Menu
Sepet

GIDA MADDELERİ

Model: Antep Fıstık İCi Kırık 100 gr
Antep Fıstık İCi Kırık 100 grTatlılarda,Pastalarda,kurabiyelerde sıkCa kullanılan kuruyemiSlerdendir. TOPTAN SATISIMIZ VARDIR..
Model: Ceviz İCi 100gr
Ceviz İCi 100grTatlılarda,Pastalarda,kurabiyelerde sıkCa kullanılan kuruyemiSlerdendir.TOPTAN SATISIMIZ VARDIR..
Model: DilimlenmiS Ananas
Dilimlenmiş AnanasAnanas Konservesi , kendi öz suyunda dilimlenmiS halde satıSa sunulmuStur.565 GRTOPTAN SATISIMIZ VARDIR..
Model: 0323
Pektin, gıdalarda jel oluşturucu kıvam oluşturucu ve stabilizatör etki gösterir.Jel oluşturma özelliğinden dolayı özellikle reçel ve jöle yapımında yaygın olarak kullanılmaktadır. Salça, mayonez, krem peyniri gibi gıdalarda kıvamı arttırır ve tadın gelişmesine katkı sağlar. Meyve tadı arttırıcı etki..
Model: 3342
C vitamini suda eriyen vitaminler grubuna girmektedir ve vücutta depo edilmezler, günlük olarak alınırlar.1 bardak suya 1 gram Askorbik Asit Vitamin C eklenerek günlük vitamin ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. 1 gram dan fazla alınması durumunda zararı yoktur, vücutta depo edilmez ve fazlası atılır...
Model: 0316
İlaç ve Gıda endüstrisinde kıvam arttırıcı olarak kullanılır.Gıdalarda ayrıca süspanyon halinde ve köpük arttırıcı olarak kullanılır.Sahlep ve benzer tarzda üretilen toz içecek karışımları, dondurma, salata sosları, toz çorba,mayonez, ketçap gibi ürünlerde kullanabilirsiniz...
Model: 3311
Yumurta Beyazı Tozu, Yumurta Akının Kurutulmasıyla Elde Edilir. Sadece Albüminlerden Oluşur. Suyla Karıştırılmasıyla, Tekrar Yumurta Beyazı Elde Edilir. Genelde, Yumurta Beyazı Tozu Unlu Mamuller Sektöründe Kullanılır. Özellikle, Pandispanya Keklerinde Kullanımı Yaygındır. Taze Yumurta Beyazından Fa..
Model: 0170
İçeriğinde hayvansal yağ ve katkı maddesi bulunmamakla beraber tamamen bitkisel olan Dr Gusto Katkı Maddesi; pastacılık sektöründe tüm pandispanya, rulo ve kek hamuru üretiminde ve dondurmalara hacim kazandırmak için kullanılır. Kullandığınız hamurda, hamurun hacminin artmasını sağlar ve canlılık ka..
Model: File Antep Fıstık 100gr
File Antep Fıstık  100grTatlılarda,Pastalarda,kurabiyelerde sıkCa kullanılan kuruyemiSlerdendir.TOPTAN SATISIMIZ VARDIR..
Model: File Badem 100gr
File Badem 100grTatlılarda,Pastalarda,kurabiyelerde,keklerde sıkCa kullanılan kuruyemiSlerdendir.TOPTAN SATISIMIZ VARDIR..
Model: File Fındık 100gr
File Fındık 100grTatlılarda,Pastalarda,kurabiyelerde sıkCa kullanılan kuruyemiSlerdendir.TOPTAN SATISIMIZ VARDIR..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 46 (4 Sayfa)