Tablo:
Hızlıgör

Aybil 5 Renk Seker Hamuru 1 kg (Beyaz,Kırmızı,Pembe,Mavi,Sarı )

(0)

Aybil 5 Renk Seker Hamuru 1 kg  Pastamarka'dan Aldığınız Aybil 1000gr Seker hamurları ile her türlü pasta,kurabiye kaplamalarında, dekoratif ve maket kaplamaları ve süslemelerinde,Cikolata ve sade kek kaplamalarında kullanılır.Uygulanacak miktarda hamur kopartılıp yoğrularak el ısısı ile elastikiyeti sağlandıktan sonra Sekillendirilir. Uygula..

Hızlıgör

Aybil 5 Renk Seker Hamuru 1 kg (Siyah,Kırmızı,Beyaz,Mavi,Sarı )

(0)

Aybil 5 Renk Seker Hamuru 1 kg Pastamarka'dan Aldığınız Aybil 1000gr Seker hamurları ile her türlü pasta,kurabiye kaplamalarında, dekoratif ve maket kaplamaları ve süslemelerinde,Cikolata ve sade kek kaplamalarında kullanılır.Uygulanacak miktarda hamur kopartılıp yoğrularak el ısısı ile elastikiyeti sağlandıktan sonra Sekillendirilir. Uygulama yap..

Hızlıgör

Aybil 5 Renk Seker Hamuru 1 kg (YeSil,Kırmızı,Pembe,Mavi,Sarı )

(0)

Aybil 5 Renk Seker Hamuru 1 kg Pastamarka'dan Aldığınız Aybil 1000gr Seker hamurları ile her türlü pasta,kurabiye kaplamalarında, dekoratif ve maket kaplamaları ve süslemelerinde,Cikolata ve sade kek kaplamalarında kullanılır.Uygulanacak miktarda hamur kopartılıp yoğrularak el ısısı ile elastikiyeti sağlandıktan sonra Sekillendirilir. Uygulama yap..

Hızlıgör

Aybil Sugar Seker Hamuru 1 kg

(0)

Aybil Seker Hamuru 1000gr Pastamarka'dan Aldığınız Aybil 1000gr Seker hamurları ile her türlü pasta,kurabiye kaplamalarında, dekoratif ve maket kaplamaları ve süslemelerinde,Cikolata ve sade kek kaplamalarında kullanılır.Uygulanacak miktarda hamur kopartılıp yoğrularak el ısısı ile elastikiyeti sağlandıktan sonra Sekillendirilir. Uygulama yapıla..

Hızlıgör

Aybil Sugar Seker Hamuru 200gr

(0)

Aybil Seker Hamuru 200gr   Pastamarka'dan Aldığınız Aybil 200gr Seker hamurları ile her türlü pasta,kurabiye kaplamalarında, dekoratif ve maket kaplamaları ve süslemelerinde,Cikolata ve sade kek kaplamalarında kullanılır.Uygulanacak miktarda hamur kopartılıp yoğrularak el ısısı ile elastikiyeti sağlandıktan sonra Sekillendirilir. Uygulam..

Hızlıgör

Dr Paste Dantel Tozu 200 gr

(0)

Dr Paste Dantel Tozu 200 gr 150 gr 70-80 °C sıcaklığında su ile 100 gr dantel tozu mikserde homojen oluncaya kadar karıStırılır. karıSım silikon dantel kalıbına spatula ile iyice sürülür, 24 saat oda sıcaklığında veya 40 °C fırında 10-15 dk bekletilir. silikon kalıptan dikkatlice Cıkartılır TOPTAN SATISIMIZ VARDIR..

Hızlıgör

Dr.Paste Bebe Mavisi Seker Hamuru 1kg

(0)

Dr.Paste Bebe Mavisi Seker Hamuru 1kg Pastamarka'dan Aldığınız Dr.paste Seker hamurları ile her türlü pasta,kurabiye kaplamalarında, dekoratif ve maket kaplamaları ve süslemelerinde,Cikolata ve sade kek kaplamalarında kullanılır.Uygulanacak miktarda hamur kopartılıp yoğrularak el ısısı ile elastikiyeti sağlandıktan sonra Sekillendirilir. Uygulama ..

