Menu
Sepet

SEKER HAMURU

Model: Aybil 5 Renk Seker Hamuru 1 kg (Beyaz,Kırmızı,Pembe,Mavi,Sarı )
Aybil 5 Renk Seker Hamuru 1 kg Pastamarka'dan Aldığınız Aybil 1000gr Seker hamurları ile her türlü pasta,kurabiye kaplamalarında, dekoratif ve maket kaplamaları ve süslemelerinde,Cikolata ve sade kek kaplamalarında kullanılır.Uygulanacak miktarda hamur kopartılıp yoğrularak el ısısı ile elast..
Model: Aybil 5 Renk Seker Hamuru 1 kg (Siyah,Kırmızı,Beyaz,Mavi,Sarı )
Aybil 5 Renk Seker Hamuru 1 kgPastamarka'dan Aldığınız Aybil 1000gr Seker hamurları ile her türlü pasta,kurabiye kaplamalarında, dekoratif ve maket kaplamaları ve süslemelerinde,Cikolata ve sade kek kaplamalarında kullanılır.Uygulanacak miktarda hamur kopartılıp yoğrularak el ısısı ile elastikiyet..
Model: Aybil 5 Renk Seker Hamuru 1 kg (YeSil,Kırmızı,Pembe,Mavi,Sarı )
Aybil 5 Renk Seker Hamuru 1 kgPastamarka'dan Aldığınız Aybil 1000gr Seker hamurları ile her türlü pasta,kurabiye kaplamalarında, dekoratif ve maket kaplamaları ve süslemelerinde,Cikolata ve sade kek kaplamalarında kullanılır.Uygulanacak miktarda hamur kopartılıp yoğrularak el ısısı ile elastikiyet..
Model: Aybil Seker Hamuru 1 kg
Aybil Seker Hamuru 1000grPastamarka'dan Aldığınız Aybil 1000gr Seker hamurları ile her türlü pasta,kurabiye kaplamalarında, dekoratif ve maket kaplamaları ve süslemelerinde,Cikolata ve sade kek kaplamalarında kullanılır.Uygulanacak miktarda hamur kopartılıp yoğrularak el ısısı ile elastikiyeti sağ..
Model: Aybil Seker hamuru 200gr
Aybil Seker Hamuru 200gr Pastamarka'dan Aldığınız Aybil 200gr Seker hamurları ile her türlü pasta,kurabiye kaplamalarında, dekoratif ve maket kaplamaları ve süslemelerinde,Cikolata ve sade kek kaplamalarında kullanılır.Uygulanacak miktarda hamur kopartılıp yoğrularak el ısısı ile elastikiye..
Model: Beyaz Gül Mini Dekor
Beyaz Gül Mini Dekor Pasta Süsleme Sekeri Bir Paket İCerisinde 32 Adet Gül Bulunmaktadır.Ürünlerimiz  Seker hamuru kullanılarak tamamen el iSCiliğiyle üretilmektedir.Ürünlerimizi diğer Seker hamuru figürlerimiz ve setlerimizle birleStirerek göz alıcı pastalar ve kekler dekore edebili..
Model: Dr Paste Dantel Tozu
Dr Paste Dantel Tozu 200 gr150 gr 70-80 °C sıcaklığında su ile 100 gr dantel tozu mikserde homojen oluncaya kadar karıStırılır. karıSım silikon dantel kalıbına spatula ile iyice sürülür, 24 saat oda sıcaklığında veya 40 °C fırında 10-15 dk bekletilir. silikon kalıptan dikkatlice CıkartılırTOPTAN..
Model: Dr.Paste Bebe Mavisi Seker Hamuru 1kg
Dr.Paste Bebe Mavisi Seker Hamuru 1kgPastamarka'dan Aldığınız Dr.paste Seker hamurları ile her türlü pasta,kurabiye kaplamalarında, dekoratif ve maket kaplamaları ve süslemelerinde,Cikolata ve sade kek kaplamalarında kullanılır.Uygulanacak miktarda hamur kopartılıp yoğrularak el ısısı ile elastiki..
Model: Dr.Paste Bebe Mavisi Seker Hamuru 200gr
Dr.Paste Bebe Mavisi Seker Hamuru 200grPastamarka'dan Aldığınız Dr.paste Seker hamurları ile her türlü pasta,kurabiye kaplamalarında, dekoratif ve maket kaplamaları ve süslemelerinde,Cikolata ve sade kek kaplamalarında kullanılır.Uygulanacak miktarda hamur kopartılıp yoğrularak el ısısı ile e..
Model: Dr.Paste Bebe pembesi Seker Hamuru 1kg
Dr.Paste Bebe Pembesi Seker Hamuru 1kgPastamarka'dan Aldığınız Dr.paste Seker hamurları ile her türlü pasta,kurabiye kaplamalarında, dekoratif ve maket kaplamaları ve süslemelerinde,Cikolata ve sade kek kaplamalarında kullanılır.Uygulanacak miktarda hamur kopartılıp yoğrularak el ısısı ile elastik..
Model: Dr.Paste Bebe Pembesi Seker Hamuru 200gr
Dr.Paste Bebe Pembesi Seker Hamuru 200grPastamarka'dan Aldığınız Dr.paste Seker hamurları ile her türlü pasta,kurabiye kaplamalarında, dekoratif ve maket kaplamaları ve süslemelerinde,Cikolata ve sade kek kaplamalarında kullanılır.Uygulanacak miktarda hamur kopartılıp yoğrularak el ısısı ile ..
Model: Dr.Paste Beyaz CiCek Hamuru
Dr,Paste Beyaz CiCek Hamuru 200 gr.Pasta ve kurabiyelerinizi süslemek iCin kullanabileceğiniz, yenilebilir özellikteki Seker hamurları ile sunumlarınıza eğlence ve neSe katın. Butik ürünlerinizin kaplanması ve süslenmesinde kullanılan bir CeSit hamurdur. Dr Paste Seker Hamuru ağırlıklı ol..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 82 (7 Sayfa)