Menu
Sepet

BUTİK PASTACILIK >MAKARON YAPMA MALZEMELERİ

Model: KT07
Makaron Kutusu 10X10X5cm Yaptığınız Makaronların hem dekoratif sunumu hem de güvenli taSınması iCin tasarlanmıS makaron koyabileceğiniz karton kutular Pastamarka'dan aldığınız Makaron kutuları ile yaptığınız makaronlarınızı dilediğiniz yere güvenli Sekilde götürebilirsiniz. Toptan SatıSımız ..
Model: TK09
Makaron Kutusu 15X12X5cm Yaptığınız Makaronların hem dekoratif sunumu hem de güvenli taSınması iCin tasarlanmıS makaron koyabileceğiniz karton kutular Pastamarka'dan aldığınız Makaron kutuları ile yaptığınız makaronlarınızı dilediğiniz yere güvenli Sekilde götürebilirsiniz. Toptan SatıSımız ..
Model: TK08
Makaron Kutusu 15X15X5cm Yaptığınız Makaronların hem dekoratif sunumu hem de güvenli taSınması iCin tasarlanmıS makaron koyabileceğiniz karton kutular Pastamarka'dan aldığınız Makaron kutuları ile yaptığınız makaronlarınızı dilediğiniz yere güvenli Sekilde götürebilirsiniz. Toptan SatıSımız..
Model: TK11
Makaron Kutusu 20X10X5cm Yaptığınız Makaronların hem dekoratif sunumu hem de güvenli taSınması iCin tasarlanmıS makaron koyabileceğiniz karton kutular Pastamarka'dan aldığınız Makaron kutuları ile yaptığınız makaronlarınızı dilediğiniz yere güvenli Sekilde götürebilirsiniz. Toptan SatıSımız..
Model: TK10
Makaron Kutusu 20X5X5cm Yaptığınız Makaronların hem dekoratif sunumu hem de güvenli taSınması iCin tasarlanmıS makaron koyabileceğiniz karton kutular Pastamarka'dan aldığınız Makaron kutuları ile yaptığınız makaronlarınızı dilediğiniz yere güvenli Sekilde götürebilirsiniz. Toptan SatıSımız V..
Model: 26029
30*40 Kalpli Makaron..
Model: 26008
30*40 Makaron..
Model: silpat 30lu
- Yeni trend lezzetli makaronları kendiniz yapın  - Cok pahalı bu yeni kurabiyeleri evde yapabilirsiniz  - Tek seferde 30 adet makaron piSirebilirsiniz..
Model: makaron48li
- Yeni trend lezzetli makaronları kendiniz yapın  - Cok pahalı bu yeni kurabiyeleri evde yapabilirsiniz - Tek seferde 48 adet makaron piSirebilirsiniz..
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)