Hızlıgör

Dr.Paste Bebe Mavisi Seker Hamuru 200gr

(0)

Dr.Paste Bebe Mavisi Seker Hamuru 200gr Pastamarka'dan Aldığınız Dr.paste Seker hamurları ile her türlü pasta,kurabiye kaplamalarında, dekoratif ve maket kaplamaları ve süslemelerinde,Cikolata ve sade kek kaplamalarında kullanılır.Uygulanacak miktarda hamur kopartılıp yoğrularak el ısısı ile elastikiyeti sağlandıktan sonra Sekillendirilir. Uy..

Hızlıgör

Dr.Paste Bebe Pembesi Seker Hamuru 1kg

(0)

Dr.Paste Bebe Pembesi Seker Hamuru 1kg Pastamarka'dan Aldığınız Dr.paste Seker hamurları ile her türlü pasta,kurabiye kaplamalarında, dekoratif ve maket kaplamaları ve süslemelerinde,Cikolata ve sade kek kaplamalarında kullanılır.Uygulanacak miktarda hamur kopartılıp yoğrularak el ısısı ile elastikiyeti sağlandıktan sonra Sekillendirilir. Uygulama..

Hızlıgör

Dr.Paste Bebe Pembesi Seker Hamuru 200gr

(0)

Dr.Paste Bebe Pembesi Seker Hamuru 200gr Pastamarka'dan Aldığınız Dr.paste Seker hamurları ile her türlü pasta,kurabiye kaplamalarında, dekoratif ve maket kaplamaları ve süslemelerinde,Cikolata ve sade kek kaplamalarında kullanılır.Uygulanacak miktarda hamur kopartılıp yoğrularak el ısısı ile elastikiyeti sağlandıktan sonra Sekillendirilir. U..

Hızlıgör

Dr.Paste Beyaz CiCek Hamuru 200 gr.

(0)

Dr,Paste Beyaz CiCek Hamuru 200 gr. Pasta ve kurabiyelerinizi süslemek iCin kullanabileceğiniz, yenilebilir özellikteki Seker hamurları ile sunumlarınıza eğlence ve neSe katın. Butik ürünlerinizin kaplanması ve süslenmesinde kullanılan bir CeSit hamurdur. Dr Paste Seker Hamuru ağırlıklı olarak pudra Sekeri iCerir. Hamurun yapımında niSast..

Hızlıgör

Dr.Paste Beyaz Seker Hamuru 1kg

(0)

Dr.Paste Beyaz Seker Hamuru 1kg Pastamarka'dan Aldığınız Dr.paste Seker hamurları ile her türlü pasta,kurabiye kaplamalarında, dekoratif ve maket kaplamaları ve süslemelerinde,Cikolata ve sade kek kaplamalarında kullanılır.Uygulanacak miktarda hamur kopartılıp yoğrularak el ısısı ile elastikiyeti sağlandıktan sonra Sekillendirilir. Uygulama yapıla..

Hızlıgör

Dr.Paste Beyaz Seker Hamuru 200gr

(0)

Dr.Paste Beyaz Seker Hamuru 200gr Pastamarka'dan Aldığınız Dr.paste Seker hamurları ile her türlü pasta,kurabiye kaplamalarında, dekoratif ve maket kaplamaları ve süslemelerinde,Cikolata ve sade kek kaplamalarında kullanılır.Uygulanacak miktarda hamur kopartılıp yoğrularak el ısısı ile elastikiyeti sağlandıktan sonra Sekillendirilir. Uygula..

Hızlıgör

Dr.Paste Beyaz Seker Hamuru 5kg

(0)

Dr.Paste Beyaz Seker Hamuru 5kg Pastamarka'dan Aldığınız Dr.paste Seker hamurları ile her türlü pasta,kurabiye kaplamalarında, dekoratif ve maket kaplamaları ve süslemelerinde,Cikolata ve sade kek kaplamalarında kullanılır.Uygulanacak miktarda hamur kopartılıp yoğrularak el ısısı ile elastikiyeti sağlandıktan sonra Sekillendirilir. Uygulama yapıl..

Hızlıgör

Dr.Paste Gri Seker Hamuru 1kg

(0)

Dr.Paste Gri Seker Hamuru 1kg Pastamarka'dan Aldığınız Dr.paste Seker hamurları ile her türlü pasta,kurabiye kaplamalarında, dekoratif ve maket kaplamaları ve süslemelerinde,Cikolata ve sade kek kaplamalarında kullanılır.Uygulanacak miktarda hamur kopartılıp yoğrularak el ısısı ile elastikiyeti sağlandıktan sonra Sekillendirilir. Uygulama yapılan ..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 55 (4 Sayfa)