partilerinizde istediğinizde yerde kullanabilirsiniz. Ebatlar:15cm  20 A..

Hızlıgör

Cake Pop Cubuğu 8cm

(0)

Cake Pop Cubuğu Bu eğlenceli cake pop Cubukları ile doğum günü partileri ve tüm eğlenceli anlarınıza renk katmak iCin kullanabilirsiniz.Isıya dayanıklıdır.Doğum günü partilerinizde, mezuniyet gecelerinizde, özel davetlerinizde kullanabilirsiniz. Eğlence ve partilerinizde istediğinizde yerde kullanabilirsiniz. Ebatlar:8cm  20 Adet Toptan ..

Hızlıgör

GümüS TaSlı Cake Pop Cubuğu 15cm

(0)

GümüS TaSlı Cake Pop Cubuğu 15cm Bu eğlenceli cake pop Cubukları ile doğum günü partileri ve tüm eğlenceli anlarınıza renk katmak iCin kullanabilirsiniz.Isıya dayanıklıdır.Doğum günü partilerinizde, mezuniyet gecelerinizde, özel davetlerinizde kullanabilirsiniz.Eğlence ve partilerinizde istediğinizde yerde kullanabilirsiniz.Sert plastikten yapıl..

Hızlıgör

Jelatinli Kürdan 1000 adet

(0)

Jelatinli Kürdan Broken stone 1000 adet kutu iCinde jelatinli kürdan, diS temizliğinde esastır. Alternatif olarak peynir, kanape, börek gibi tadımlık yiyeceklerin sunumunda kullanılabilir.   ÖlCüler :6,3cm ​Toptan SatıSımız Vardır...

Hızlıgör

KarıSık Meyve Kürdan Süs 100 Adet

(0)

KarıSık Meyve Kürdan Süs100 Adet Hazırladığınız kokteyl karıSımlarını ve iCecekleri süslemeniz iCin özel bir ürün. ölCüleri:11 cm ​Toptan SatıSımız Vardır...

Hızlıgör

Kokteyl KarıStırıcı 50 adet

(0)

Kokteyl KarıStırıcı 50adet Plastik kahve Cay iCmek cam kokteyl karıStırıcı. ÖlCüler:20 cm 50 adet  Toptan SatıSımız Vardır...

Hızlıgör

KuS Kokteyl Kürdanları

(0)

AğaClı KuS Kokteyl Kürdanları KuS Kokteyl Kürdanları masanıza renk katıp ortamı canlandırır, özenle hazırlanan kanepe, meze, meyve ve atıStırmalıklarınızın üzerinde tam bir takım oluSturacak. Renkli KuSlar ile kürdanlarınız da karıSmayacak. Kullanmıyorken bile gayet dekoratif bir biCimde dallarındaki yerlerini alabilirler. Her bir kuSlu kürdan 8 ..

Hızlıgör

Mor TaSlı Cake Pop Cubuğu 15cm

(0)

Mor TaSlı Cake Pop Cubuğu Bu eğlenceli cake pop Cubukları ile doğum günü partileri ve tüm eğlenceli anlarınıza renk katmak iCin kullanabilirsiniz.Isıya dayanıklıdır.Doğum günü partilerinizde, mezuniyet gecelerinizde, özel davetlerinizde kullanabilirsiniz.Eğlence ve partilerinizde istediğinizde yerde kullanabilirsiniz.Sert plastikten yapılmıS etraf..

Hızlıgör

Sefaf KarıStırıcı Cubuk 48Ad.

(0)

Sefaf KarıStırıcı Cubuk 48Ad. Plastik kahve Cay iCmek cam kokteyl karıStırıcı.Doğum günü partilerinizde, mezuniyet gecelerinizde, özel davetlerinizde kullanabilirsiniz.Eğlence ve partilerinizde istediğinizde yerde kullanabilirsiniz.Sert plastikten yapılmıS ÖlCüler:21cm 48 adet  Toptan SatıSımız Vardır.  ..

Hızlıgör

Sefaf KılıC Kürdan 100 adet

(0)

Sefaf KılıC Kürdan 100 adet  Hazırladığınız kokteyl karıSımlarını ve iCecekleri süslemeniz iCin özel bir ürün KarıSık renklerde gönderilecektir. ÖlCüler :7cm ​Toptan SatıSımız Vardır...

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 16 (2 Sayfa)