Menu
Sepet

Pasta Süsleri

Model: Antep Fıstık İCi Kırık 100 gr
Antep Fıstık İCi Kırık 100 gr Tatlılarda,Pastalarda,kurabiyelerde sıkCa kullanılan kuruyemiSlerdendir. TOPTAN SATISIMIZ VARDIR..
Model: Aynalı Pleksi İyiki Doğdun Yazısı Pasta Süsü
Aynalı Pleksi İyiki Doğdun Yazısı Pasta Süsü Söz, niSan, kına, düğün, doğum günü  vs. törenlerde kullanabilirsiniz. Hatta bunun yanı sıra evinizde bir köSede Sık bir obje olarak da kullanabilirsiniz.Pleksi ayna aynı zamanda Cok sade ve Sık bir üründür. Kolaylıkla kırılmayan pleksiden yapılan b..
Model: Aynalı Pleksi Mutlu Yıllar Yazısı Pasta Süsü
Aynalı Pleksi Mutlu Yıllar Yazısı Pasta Süsü Söz, niSan, kına, düğün, doğum günü  vs. törenlerde kullanabilirsiniz. Hatta bunun yanı sıra evinizde bir köSede Sık bir obje olarak da kullanabilirsiniz.Pleksi ayna aynı zamanda Cok sade ve Sık bir üründür. Kolaylıkla kırılmayan pleksiden yapılan b..
Model: Beyaz Gül Mini Dekor
Beyaz Gül Mini Dekor Pasta Süsleme Sekeri  Bir Paket İCerisinde 32 Adet Gül Bulunmaktadır. Ürünlerimiz  Seker hamuru kullanılarak tamamen el iSCiliğiyle üretilmektedir. Ürünlerimizi diğer Seker hamuru figürlerimiz ve setlerimizle birleStirerek göz alıcı pastalar ve kekler dekore edebili..
Model: Bronz Pleksi Happy Birthday Pasta Süsü
Bronz Pleksi Happy Birthday Pasta Süsü Söz, niSan, kına, düğün, doğum günü  vs. törenlerde kullanabilirsiniz. Hatta bunun yanı sıra evinizde bir köSede Sık bir obje olarak da kullanabilirsiniz.Pleksi ayna aynı zamanda Cok sade ve Sık bir üründür. Kolaylıkla kırılmayan pleksiden yapılan bu ürün..
Model: Ceviz İCi 100gr
Ceviz İCi 100gr Tatlılarda,Pastalarda,kurabiyelerde sıkCa kullanılan kuruyemiSlerdendir. TOPTAN SATISIMIZ VARDIR..
Model: altınvarak
Altın Varak yapısıyla, rengi ve duruşuyla ürünlerinize muhteşem bir görüntü katar. Pastalarınızda kullanabileceğiniz, muhteşem dekor verip, süsleyebileceğiniz bu ürünü dilediğinizce kullanabilirsiniz. Emitasyon üründür, boyut ölçüleri 16.16 cm'dir. Kavanozda 8 sayfa halinde satılmaktadır. ..
Model: 9856
Ayçekirdeği içinde bulunduğu antioksidanlar sayesinde güçlü bir antioksidandır. Bol miktarda magnezyum içerir..
Model: 9870
Dr. Gusto Endüstriyel Ürünler Beyaz Haşhaş 1 Kg..
Model: 9849
Endüstriyel Ürünler Çörekotu 1 Kg..
Model: gümüşvarak
Gümüş Varak yapısıyla, rengi ve duruşuyla ürünlerinize muhteşem bir görüntü katar. Pastalarınızda kullanabileceğiniz, muhteşem dekor verip, süsleyebileceğiniz bu ürünü dilediğinizce kullanabilirsiniz. Emitasyon üründür, boyut ölçüleri 16.16 cm'dir. Kavanozda 8 sayfa halinde satılmaktadır. ..
Model: File Antep Fıstık 100gr
File Antep Fıstık  100gr Tatlılarda,Pastalarda,kurabiyelerde sıkCa kullanılan kuruyemiSlerdendir. TOPTAN SATISIMIZ VARDIR..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 75 (7 Sayfa)