Tablo:
Hızlıgör

Dikdörtgen Pasta Yazı Plaketi 25 Adet

(0)

Dikdörtgen Pasta Yazı Plaketi 25 Adet..

Hızlıgör

Dikdörtgen Seklinde Gofret Yazı Tabakası

(0)

paket iCerisinde 25 adet dikdörtgen Seklinde gofret tabaka bulunmaktadır...

Hızlıgör

Kalp Seklinde Gofret Yazı Plakası

(0)

paket iCersinde 25 adet kalp Seklinde gofret plakası bulunmaktadır.  ..

Hızlıgör

Lucks Renkli Yenilebilir Gıda Kalemi

(0)

Lucks Renkli Yenilebilir Gıda Kalemi Seker Plaka Gofret Plaka Üzerine Yazı Yazmak Ve Seker Hamuruna Figür Yapmak  İCin Kullanılan Gıdaya Uyumlu Gıda Kalemi Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Türk Gıda Kodeksi , Gıdalarda Kullanılan Renklendiriciler Tebliği"ne Uygundur. Türkiyede Bir İlk ''CE''Belgeli Gıda Kalemi Ucu:3mmdir ..

Hızlıgör

Pasta ve Kurabiye İCin Seker Hamurlu Kağıda Baskı

(0)

Pasta ve Kurabiye İCin Seker Hamurlu Kağıda Baskı İstediğiniz Her Resmi Pastanızın Üzerinde görebilirsiniz. Sizin belirlemiS olduğunuz herhangi bir resmi, A4 ebatında yenilebilir Seker Hamurlu kağıda renkli olarak gıda boyaları ile basıp tarafınıza kargo ile 1-2 iS günü iCinde elinizde olucak Sekilde gönderiyoruz.Not: Seker Hamurlu kağ..

Hızlıgör

Pasta Yazı Plaketi 25 Adet

(0)

Pasta Yazı Plaketi 25 Adet..

Hızlıgör

Pasta Yenilebilir Gofret Üstüne Renkli Baskı

(0)

Pasta Yenilebilir Gofret Üstüne Renkli Baskı İstediğiniz Her Resmi Pastanızın Üzerinde görebilirsiniz. Sizin belirlemiS olduğunuz herhangi bir resmi, A4 ebatında yenilebilir gofret plakaya renkli olarak gıda boyaları ile basıp tarafınıza kargo ile 1-2 iS günü iCinde elinizde olucak Sekilde gönderiyoruz.Not: Gofret baskısı serin ve ağzı k..

Hızlıgör

Renkli Cift UClu Gıda Kalemi

(0)

Renkli Cift UClu Gıda Kalemi 0.25 ve 2.25 ml iki taraflı baSlıkları ile istediğiniz kalınlıkta ve incelikte yazılar yazarak pastalarıza güzel sunum yapabilirsiniz...

Hızlıgör

Sekerli Kağıt 24 ad

(0)

Sekerli Kağıt 24 ad Tarım Bakanlığı'ndan onaylı gıda mürekkebi ve Sekerli kağıtları kullanarak pastaların üzerini kaliteli fotoğraflar ile süsleyebilirsiniz.  A4 Boyutunda olup Kutuda 24 adet'dir. Toptan SatıSımız Vardır...

Hızlıgör

Yenilebilir Bulut Seker Hamuru Yazı Plaka

(0)

Yenilebilir Bulut Seker Hamuru Yazı Plaka  Ürünümüz Sekerden yapılmıS pasta üzerine kolayca not düSmenizi sağlayan yazı plaketidir.Bu Plaketleri Tercih Edip Sizde Sevdiklerinize Özel Mesajlar Yazabilir,Rengarenk Pasta Kalemleriyle Cizimler GerCekleStirebilirsiniz. Gıda Ve Tarım Bakanlığından Onaylanan Bu Ürünlerimizi Dilediğiniz Gibi Ku..

Hızlıgör

Yenilebilir Gofret Kağıt 24 Adet

(0)

Yenilebilir Gofret Kağıt 24 Adet  Gıda yazıcısı kullanarak istediğiniz resmi, figürü veya diğer yazıları bastırıp, pastalarınızı süsleyebilirsiniz. Yenilebilir Gofret Kağıtlarımız A4 Boyutunda olup Kutuda 24 adet'dir Toptan SatıSımız Vardır...

Hızlıgör

Yenilebilir Kalp Seker Hamuru Yazı Plaka

(0)

Yenilebilir Kalp Seker Hamuru Yazı Plaka Bir Paket İCerisinde 24 Adet Pasta Üzeri Yazı Plaketi Bulunmaktadır. Ürünümüz Sekerden yapılmıS pasta üzerine kolayca not düSmenizi sağlayan yazı plaketidir.Bu Plaketleri Tercih Edip Sizde Sevdiklerinize Özel Mesajlar Yazabilir,Rengarenk Pasta Kalemleriyle Cizimler GerCekleStirebilirsiniz. Gıda ..

Hızlıgör

Yenilebilir Seker Hamuru Yazı Plaka Büyük Dikdörtgen

(0)

Yenilebilir Seker Hamuru Yazı Plaka Büyük Dikdörtgen Bir Paket İCerisinde 15 Adet Pasta Üzeri Yazı Plaketi Bulunmaktadır. Ürünümüz Sekerden yapılmıS pasta üzerine kolayca not düSmenizi sağlayan yazı plaketidir.Bu Plaketleri Tercih Edip Sizde Sevdiklerinize Özel Mesajlar Yazabilir,Rengarenk Pasta Kalemleriyle Cizimler GerCekleStirebilirs..

Hızlıgör

Yenilebilir Seker Hamuru Yazı Plaka KüCük Dikdörtgen

(0)

Yenilebilir Seker Hamuru Yazı Plaka KüCük Dikdörtgen Bir Paket İCerisinde 24 Adet Pasta Üzeri Yazı Plaketi Bulunmaktadır. Ürünümüz Sekerden yapılmıS pasta üzerine kolayca not düSmenizi sağlayan yazı plaketidir.Bu Plaketleri Tercih Edip Sizde Sevdiklerinize Özel Mesajlar Yazabilir,Rengarenk Pasta Kalemleriyle Cizimler GerCekleStirebilirs..

Gösterilen: 1 ile 14 arası, toplam: 14 (1 Sayfa)