Menu
Sepet

Dr.Paste

Model: Dr Paste Dantel Tozu
Dr Paste Dantel Tozu 200 gr 150 gr 70-80 °C sıcaklığında su ile 100 gr dantel tozu mikserde homojen oluncaya kadar karıStırılır. karıSım silikon dantel kalıbına spatula ile iyice sürülür, 24 saat oda sıcaklığında veya 40 °C fırında 10-15 dk bekletilir. silikon kalıptan dikkatlice Cıkartılır TOPTAN..
Model: Dr.Paste Bebe Mavisi Seker Hamuru 1kg
Dr.Paste Bebe Mavisi Seker Hamuru 1kg Pastamarka'dan Aldığınız Dr.paste Seker hamurları ile her türlü pasta,kurabiye kaplamalarında, dekoratif ve maket kaplamaları ve süslemelerinde,Cikolata ve sade kek kaplamalarında kullanılır.Uygulanacak miktarda hamur kopartılıp yoğrularak el ısısı ile elastiki..
Model: Dr.Paste Bebe Mavisi Seker Hamuru 200gr
Dr.Paste Bebe Mavisi Seker Hamuru 200gr Pastamarka'dan Aldığınız Dr.paste Seker hamurları ile her türlü pasta,kurabiye kaplamalarında, dekoratif ve maket kaplamaları ve süslemelerinde,Cikolata ve sade kek kaplamalarında kullanılır.Uygulanacak miktarda hamur kopartılıp yoğrularak el ısısı ile e..
Model: Dr.Paste Bebe pembesi Seker Hamuru 1kg
Dr.Paste Bebe Pembesi Seker Hamuru 1kg Pastamarka'dan Aldığınız Dr.paste Seker hamurları ile her türlü pasta,kurabiye kaplamalarında, dekoratif ve maket kaplamaları ve süslemelerinde,Cikolata ve sade kek kaplamalarında kullanılır.Uygulanacak miktarda hamur kopartılıp yoğrularak el ısısı ile elastik..
Model: Dr.Paste Bebe Pembesi Seker Hamuru 200gr
Dr.Paste Bebe Pembesi Seker Hamuru 200gr Pastamarka'dan Aldığınız Dr.paste Seker hamurları ile her türlü pasta,kurabiye kaplamalarında, dekoratif ve maket kaplamaları ve süslemelerinde,Cikolata ve sade kek kaplamalarında kullanılır.Uygulanacak miktarda hamur kopartılıp yoğrularak el ısısı ile ..
Model: Dr.Paste Beyaz CiCek Hamuru
Dr,Paste Beyaz CiCek Hamuru 200 gr. Pasta ve kurabiyelerinizi süslemek iCin kullanabileceğiniz, yenilebilir özellikteki Seker hamurları ile sunumlarınıza eğlence ve neSe katın. Butik ürünlerinizin kaplanması ve süslenmesinde kullanılan bir CeSit hamurdur. Dr Paste Seker Hamuru ağırlıklı ol..
Model: Dr.Paste Beyaz Seker Hamuru 1kg
Dr.Paste Beyaz Seker Hamuru 1kg Pastamarka'dan Aldığınız Dr.paste Seker hamurları ile her türlü pasta,kurabiye kaplamalarında, dekoratif ve maket kaplamaları ve süslemelerinde,Cikolata ve sade kek kaplamalarında kullanılır.Uygulanacak miktarda hamur kopartılıp yoğrularak el ısısı ile elastikiyeti s..
Model: Dr.Paste Seker Hamuru 200gr
Dr.Paste Beyaz Seker Hamuru 200gr Pastamarka'dan Aldığınız Dr.paste Seker hamurları ile her türlü pasta,kurabiye kaplamalarında, dekoratif ve maket kaplamaları ve süslemelerinde,Cikolata ve sade kek kaplamalarında kullanılır.Uygulanacak miktarda hamur kopartılıp yoğrularak el ısısı ile elastik..
Model: Dr.Paste Beyaz Seker Hamuru 5kg
Dr.Paste Beyaz Seker Hamuru 5kg Pastamarka'dan Aldığınız Dr.paste Seker hamurları ile her türlü pasta,kurabiye kaplamalarında, dekoratif ve maket kaplamaları ve süslemelerinde,Cikolata ve sade kek kaplamalarında kullanılır.Uygulanacak miktarda hamur kopartılıp yoğrularak el ısısı ile elastikiyeti ..
Model: Dr.Paste Gri Seker Hamuru 1kg
Dr.Paste Gri Seker Hamuru 1kg Pastamarka'dan Aldığınız Dr.paste Seker hamurları ile her türlü pasta,kurabiye kaplamalarında, dekoratif ve maket kaplamaları ve süslemelerinde,Cikolata ve sade kek kaplamalarında kullanılır.Uygulanacak miktarda hamur kopartılıp yoğrularak el ısısı ile elastikiyeti sağ..
Model: Dr.Paste Gri Seker Hamuru 200gr
Dr.Paste Gri Seker Hamuru 200gr Pastamarka'dan Aldığınız Dr.paste Seker hamurları ile her türlü pasta,kurabiye kaplamalarında, dekoratif ve maket kaplamaları ve süslemelerinde,Cikolata ve sade kek kaplamalarında kullanılır.Uygulanacak miktarda hamur kopartılıp yoğrularak el ısısı ile elastikiy..
Model: Dr.Paste Kahverengi Seker Hamuru 1kg
Dr.Paste Kahverengi Seker Hamuru 1kg Pastamarka'dan Aldığınız Dr.paste Seker hamurları ile her türlü pasta,kurabiye kaplamalarında, dekoratif ve maket kaplamaları ve süslemelerinde,Cikolata ve sade kek kaplamalarında kullanılır.Uygulanacak miktarda hamur kopartılıp yoğrularak el ısısı ile elastikiy..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 43 (4 Sayfa)