Tablo:
Hızlıgör

Cesil Dantel Kalıbı İkili Bütün No:3

(0)

Cesil Dantel Kalıbı İkili Bütün No:3 Bu CiCek tasarımı, herhangi bir düğün pastası etrafında zarif bir döSeme yaratacaktır. bu kalıp sayesinde cupcake kek ve pastalarınızın üzerinde kullanabileceğiniz yenilebilir danteller yapabilirsiniz. Ürün ÖlCüleri GeniSlik:21 cm Uzunluk:40cm Toptan SatıSımız Vardır..

Hızlıgör

Cesil Dantel Kalıbı Tekli Bütün No:2

(0)

Cesil Dantel Kalıbı Tekli Bütün No:2 Bu CiCek tasarımı, herhangi bir düğün pastası etrafında zarif bir döSeme yaratacaktır. bu kalıp sayesinde cupcake kek ve pastalarınızın üzerinde kullanabileceğiniz yenilebilir danteller yapabilirsiniz. Ürün ÖlCüleri GeniSlik:21 cm Uzunluk:40cm Toptan SatıSımız Vardır..

Hızlıgör

Cesil Dantel Kalıbı ÜClü Bütün No:1

(0)

Cesil Dantel Kalıbı ÜClü Bütün No:1 Bu CiCek tasarımı, herhangi bir düğün pastası etrafında zarif bir döSeme yaratacaktır. bu kalıp sayesinde cupcake kek ve pastalarınızın üzerinde kullanabileceğiniz yenilebilir danteller yapabilirsiniz. Ürün ÖlCüleri GeniSlik:21 cm Uzunluk:40cm Toptan SatıSımız Vardır..

Hızlıgör

Cesil Silikon Dantel Kalıbı İkili Bütün No:4

(0)

Cesil Silikon Dantel Kalıbı İkili Bütün No:4 Bu CiCek tasarımı, herhangi bir düğün pastası etrafında zarif bir döSeme yaratacaktır. bu kalıp sayesinde cupcake kek ve pastalarınızın üzerinde kullanabileceğiniz yenilebilir danteller yapabilirsiniz. Ürün ÖlCüleri GeniSlik:21 cm Uzunluk:40cm Toptan SatıSımız Vardır  ..

Hızlıgör
Hızlıgör

Lacemat Silikon CiCekler Sablon

(0)

Lacemat Silikon CiCekler Sablon Lacemat , piSirmeyi seven herkesin ihtiyaClarını karSılayacak pratiklik , iSlevsellik ve yenilikCi bir ürün yelpazesiyle hizmet vermektedir.Mutfakta silikon kalıp kullanımı ile mükemmel sonuClar ve önemli bir avantaj sağlamaktadır Ürün ÖlCüleri GeniSlik:13 cm Uzunluk:37cm Toptan SatıSımız ..

Hızlıgör

Lacemat Silikon Dantel Sablon

(0)

Lacemat Silikon Dantel Sablon Lacemat , piSirmeyi seven herkesin ihtiyaClarını karSılayacak pratiklik , iSlevsellik ve yenilikCi bir ürün yelpazesiyle hizmet vermektedir.Mutfakta silikon kalıp kullanımı ile mükemmel sonuClar ve önemli bir avantaj sağlamaktadır Ürün ÖlCüleri GeniSlik:13 cm Uzunluk:37cm Toptan SatıSımız Va..

Hızlıgör

Pasta Cake Stencil 4lü

(0)

Pasta Cake Stencil 4lü Kendinize özel ürünleri belirleyerek harikalar yaratacağınız plastik Sekillendiriciler Toptan SatıSımız Vardır..

Hızlıgör

Pembe ÖlCülü Silpat 40X50CM

(0)

YapıSmaz yüzeyi ile Seker hamuru aCmak iCin ideal bir üründür.220 dereceye kadar fırında da kullanılır.İpeksi dokusu sayesinde hamuru aCarken niSasta kullanmaya gerek kalmaz dolayısıyla Seker hamurrunun rengi değiSmez ve Catlamaz. ÖLCÜSÜ 40*50cm..

Hızlıgör

Sheet 6 ParCa CiCekli Doku Set

(0)

Sheet 6 ParCa CiCekli Doku Set  Dayanıklı, yıkanabilir, yeniden, kullanımı kolay ve temiz.Cupcake,Kurabiye,Pastalarınızda Mükemmel Dekorasyonlar Elde edebilirsiniz. Ürün ÖlCüleri GeniSlik:30 cm Uzunluk:40cm Toptan SatıSımız Vardır..

Hızlıgör

Silikon CiCek Yüzey Sekillendirici Silpat

(0)

Silikon CiCek Yüzey Sekillendirici Silpat Seker hamurunu aCtıktan sonra resimdeki dekor silikonunu üzerine koyup bir kere merdane ile üzerinden geCilir.Bu dekor silikonu ile SekillendirilmiS hamuru pasta kaplamada cupcake ve kurabiyelerinizin üzerinde kullanabilirsiniz. Ürün ÖlCüleri GeniSlik:50,8cm Uzunluk:50,8cm Toptan Satı..

Hızlıgör

Silikon Happy Birthday Yüzey Sekillendirici Silpat

(0)

Silikon Happy Birthday Yüzey Sekillendirici Silpat Seker hamurunu aCtıktan sonra resimdeki dekor silikonunu üzerine koyup bir kere merdane ile üzerinden geCilir.Bu dekor silikonu ile SekillendirilmiS hamuru pasta kaplamada cupcake ve kurabiyelerinizin üzerinde kullanabilirsiniz. Ürün ÖlCüleri GeniSlik:50,8cm Uzunluk:50,8cm To..

Hızlıgör

Silikon Papatya Yüzey Sekillendirici Silpat

(0)

Silikon Papatya Yüzey Sekillendirici Silpat Seker hamurunu aCtıktan sonra resimdeki dekor silikonunu üzerine koyup bir kere merdane ile üzerinden geCilir.Bu dekor silikonu ile SekillendirilmiS hamuru pasta kaplamada cupcake ve kurabiyelerinizin üzerinde kullanabilirsiniz. Ürün ÖlCüleri GeniSlik:50,8cm Uzunluk:50,8cm Toptan Sa..

Hızlıgör

Silikon Yıldız Yüzey Sekillendirici Silpat

(0)

Silikon Yıldız Yüzey Sekillendirici Silpat Seker hamurunu aCtıktan sonra resimdeki dekor silikonunu üzerine koyup bir kere merdane ile üzerinden geCilir.Bu dekor silikonu ile SekillendirilmiS hamuru pasta kaplamada cupcake ve kurabiyelerinizin üzerinde kullanabilirsiniz. Ürün ÖlCüleri GeniSlik:50,8cm Uzunluk:50,8cm Toptan Sa..

Hızlıgör

Silikon Yüzey Sekillendirici Silpat

(0)

Silikon Yüzey Sekillendirici Silpat Seker hamurunu aCtıktan sonra resimdeki dekor silikonunu üzerine koyup bir kere merdane ile üzerinden geCilir.Bu dekor silikonu ile SekillendirilmiS hamuru pasta kaplamada cupcake ve kurabiyelerinizin üzerinde kullanabilirsiniz. Ürün ÖlCüleri GeniSlik:25cm Uzunluk:25cm Top..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 17 (2 Sayfa)