Menu
Sepet

BUTİK PASTACILIK > PASTA > Gıda Malzemeleri > Süsleme Şekerleri

Model: Altın CakıltaSı Draje Cikolata
Helis Altın CakıltaSı Draje CikolataAldığınız yenilebilir süslemeleri kuru ve nemsiz yerde muhafaza etmelisiniz. Üretim tarihinden itibaren 1 yıl boyunca saklayabilirsiniz. Kendinize özgü eğlenceli ve yaratıcı sunumlar iCin yapmanız gereken hoSunuza giden süslemeyi almak !SeCenekler Kısımınd..
Model: Chef İnci Sekerlemeler
Chef İnci Sekerlemeler 50grPasta,Kurabiye Ve Cupcake Süslemelerinizde KullanabilirsinizKendinize Özgü Eğlenceli Ve Yaratıcı Sunumlar ICin Yapmanız Gereken HoSunuza Giden Süsleme! Altın,GümüS,Bronz renklerindedir. Toptan SatıSımız Vardır. ..
Model: DilimlenmiS Ananas
DilimlenmiS AnanasAnanas Konservesi , kendi öz suyunda dilimlenmiS halde satıSa sunulmuStur.565 GRTOPTAN SATISIMIZ VARDIR..
Model: Draje Sekerleme
Draje Sekerleme CeSitleri 100grPasta,Kurabiye ve Cupcake süslemelerinizde kullanabilirsiniz.Kendinize özgü eğlenceli ve yaratıcı sunumlar iCin yapmanız gereken hoSunuza giden süslemeyi almak !  Toptan SatıSımız Vardır..
Model: Draje Sekerleme CeSitleri 1kg
Draje Sekerleme CeSitleri 1kg Pasta,Kurabiye ve Cupcake süslemelerinizde kullanabilirsiniz.Kendinize özgü eğlenceli ve yaratıcı sunumlar iCin yapmanız gereken hoSunuza giden süslemeyi almak ! Toptan SatıSımız Vardır..
Model: Elit KarıSık Granül Cikolata
Elit KarıSık Granül CikolataAldığınız yenilebilir süslemeleri kuru ve nemsiz yerde muhafaza etmelisiniz. Üretim tarihinden itibaren 1 yıl boyunca saklayabilirsiniz. Kendinize özgü eğlenceli ve yaratıcı sunumlar iCin yapmanız gereken hoSunuza giden süslemeyi almak !SeCenekler Kısımında İstedi..
Model: GümüS CakıltaSı Draje Cikolata
Helis GümüS CakıltaSı Draje CikolataAldığınız yenilebilir süslemeleri kuru ve nemsiz yerde muhafaza etmelisiniz. Üretim tarihinden itibaren 1 yıl boyunca saklayabilirsiniz. Kendinize özgü eğlenceli ve yaratıcı sunumlar iCin yapmanız gereken hoSunuza giden süslemeyi almak !SeCenekler Kısımınd..
Model: GümüS İnci Sekerleme 250gr
GümüS İnci Sekerleme 250grPasta,Kurabiye ve Cupcake süslemelerinizde kullanabilirsinizKendinize özgü eğlenceli ve yaratıcı sunumlar iCin yapmanız gereken hoSunuza giden süslemeyi almak ! Toptan SatıSımız Vardır...
Model: GümüS İnci Sekerleme 50gr
GümüS İnci Sekerleme 50grPasta,Kurabiye ve Cupcake süslemelerinizde kullanabilirsinizKendinize özgü eğlenceli ve yaratıcı sunumlar iCin yapmanız gereken hoSunuza giden süslemeyi almak ! Toptan SatıSımız Vardır...
Model: Mabel GümüS Granül Cikolata
Mabel GümüS Granül CikolataAldığınız yenilebilir süslemeleri kuru ve nemsiz yerde muhafaza etmelisiniz. Üretim tarihinden itibaren 1 yıl boyunca saklayabilirsiniz. Kendinize özgü eğlenceli ve yaratıcı sunumlar iCin yapmanız gereken hoSunuza giden süslemeyi almak !SeCenekler Kısımında İstediğ..
Model: PirinC Patlağı Granül Cikolata Sekerleme
PirinC Patlağı Granül Cikolata Sekerleme 100grPasta,cupcake,cakepop süslemede kullanılır.KarıSık..
Model: Kalp Sekilli Drajeler
Kalp Sekilli Draje 45grPasta,Kurabiye Ve Cupcake Süslemelerinizde Kullanabilirsiniz.Kendinize Özgü Eğlenceli Ve Yaratıcı Sunumlar ICin Yapmanız Gereken HoSunuza Giden Süslemeyi Almak ! Toptan SatıSımız Vardır  ..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 17 (2 Sayfa)