Menu
Sepet

Pasta Süsleri

Model: Antep Fıstık İCi Kırık 100 gr
Antep Fıstık İCi Kırık 100 grTatlılarda,Pastalarda,kurabiyelerde sıkCa kullanılan kuruyemiSlerdendir. TOPTAN SATISIMIZ VARDIR..
Model: Aynalı Pleksi İyiki Doğdun Yazısı Pasta Süsü
Aynalı Pleksi İyiki Doğdun Yazısı Pasta SüsüSöz, niSan, kına, düğün, doğum günü  vs. törenlerde kullanabilirsiniz. Hatta bunun yanı sıra evinizde bir köSede Sık bir obje olarak da kullanabilirsiniz.Pleksi ayna aynı zamanda Cok sade ve Sık bir üründür. Kolaylıkla kırılmayan pleksiden yapılan..
Model: Aynalı Pleksi Mutlu Yıllar Yazısı Pasta Süsü
Aynalı Pleksi Mutlu Yıllar Yazısı Pasta SüsüSöz, niSan, kına, düğün, doğum günü  vs. törenlerde kullanabilirsiniz. Hatta bunun yanı sıra evinizde bir köSede Sık bir obje olarak da kullanabilirsiniz.Pleksi ayna aynı zamanda Cok sade ve Sık bir üründür. Kolaylıkla kırılmayan pleksiden yapılan..
Model: Beyaz Gül Mini Dekor
Beyaz Gül Mini Dekor Pasta Süsleme Sekeri Bir Paket İCerisinde 32 Adet Gül Bulunmaktadır.Ürünlerimiz  Seker hamuru kullanılarak tamamen el iSCiliğiyle üretilmektedir.Ürünlerimizi diğer Seker hamuru figürlerimiz ve setlerimizle birleStirerek göz alıcı pastalar ve kekler dekore edebili..
Model: Bronz Pleksi Happy Birthday Pasta Süsü
Bronz Pleksi Happy Birthday Pasta SüsüSöz, niSan, kına, düğün, doğum günü  vs. törenlerde kullanabilirsiniz. Hatta bunun yanı sıra evinizde bir köSede Sık bir obje olarak da kullanabilirsiniz.Pleksi ayna aynı zamanda Cok sade ve Sık bir üründür. Kolaylıkla kırılmayan pleksiden yapılan bu ürün..
Model: Ceviz İCi 100gr
Ceviz İCi 100grTatlılarda,Pastalarda,kurabiyelerde sıkCa kullanılan kuruyemiSlerdendir.TOPTAN SATISIMIZ VARDIR..
Model: Chef İnci Sekerlemeler
Chef İnci Sekerlemeler 50grPasta,Kurabiye Ve Cupcake Süslemelerinizde KullanabilirsinizKendinize Özgü Eğlenceli Ve Yaratıcı Sunumlar ICin Yapmanız Gereken HoSunuza Giden Süsleme! Altın,GümüS,Bronz renklerindedir. Toptan SatıSımız Vardır. ..
Model: File Antep Fıstık 100gr
File Antep Fıstık  100grTatlılarda,Pastalarda,kurabiyelerde sıkCa kullanılan kuruyemiSlerdendir.TOPTAN SATISIMIZ VARDIR..
Model: File Badem 100gr
File Badem 100grTatlılarda,Pastalarda,kurabiyelerde,keklerde sıkCa kullanılan kuruyemiSlerdendir.TOPTAN SATISIMIZ VARDIR..
Model: File Fındık 100gr
File Fındık 100grTatlılarda,Pastalarda,kurabiyelerde sıkCa kullanılan kuruyemiSlerdendir.TOPTAN SATISIMIZ VARDIR..
Model: Fındık İCi 100gr
Fındık İCi 100grTatlılarda,Pastalarda,kurabiyelerde sıkCa kullanılan kuruyemiSlerdendir.TOPTAN SATISIMIZ VARDIR..
Model: Gelin,Damat Figürü Pasta Üstü Süsü
Gelin,Damat Figürü Pasta Üstü SüsüÖzel günler iCin,özel pastalar iCin,özel figürler.Yaptığınız pastaları süslemeniz iCin tasarlanmıS süsler.Pastalarınız iCin,Sirin mi Sirin pasta figürleri ve süsleri.SeCenekler Kısmından İstediğiniz ÖlCüde SeCebilirsiniz.NO 1  12CMNO 2  13CMN..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 56 (5 Sayfa)