Menu
Sepet

Silikon Örtüler ve Silpatlar

Model: 55035
Cesil Dantel Kalıbı İkili Bütün No:3 Bu CiCek tasarımı, herhangi bir düğün pastası etrafında zarif bir döSeme yaratacaktır. bu kalıp sayesinde cupcake kek ve pastalarınızın üzerinde kullanabileceğiniz yenilebilir danteller yapabilirsiniz. Ürün ÖlCüleri GeniSlik:21 cm Uzunluk:40cm ..
Model: 55034
Cesil Dantel Kalıbı Tekli Bütün No:2 Bu CiCek tasarımı, herhangi bir düğün pastası etrafında zarif bir döSeme yaratacaktır. bu kalıp sayesinde cupcake kek ve pastalarınızın üzerinde kullanabileceğiniz yenilebilir danteller yapabilirsiniz. Ürün ÖlCüleri GeniSlik:21 cm Uzunluk:40cm ..
Model: 55033
Cesil Dantel Kalıbı ÜClü Bütün No:1 Bu CiCek tasarımı, herhangi bir düğün pastası etrafında zarif bir döSeme yaratacaktır. bu kalıp sayesinde cupcake kek ve pastalarınızın üzerinde kullanabileceğiniz yenilebilir danteller yapabilirsiniz. Ürün ÖlCüleri GeniSlik:21 cm Uzunluk:40cm ..
Model: 55036
Cesil Silikon Dantel Kalıbı İkili Bütün No:4 Bu CiCek tasarımı, herhangi bir düğün pastası etrafında zarif bir döSeme yaratacaktır. bu kalıp sayesinde cupcake kek ve pastalarınızın üzerinde kullanabileceğiniz yenilebilir danteller yapabilirsiniz. Ürün ÖlCüleri GeniSlik:21 cm Uzunluk:40cm ..
Model: LSD12
Lacemat Silikon CiCekler Sablon Lacemat , piSirmeyi seven herkesin ihtiyaClarını karSılayacak pratiklik , iSlevsellik ve yenilikCi bir ürün yelpazesiyle hizmet vermektedir.Mutfakta silikon kalıp kullanımı ile mükemmel sonuClar ve önemli bir avantaj sağlamaktadır Ürün ÖlCüleri GeniSlik:13 cm..
Model: LSD-11
Lacemat Silikon Dantel Sablon Lacemat , piSirmeyi seven herkesin ihtiyaClarını karSılayacak pratiklik , iSlevsellik ve yenilikCi bir ürün yelpazesiyle hizmet vermektedir.Mutfakta silikon kalıp kullanımı ile mükemmel sonuClar ve önemli bir avantaj sağlamaktadır Ürün ÖlCüleri GeniSlik:13 cm ..
Model: SD037
Pasta Cake Stencil 4lü Kendinize özel ürünleri belirleyerek harikalar yaratacağınız plastik Sekillendiriciler Toptan SatıSımız Vardır..
Model: silpat pembe
YapıSmaz yüzeyi ile Seker hamuru aCmak iCin ideal bir üründür.220 dereceye kadar fırında da kullanılır.İpeksi dokusu sayesinde hamuru aCarken niSasta kullanmaya gerek kalmaz dolayısıyla Seker hamurrunun rengi değiSmez ve Catlamaz. ÖLCÜSÜ 40*50cm..
Model: B-02-2 5638
Sheet 6 ParCa CiCekli Doku Set  Dayanıklı, yıkanabilir, yeniden, kullanımı kolay ve temiz.Cupcake,Kurabiye,Pastalarınızda Mükemmel Dekorasyonlar Elde edebilirsiniz. Ürün ÖlCüleri GeniSlik:30 cm Uzunluk:40cm Toptan SatıSımız Vardır..
Model: A11 5114
Silikon CiCek Yüzey Sekillendirici Silpat Seker hamurunu aCtıktan sonra resimdeki dekor silikonunu üzerine koyup bir kere merdane ile üzerinden geCilir.Bu dekor silikonu ile SekillendirilmiS hamuru pasta kaplamada cupcake ve kurabiyelerinizin üzerinde kullanabilirsiniz. Ürün ÖlCüleri GeniSlik:50..
Model: A12 5121
Silikon Happy Birthday Yüzey Sekillendirici Silpat Seker hamurunu aCtıktan sonra resimdeki dekor silikonunu üzerine koyup bir kere merdane ile üzerinden geCilir.Bu dekor silikonu ile SekillendirilmiS hamuru pasta kaplamada cupcake ve kurabiyelerinizin üzerinde kullanabilirsiniz. Ürün ÖlCüleri Ge..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 17 (2 Sayfa)