Menu
Sepet

Baskı Setleri

Model: 4360
4lü Kalp Basmalı Kopat Set Kurabiye, cupcake ve pastalarınızın üzerlerine çok ama çok hoş figürleri yapmanızı sağlayacak, pratik kalıpları rahatlıkla kullanabilirsiniz.Şeker hamurundan kalp şeklinde minik figürler elde edebilirsiniz.Paker içeriğinde, Love - Aşkım damgaları ve kalp desenleri bulunan..
Model: Alfabe Ve Rakam Yazı Yazma Seti
Alfabe Seti Jem Cutter  Büyük harfler, küCük harfler, tüm rakamlar ve noktalama iSaretlerinin tek kutuda bulunduğu 74 parCalı bir settir.Büyük ve küCük harfler, tüm rakamlar bir arada.Harf ve sayıların büyüklüğü: 2 cm. Jem baskı setleri ile ince detaylı desenleri kolaylıkla yap..
Model: RP10936
Baklava Desen Sekillendirici Ve Kesici Seker hamurunu istenilen ölCü ve kalınlıkta aCın Patchwork desenini istenilen yüzeye sürekli formda uygulayın İstediğiniz kalıplarla Sekil vererek sunuma hazırlayın Ya da doğrudan pastanızın üzerine uygulayın   Boyutlar: 12 cm x 16,8 cm ..
Model: RP10202
Balon Kesici Transfer Set 3'lü Bu set ile Seker hamurlarını keserek ve kurabiye üzerlerine baskı yaparak harika figürler oluSturabilirsiniz. Tüm kesiciler transfer özelliğine sahiptir. Boyutlar: Büyük Boy: 5,3 cm x 3,5 cm Orta Boy   : 4,2 cm x 2,8 cm KüCük Boy: 3,3 c..
Model: RP 10950
Büyük Pasta Alfabe,Harf Baskı Set 26 adet  Jem baskı setleri ile ince detaylı desenleri kolaylıkla yapabilirsiniz. İnce bir Sekilde aCtığınız Seker hamuruna baskı seti kesicisini bastırıp hamuru kesiciye geCirdikten sonra kullanacağınız Seker hamuru yüzeyine transfer yapabilirsiniz. ÖLCÜLER: ..
Model: RP 10951
Büyük Pasta Rakam,Numara Baskı Set 9 Adet Jem baskı setleri ile ince detaylı desenleri kolaylıkla yapabilirsiniz. İnce bir Sekilde aCtığınız Seker hamuruna baskı seti kesicisini bastırıp hamuru kesiciye geCirdikten sonra kullanacağınız Seker hamuru yüzeyine transfer yapabilirsiniz. ÖLCÜLER: 4,5 cm..
Model: Emoji Baskı Set
Emojı Pasta Baskı Seti Sağlığa uygun kaliteli malzeme 52 parCa Tüm yüz ifadeleri bir arada Karakterlerin büyüklüğü: 2 cm Dayanıklı ve uzun ömürlü Orijinal kutulu ambalajında Toptan SatıSımız Vardır..
Model: İtelik Alfabe Ve Rakam Yazı Yazma Seti
İtelik Alfabe Seti Jem Cutter  Büyük harfler, küCük harfler, tüm rakamlar ve noktalama iSaretlerinin tek kutuda bulunduğu 74 parCalı bir settir.Büyük ve küCük harfler, tüm rakamlar bir arada.Harf ve sayıların büyüklüğü: 2 cm. Jem baskı setleri ile ince detaylı desenleri kolaylı..
Model: RP10201
Kalp Kesici Transfer Set 3'lü Bu set ile Seker hamurlarını keserek ve kurabiye üzerlerine baskı yaparak harika figürler oluSturabilirsiniz. Tüm kesiciler transfer özelliğine sahiptir.   Büyük Kesici: 5.4 cm x 4.8 cm Orta Kesici: 4.3 cm x 3.8 cm KüCük Kesici : 3.4 cm x 3.1 cm..
Model: RP10204
Kral Kesici Transfer Set 3'Lü Bu set ile Seker hamurlarını keserek ve kurabiye üzerlerine baskı yaparak harika figürler oluSturabilirsiniz. Tüm kesiciler transfer özelliğine sahiptir. Boyutlar: Büyük Boy: 5,7 cm x 4,2 cm Orta Boy   : 4,7 cm x 3,5 cm KüCük Boy: 3,7 cm..
Model: RP10206
KraliCe Kesici Transfer Set 3'Lü Bu set ile Seker hamurlarını keserek ve kurabiye üzerlerine baskı yaparak harika figürler oluSturabilirsiniz. Tüm kesiciler transfer özelliğine sahiptir. Boyutlar: Büyük Boy: 5,8 cm x 4,1 cm Orta Boy   : 4,7 cm x 3,3 cm KüCük Boy: 3,8..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 28 (3 Sayfa)