Menu
Sepet

Silikon Örtüler ve Silpatlar

Model: 55035
Cesil Dantel Kalıbı İkili Bütün No:3Bu CiCek tasarımı, herhangi bir düğün pastası etrafında zarif bir döSeme yaratacaktır.bu kalıp sayesinde cupcake kek ve pastalarınızın üzerinde kullanabileceğinizyenilebilir danteller yapabilirsiniz.Ürün ÖlCüleriGeniSlik:21 cmUzunluk:40cm ..
Model: 55034
Cesil Dantel Kalıbı Tekli Bütün No:2Bu CiCek tasarımı, herhangi bir düğün pastası etrafında zarif bir döSeme yaratacaktır.bu kalıp sayesinde cupcake kek ve pastalarınızın üzerinde kullanabileceğinizyenilebilir danteller yapabilirsiniz.Ürün ÖlCüleriGeniSlik:21 cmUzunluk:40cm ..
Model: 55033
Cesil Dantel Kalıbı ÜClü Bütün No:1Bu CiCek tasarımı, herhangi bir düğün pastası etrafında zarif bir döSeme yaratacaktır.bu kalıp sayesinde cupcake kek ve pastalarınızın üzerinde kullanabileceğinizyenilebilir danteller yapabilirsiniz.Ürün ÖlCüleriGeniSlik:21 cmUzunluk:40cm ..
Model: 55036
Cesil Silikon Dantel Kalıbı İkili Bütün No:4Bu CiCek tasarımı, herhangi bir düğün pastası etrafında zarif bir döSeme yaratacaktır.bu kalıp sayesinde cupcake kek ve pastalarınızın üzerinde kullanabileceğinizyenilebilir danteller yapabilirsiniz.Ürün ÖlCüleriGeniSlik:21 cmUzunluk:40cm..
Model: LSD12
Lacemat Silikon CiCekler SablonLacemat , piSirmeyi seven herkesin ihtiyaClarını karSılayacak pratiklik , iSlevsellik ve yenilikCi bir ürün yelpazesiyle hizmet vermektedir.Mutfakta silikon kalıp kullanımı ile mükemmel sonuClar ve önemli bir avantaj sağlamaktadırÜrün ÖlCüleriGeniSlik:13 cm..
Model: LSD-11
Lacemat Silikon Dantel SablonLacemat , piSirmeyi seven herkesin ihtiyaClarını karSılayacak pratiklik , iSlevsellik ve yenilikCi bir ürün yelpazesiyle hizmet vermektedir.Mutfakta silikon kalıp kullanımı ile mükemmel sonuClar ve önemli bir avantaj sağlamaktadırÜrün ÖlCüleriGeniSlik:13 cm..
Model: SD037
Pasta Cake Stencil 4lüKendinize özel ürünleri belirleyerek harikalar yaratacağınız plastik SekillendiricilerToptan SatıSımız Vardır..
Model: silpat pembe
YapıSmaz yüzeyi ile Seker hamuru aCmak iCin ideal bir üründür.220 dereceye kadar fırında da kullanılır.İpeksi dokusu sayesinde hamuru aCarken niSasta kullanmaya gerek kalmaz dolayısıyla Seker hamurrunun rengi değiSmez ve Catlamaz.ÖLCÜSÜ 40*50cm..
Model: B-02-2 5638
Sheet 6 ParCa CiCekli Doku Set Dayanıklı, yıkanabilir, yeniden, kullanımı kolay ve temiz.Cupcake,Kurabiye,Pastalarınızda Mükemmel Dekorasyonlar Elde edebilirsiniz.Ürün ÖlCüleriGeniSlik:30 cmUzunluk:40cm Toptan SatıSımız Vardır..
Model: A11 5114
Silikon CiCek Yüzey Sekillendirici SilpatSeker hamurunu aCtıktan sonra resimdeki dekor silikonunu üzerine koyup bir kere merdane ile üzerinden geCilir.Bu dekor silikonu ile SekillendirilmiS hamuru pasta kaplamada cupcake ve kurabiyelerinizin üzerinde kullanabilirsiniz.Ürün ÖlCüleriGeniSlik:50..
Model: A12 5121
Silikon Happy Birthday Yüzey Sekillendirici SilpatSeker hamurunu aCtıktan sonra resimdeki dekor silikonunu üzerine koyup bir kere merdane ile üzerinden geCilir.Bu dekor silikonu ile SekillendirilmiS hamuru pasta kaplamada cupcake ve kurabiyelerinizin üzerinde kullanabilirsiniz.Ürün ÖlCüleriGe..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 17 (2 Sayfa)