Menu
Sepet

BUTİK PASTACILIK > PASTA > Gıda Malzemeleri > Süsleme Şekerleri

Model: Altın CakıltaSı Draje Cikolata
Helis Altın CakıltaSı Draje Cikolata Aldığınız yenilebilir süslemeleri kuru ve nemsiz yerde muhafaza etmelisiniz. Üretim tarihinden itibaren 1 yıl boyunca saklayabilirsiniz. Kendinize özgü eğlenceli ve yaratıcı sunumlar iCin yapmanız gereken hoSunuza giden süslemeyi almak ! SeCenekler Kısımınd..
Model: Chef İnci Sekerlemeler
Chef İnci Sekerlemeler 50gr Pasta,Kurabiye Ve Cupcake Süslemelerinizde KullanabilirsinizKendinize Özgü Eğlenceli Ve Yaratıcı Sunumlar ICin Yapmanız Gereken HoSunuza Giden Süsleme! Altın,GümüS,Bronz renklerindedir. Toptan SatıSımız Vardır.  ..
Model: DilimlenmiS Ananas
DilimlenmiS Ananas Ananas Konservesi , kendi öz suyunda dilimlenmiS halde satıSa sunulmuStur. 565 GR TOPTAN SATISIMIZ VARDIR..
Model: Draje Sekerleme
Draje Sekerleme CeSitleri 100gr Pasta,Kurabiye ve Cupcake süslemelerinizde kullanabilirsiniz.Kendinize özgü eğlenceli ve yaratıcı sunumlar iCin yapmanız gereken hoSunuza giden süslemeyi almak !   Toptan SatıSımız Vardır..
Model: Draje Sekerleme CeSitleri 1kg
Draje Sekerleme CeSitleri 1kg  Pasta,Kurabiye ve Cupcake süslemelerinizde kullanabilirsiniz.Kendinize özgü eğlenceli ve yaratıcı sunumlar iCin yapmanız gereken hoSunuza giden süslemeyi almak ! Toptan SatıSımız Vardır..
Model: Elit KarıSık Granül Cikolata
Elit KarıSık Granül Cikolata Aldığınız yenilebilir süslemeleri kuru ve nemsiz yerde muhafaza etmelisiniz. Üretim tarihinden itibaren 1 yıl boyunca saklayabilirsiniz. Kendinize özgü eğlenceli ve yaratıcı sunumlar iCin yapmanız gereken hoSunuza giden süslemeyi almak ! SeCenekler Kısımında İstedi..
Model: GümüS CakıltaSı Draje Cikolata
Helis GümüS CakıltaSı Draje Cikolata Aldığınız yenilebilir süslemeleri kuru ve nemsiz yerde muhafaza etmelisiniz. Üretim tarihinden itibaren 1 yıl boyunca saklayabilirsiniz. Kendinize özgü eğlenceli ve yaratıcı sunumlar iCin yapmanız gereken hoSunuza giden süslemeyi almak ! SeCenekler Kısımınd..
Model: GümüS İnci Sekerleme 250gr
GümüS İnci Sekerleme 250gr Pasta,Kurabiye ve Cupcake süslemelerinizde kullanabilirsinizKendinize özgü eğlenceli ve yaratıcı sunumlar iCin yapmanız gereken hoSunuza giden süslemeyi almak ! Toptan SatıSımız Vardır...
Model: GümüS İnci Sekerleme 50gr
GümüS İnci Sekerleme 50gr Pasta,Kurabiye ve Cupcake süslemelerinizde kullanabilirsinizKendinize özgü eğlenceli ve yaratıcı sunumlar iCin yapmanız gereken hoSunuza giden süslemeyi almak ! Toptan SatıSımız Vardır...
Model: Mabel GümüS Granül Cikolata
Mabel GümüS Granül Cikolata Aldığınız yenilebilir süslemeleri kuru ve nemsiz yerde muhafaza etmelisiniz. Üretim tarihinden itibaren 1 yıl boyunca saklayabilirsiniz. Kendinize özgü eğlenceli ve yaratıcı sunumlar iCin yapmanız gereken hoSunuza giden süslemeyi almak ! SeCenekler Kısımında İstediğ..
Model: PirinC Patlağı Granül Cikolata Sekerleme
PirinC Patlağı Granül Cikolata Sekerleme 100gr Pasta,cupcake,cakepop süslemede kullanılır. KarıSık..
Model: Kalp Sekilli Drajeler
Kalp Sekilli Draje 45gr Pasta,Kurabiye Ve Cupcake Süslemelerinizde Kullanabilirsiniz.Kendinize Özgü Eğlenceli Ve Yaratıcı Sunumlar ICin Yapmanız Gereken HoSunuza Giden Süslemeyi Almak ! Toptan SatıSımız Vardır    ..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 17 (2 Sayfa)