Menu
Sepet

Cımbızlar

Model: Cımbız Set Düz
Plastik Cımbız Set Düz 10luKendinize özel ürünleri belirleyerek eSsiz sunumlar ortaya Cıkaracağınız Sekillendiriciler.Cımbız setler ile yaptığınız butik ürünleri kendinize özgü yorumlayabilirsiniz. Pastaların kenar ve köSelerine dekor verebilirsiniz ve Seker hamuru ile kapladığınız ürünün kenarlar..
Model: KüCük UC Düz Cımbız Set
Plastik KüCük UC Düz Cımbız Set 10'luKendinize özel ürünleri belirleyerek eSsiz sunumlar ortaya Cıkaracağınız Sekillendiriciler.Cımbız setler ile yaptığınız butik ürünleri kendinize özgü yorumlayabilirsiniz. Pastaların kenar ve köSelerine dekor verebilirsiniz ve Seker hamuru ile kapladığınız ürünü..
Model: KüCük UC Tırtıklı Cımbız Set
Plastik KüCük UC Tırtıklı Cımbız Set 10'luKendinize özel ürünleri belirleyerek eSsiz sunumlar ortaya Cıkaracağınız Sekillendiriciler.Cımbız setler ile yaptığınız butik ürünleri kendinize özgü yorumlayabilirsiniz. Pastaların kenar ve köSelerine dekor verebilirsiniz ve Seker hamuru ile kapladığınız ..
Model: Tırtıklı Cımbız Set
Plastik Tırtıklı Cımbız Set 10luKendinize özel ürünleri belirleyerek eSsiz sunumlar ortaya Cıkaracağınız Sekillendiriciler.Cımbız setler ile yaptığınız butik ürünleri kendinize özgü yorumlayabilirsiniz. Pastaların kenar ve köSelerine dekor verebilirsiniz ve Seker hamuru ile kapladığınız ürünün ke..
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)