Menu
Sepet

Süsleme Çubukları

Model: Ağaçlı Kuş Kokteyl Kürdanları
Ağaçlı Kuş Kokteyl KürdanlarıAğaçlı Kuş Kokteyl Kürdanları masanıza renk katıp ortamı canlandırır, özenle hazırlanan kanepe, meze, meyve ve atıştırmalıklarınızın üzerinde tam bir takım oluşturacak. Renkli Kuşlar ile kürdanlarınız da karışmayacak. Kullanmıyorken bile gayet dekoratif bir biçimde dal..
Model: Altın TaSlı Cake Pop Cubuğu 15cm
Altın TaSlı Cake Pop CubuğuBu eğlenceli cake pop Cubukları ile doğum günü partileri ve tüm eğlenceli anlarınıza renk katmak iCin kullanabilirsiniz.Isıya dayanıklıdır.Doğum günü partilerinizde, mezuniyet gecelerinizde, özel davetlerinizde kullanabilirsiniz.Eğlence ve partilerinizde istediğinizde ye..
Model: GümüS TaSlı Cake Pop Cubuğu 15cm
GümüS TaSlı Cake Pop Cubuğu 15cmBu eğlenceli cake pop Cubukları ile doğum günü partileri ve tüm eğlenceli anlarınıza renk katmak iCin kullanabilirsiniz.Isıya dayanıklıdır.Doğum günü partilerinizde, mezuniyet gecelerinizde, özel davetlerinizde kullanabilirsiniz.Eğlence ve partilerinizde istediğiniz..
Model: KarıSık Meyve Kürdan Süs
KarıSık Meyve Kürdan Süs100 AdetHazırladığınız kokteyl karıSımlarını ve iCecekleri süslemeniz iCin özel bir ürün.ölCüleri:11 cm​Toptan SatıSımız Vardır...
Model: KuS Kokteyl Kürdanları
AğaClı KuS Kokteyl KürdanlarıKuS Kokteyl Kürdanları masanıza renk katıp ortamı canlandırır, özenle hazırlanan kanepe, meze, meyve ve atıStırmalıklarınızın üzerinde tam bir takım oluSturacak. Renkli KuSlar ile kürdanlarınız da karıSmayacak. Kullanmıyorken bile gayet dekoratif bir biCimde dallarında..
Model: 11cmdondurmaçubuğu
11 cm uzunluğunda, 1 cm eninde, 5 mm kalınlığında, 50 adet...
Model: 15cmdondurmaçubuğu
15 cm uzunluğunda, 2 cm eninde, 5 mm kalınlığında, 50 adet...
Model: 0069
Sefaf KarıStırıcı Cubuk 48Ad.Plastik kahve Cay iCmek cam kokteyl karıStırıcı.Doğum günü partilerinizde, mezuniyet gecelerinizde, özel davetlerinizde kullanabilirsiniz.Eğlence ve partilerinizde istediğinizde yerde kullanabilirsiniz.Sert plastikten yapılmıSÖlCüler:21cm48 adet Toptan Satı..
Model: Sefaf KılıC Kürdan 100 adet
Sefaf KılıC Kürdan 100 adet Hazırladığınız kokteyl karıSımlarını ve iCecekleri süslemeniz iCin özel bir ürünKarıSık renklerde gönderilecektir.ÖlCüler :7cm​Toptan SatıSımız Vardır...
Model: Semsiye Kürdan Süs100 Adet
Hazırladığınız kokteyl karıSımlarını ve iCecekleri süslemeniz iCin özel bir ürün.​Toptan SatıSımız Vardır...
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)