Menu
Sepet

Gıda Yazıcısı ve Malzemeleri

Model: Dikdörtgen Pasta Yazı Plaketi
Dikdörtgen Pasta Yazı Plaketi 25 Adet..
Model: PS-05
paket iCerisinde 25 adet dikdörtgen Seklinde gofret tabaka bulunmaktadır...
Model: PS-04
paket iCersinde 25 adet kalp Seklinde gofret plakası bulunmaktadır. ..
Model: Lucks Gıda Kalemi
Lucks Renkli Yenilebilir Gıda KalemiSeker Plaka Gofret Plaka Üzerine Yazı Yazmak Ve Seker Hamuruna Figür Yapmak  İCin Kullanılan Gıdaya Uyumlu Gıda KalemiSerin ve kuru yerde muhafaza ediniz.Türk Gıda Kodeksi , Gıdalarda Kullanılan Renklendiriciler Tebliği"ne Uygundur.Türkiyede Bir İlk '..
Model: Seker Hamuru Baskı
Pasta ve Kurabiye İCin Seker Hamurlu Kağıda Baskıİstediğiniz Her Resmi Pastanızın Üzerinde görebilirsiniz.Sizin belirlemiS olduğunuz herhangi bir resmi, A4 ebatında yenilebilir Seker Hamurlu kağıda renkli olarak gıda boyaları ile basıp tarafınıza kargo ile 1-2 iS günü iCinde elinizde olucak Sek..
Model: Pasta Yazı Plaketi 25 Adet
Pasta Yazı Plaketi 25 Adet..
Model: Gofret Baskı
Pasta Yenilebilir Gofret Üstüne Renkli Baskıİstediğiniz Her Resmi Pastanızın Üzerinde görebilirsiniz.Sizin belirlemiS olduğunuz herhangi bir resmi, A4 ebatında yenilebilir gofret plakaya renkli olarak gıda boyaları ile basıp tarafınıza kargo ile 1-2 iS günü iCinde elinizde olucak Sekilde gönderi..
Model: PS-06
Renkli Cift UClu Gıda Kalemi0.25 ve 2.25 ml iki taraflı baSlıkları ile istediğiniz kalınlıkta ve incelikte yazılar yazarak pastalarıza güzel sunum yapabilirsiniz...
Model: QTY24
Sekerli Kağıt 24 adTarım Bakanlığı'ndan onaylı gıda mürekkebi ve Sekerli kağıtları kullanarak pastaların üzerini kaliteli fotoğraflar ile süsleyebilirsiniz. A4 Boyutunda olup Kutuda 24 adet'dir.Toptan SatıSımız Vardır...
Model: Bulut Seker Hamuru Yazı Plaka
Yenilebilir Bulut Seker Hamuru Yazı Plaka Ürünümüz Sekerden yapılmıS pasta üzerine kolayca not düSmenizi sağlayan yazı plaketidir.Bu Plaketleri Tercih Edip Sizde Sevdiklerinize Özel Mesajlar Yazabilir,Rengarenk Pasta Kalemleriyle Cizimler GerCekleStirebilirsiniz.Gıda Ve Tarım Bakanlığı..
Model: Yenilebilir Gofret Kağıt 24 Adet
Yenilebilir Gofret Kağıt 24 Adet Gıda yazıcısı kullanarak istediğiniz resmi, figürü veya diğer yazıları bastırıp, pastalarınızı süsleyebilirsiniz.Yenilebilir Gofret Kağıtlarımız A4 Boyutunda olup Kutuda 24 adet'dirToptan SatıSımız Vardır...
Model: Kalp Seker Hamuru Yazı Plaka
Yenilebilir Kalp Seker Hamuru Yazı PlakaBir Paket İCerisinde 24 Adet Pasta Üzeri Yazı Plaketi Bulunmaktadır.Ürünümüz Sekerden yapılmıS pasta üzerine kolayca not düSmenizi sağlayan yazı plaketidir.Bu Plaketleri Tercih Edip Sizde Sevdiklerinize Özel Mesajlar Yazabilir,Rengarenk Pasta Kal..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 14 (2 Sayfa)