Menu
Sepet

Yardımcı Aletler

Model: 3'lü Spatula Seti
3'lü Spatula Seti Spatula ve bıçaklarla pastaların krema ile kaplanması süsleme, pasta kesme, dilimleme, servis yapma işlemlerinin yapılmasında kullanılan ayrıca börek kesme ve servis yapma ekipmanı olarak kullanılabilen yardımcı mutfak aletleridir...
Model: 1019
Abs Kare Tarak  Plastik malzemeden üretilmiştir. Kullanımı Kolay Yıkanarak çok sefer kullanılabilir Dayanıklı Hijyeniktir..
Model: Batter Dispenser Cırpıcılı
Batter Dispenser ÖlCekli Otomatik Hamur Dağıtıcı Malzeme: Seffaf  Akrilik Gıda ile temas eden plastik hammadeler tüzüğüne uygun Renk: Kapak Renklerlerinde değiSiklikler olabilmektedir Hamur ve Sos dağıtıcı tezgahlara veya fırın üstleri hamur damlalarını önler Ayrıca bu cihaz pizza hamuru ve d..
Model: 56008
Büyük Boy Plastik Hamur Kazıyıcı Büyük boy plastik hamur kazıyıcıyı aynı zamanda hamur karıStırıcı ve kesici olarak kullanabilir, milföy,pasta, hamur Sekillendiricileri ile hamurlarınıza Cok özel Sekillendirmeler yapabilirsiniz. Boyutlar:9x15 cm  Toptan SatıSımız Vardır...
Model: Büyük Seker Hamur Ütüsü
Büyük Seker Hamur Ütüsü Seker hamuru ütüsü Sekillendirme, modelleme ve yumuSatma iCin kullanılabilecek harika bir araCtır. Eğer hamurunuzda küCük kabarcıklar varsa, sadece bir iğne ile dokunun ve daha sonra tekrar düzleStirin. Pasta dekorasyonu ancak bu kadar basit olabilir! İlk kullanımdan önce y..
Model: A36-11069
Büyük Tart Kesici Hamur Sekillendirici Yaratıcılığınızı katarak birbirinden güzel bisküviler ve kurabiyer yapabilirsiniz. Hatta iki kat hamur arasına istediğiniz marmelat yada kremayı koyarak pasta tadında kurabiyeler yaratabilirsiniz. Mutfakta vakit geCirmeyi seven bayanlar iCin kullanmaktan Cok ..
Model: 8561
Cantalı Sekillendirici Marzipan Seti 15’li Marzipan seti ile Seker hamuru ve marzipan hamurunuzu Sekillendirebilirsiniz. Genellikle insan modelleme ve CiCek modellemede kullanılan bu seti ince detaylar oluSturmak iCin de kullanabilirsiniz. Toptan SatıSımız Vardır..
Model: Carklı Elek
Carklı Elek  Un,NiSasta Eleği  ÖlCüler:10cm Toptan SatıSımız Vardır...
Model: ZN2145
CiCek Askı Aparatı Bu aparat ile Seker hamurundan yaptığınız CiCekleri asarak kurutabilirsiniz...
Model: ps-139
CiCek Süngeri  CiCek CalıSma Süngeri Ebatları:19,5cmX19,5cmX2cmX1cm TOPTAN SATISIMIZ VARDIR  ..
Model: PS-140
CİCEK SÜNGERİ CiCek CalıSma Süngeri TOPTAN SATISIMIZ VARDIR..
Model: PS-141
CİCEK SÜNGERİ CiCek CalıSma Süngeri TOPTAN SATISIMIZ VARDIR..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 98 (9 Sayfa)