Menu
Sepet

Süsleme Çubukları

Model: Ağaçlı Kuş Kokteyl Kürdanları
Ağaçlı Kuş Kokteyl Kürdanları Ağaçlı Kuş Kokteyl Kürdanları masanıza renk katıp ortamı canlandırır, özenle hazırlanan kanepe, meze, meyve ve atıştırmalıklarınızın üzerinde tam bir takım oluşturacak. Renkli Kuşlar ile kürdanlarınız da karışmayacak. Kullanmıyorken bile gayet dekoratif bir biçimde d..
Model: Altın TaSlı Cake Pop Cubuğu 15cm
Altın TaSlı Cake Pop Cubuğu Bu eğlenceli cake pop Cubukları ile doğum günü partileri ve tüm eğlenceli anlarınıza renk katmak iCin kullanabilirsiniz.Isıya dayanıklıdır.Doğum günü partilerinizde, mezuniyet gecelerinizde, özel davetlerinizde kullanabilirsiniz.Eğlence ve partilerinizde istediğinizde ..
Model: GümüS TaSlı Cake Pop Cubuğu 15cm
GümüS TaSlı Cake Pop Cubuğu 15cm Bu eğlenceli cake pop Cubukları ile doğum günü partileri ve tüm eğlenceli anlarınıza renk katmak iCin kullanabilirsiniz.Isıya dayanıklıdır.Doğum günü partilerinizde, mezuniyet gecelerinizde, özel davetlerinizde kullanabilirsiniz.Eğlence ve partilerinizde istediğin..
Model: KarıSık Meyve Kürdan Süs
KarıSık Meyve Kürdan Süs100 Adet Hazırladığınız kokteyl karıSımlarını ve iCecekleri süslemeniz iCin özel bir ürün. ölCüleri:11 cm ​Toptan SatıSımız Vardır...
Model: KuS Kokteyl Kürdanları
AğaClı KuS Kokteyl Kürdanları KuS Kokteyl Kürdanları masanıza renk katıp ortamı canlandırır, özenle hazırlanan kanepe, meze, meyve ve atıStırmalıklarınızın üzerinde tam bir takım oluSturacak. Renkli KuSlar ile kürdanlarınız da karıSmayacak. Kullanmıyorken bile gayet dekoratif bir biCimde dallarında..
Model: 0069
Sefaf KarıStırıcı Cubuk 48Ad. Plastik kahve Cay iCmek cam kokteyl karıStırıcı.Doğum günü partilerinizde, mezuniyet gecelerinizde, özel davetlerinizde kullanabilirsiniz.Eğlence ve partilerinizde istediğinizde yerde kullanabilirsiniz.Sert plastikten yapılmıS ÖlCüler:21cm 48 adet  Toptan Satı..
Model: Sefaf KılıC Kürdan 100 adet
Sefaf KılıC Kürdan 100 adet  Hazırladığınız kokteyl karıSımlarını ve iCecekleri süslemeniz iCin özel bir ürün KarıSık renklerde gönderilecektir. ÖlCüler :7cm ​Toptan SatıSımız Vardır...
Model: Semsiye Kürdan Süs100 Adet
Hazırladığınız kokteyl karıSımlarını ve iCecekleri süslemeniz iCin özel bir ürün. ​Toptan SatıSımız Vardır...
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)