Menu
Sepet

Marzipan Şekillendirici

Model: 8561
Cantalı Sekillendirici Marzipan Seti 15’liMarzipan seti ile Seker hamuru ve marzipan hamurunuzu Sekillendirebilirsiniz. Genellikle insan modelleme ve CiCek modellemede kullanılan bu seti ince detaylar oluSturmak iCin de kullanabilirsiniz.Toptan SatıSımız Vardır..
Model: Marzipan Kalem Set 14 Adet
İnce Marzipan Kalem Set 14 AdetÜrüne ait detaylı bilgiler:Marzipan kalemi seti; Seker hamuru ve ezmelerinize hassas ve ince Sekiller verebilmeniz iCin hazırlanmıS 14 parCadan oluSan tam bir settir. Cok kullanıSlı tutuS sağlayan tasarımı ile en ince detayları bi..
Model: PD3119
Marzipan Kalem Set 8 ParCaÜrüne ait detaylı bilgiler:Marzipan kalemi seti; Seker hamuru ve ezmelerinize hassas ve ince Sekiller verebilmeniz iCin hazırlanmıS 14 parCadan oluSan tam bir settir. Cok kullanıSlı tutuS sağlayan tasarımı ile en ince detayları bile ko..
Model: PS-51
MARZİPAN KURDALE KESİCİ DEKOR MERDANE 7'Lİ..
Model: PR-58
Metal UClu Marzipan 4'Lü Set ..
Model: Boya Paleti
Plastik Godeli Boya PaletiToz gıda boyası,sıvı gıda boyası,jel gıda boyasında kullanabilirsiniz.ÖlCüler:23cmX17cmToptan SatıSımız Vardır..
Model: RP10912
Plastik Gül Yapım Seti 3lü3 farklı boydan oluSan bu ürün ile pratik bir Sekilde gül yapabilirsiniz.Ürün ÖlCüleri:Büyük Boy: 16 cm x 6 cm Orta Boy: 14 cm x 5 cm KüCük Boy: 10 cm x 4 cm Toptan SatıSımız Vardır..
Model: ZN123
Plastik Marzipan Kalem Set 8 ParCaMarzipan kalemi seti; Seker hamuru ve ezmelerinize hassas ve ince Sekiller verebilmeniz iCin hazırlanmıS 14 parCadan oluSan tam bir settir. Cok kullanıSlı tutuS sağlayan tasarımı ile en ince detayları bile kolayca oluSturabilece..
Model: 4050
Şeker hamurları ve marzipan figürleri yapımında kullanılan Profesyonel Marzipan Set Kemik, hassas detayların yapımında sıkça kullanacağınız ince uçlardan oluşur. Şekil vermede ince uçları çok önemli bir işleve sahiptir. Profesyonel Marzipan Set Kemik çubuklarının her ik..
Model: 4050
Renkli Marzipan Dekor Set 13ParCaMarzipan seti ile Seker hamuru ve marzipan hamurunuzu Sekillendirebilirsiniz. Genellikle insan modelleme ve CiCek modellemede kullanılan bu seti ince detaylar oluSturmak iCin de kullanabilirsiniz.Toptan SatıSımız Vardır..
Model: ZN-2060
Serit Kesme Ruleti (ZN2060)6 farklı aparat 18 parCa..
Model: PS-50
PAKET İCERİSİNDE 5 ADET SİLİKON UCLU MARZİPAN SET BULUNMAKTADIR...
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 13 (2 Sayfa)