Menu
Sepet

Pasta Kutuları

Model: ZCP 054-S
Akrilik Muhafaza Kabı Fanus Cok amaClı kullanıma uygundur İSyerlerinde evlerde ve CeSitli endüstriyel ve otel ekipmanlarında İhtiyaC duyulan iC ve dıS mekanlarda kullanılmaktadır BulaSık makinasında yıkanabilir Gıdaya uygun hammaddeden üretilmiStir ÖlCüler:44cmX28cmX16cm   TOPTAN SATISI..
Model: ALF 032
Alform Kapaklı Fanus 32cm Cok amaClı kullanıma uygundur İSyerlerinde evlerde ve CeSitli endüstriyel ve otel ekipmanlarında İhtiyaC duyulan iC ve dıS mekanlarda kullanılmaktadır BulaSık makinasında yıkanabilir Gıdaya uygun hammaddeden üretilmiStir ÖlCüler: Kapak:26,5cm Tepsi:32cm   TO..
Model: ALF 38
Alform Kapaklı Fanus 38cm Cok amaClı kullanıma uygundur İSyerlerinde evlerde ve CeSitli endüstriyel ve otel ekipmanlarında İhtiyaC duyulan iC ve dıS mekanlarda kullanılmaktadır BulaSık makinasında yıkanabilir Gıdaya uygun hammaddeden üretilmiStir ÖlCüler: Kapak:32,5cm Tepsi:38cm   TO..
Model: ALF 043
Alform Kapaklı Fanus 43cm Cok amaClı kullanıma uygundur İSyerlerinde evlerde ve CeSitli endüstriyel ve otel ekipmanlarında İhtiyaC duyulan iC ve dıS mekanlarda kullanılmaktadır BulaSık makinasında yıkanabilir Gıdaya uygun hammaddeden üretilmiStir ÖlCüler: Kapak:38cm Tepsi:43cm   TOPT..
Model: ZCP 183
Büyük Komple Policarbon Rolltop Kapaklı Fanus Cok amaClı kullanıma uygundur İSyerlerinde evlerde ve CeSitli endüstriyel ve otel ekipmanlarında İhtiyaC duyulan iC ve dıS mekanlarda kullanılmaktadır BulaSık makinasında yıkanabilir Gıdaya uygun hammaddeden üretilmiStir ÖlCüler:40,5cm   TOP..
Model: KT03
Cupcake Kutusu Bölmeli 12li Yaptığınız cupcakelerin hem dekoratif sunumu hem de güvenli taSınması iCin tasarlanmıS 12 Adet cupcake koyabileceğiniz karton kutular pastamarka'dan aldığınız cupcake kutuları ile yaptığınız cupcakelerinizi dilediğiniz yere güvenli Sekilde götürebilirsiniz. ÖlCüler..
Model: KT04
Cupcake Kutusu Bölmeli 4lü Yaptığınız cupcakelerin hem dekoratif sunumu hem de güvenli taSınması iCin tasarlanmıS 4 Adet cupcake koyabileceğiniz karton kutular pastamarka'dan aldığınız cupcake kutuları ile yaptığınız cupcakelerinizi dilediğiniz yere güvenli Sekilde götürebilirsiniz. Toptan Sa..
Model: KT05
Cupcake Kutusu Bölmeli 2li Yaptığınız cupcakelerin hem dekoratif sunumu hem de güvenli taSınması iCin tasarlanmıS 2 Adet cupcake koyabileceğiniz karton kutular pastamarka'dan aldığınız cupcake kutuları ile yaptığınız cupcakelerinizi dilediğiniz yere güvenli Sekilde götürebilirsiniz. Topt..
Model: KT06
Cupcake Kutusu Tekli Yaptığınız cupcakelerin hem dekoratif sunumu hem de güvenli taSınması iCin tasarlanmıS cupcake koyabileceğiniz karton kutular pastamarka'dan aldığınız cupcake kutuları ile yaptığınız cupcakelerinizi dilediğiniz yere güvenli Sekilde götürebilirsiniz. Toptan SatıSımız ..
Model: ZCP 320
Kalp Akrilik Muhafaza Kabı Fanus Cok amaClı kullanıma uygundur İSyerlerinde evlerde ve CeSitli endüstriyel ve otel ekipmanlarında İhtiyaC duyulan iC ve dıS mekanlarda kullanılmaktadır BulaSık makinasında yıkanabilir Gıdaya uygun hammaddeden üretilmiStir ÖlCüler:40cmX40cmX13cm   TOPTAN ..
Model: KT07
Makaron Kutusu 10X10X5cm Yaptığınız Makaronların hem dekoratif sunumu hem de güvenli taSınması iCin tasarlanmıS makaron koyabileceğiniz karton kutular Pastamarka'dan aldığınız Makaron kutuları ile yaptığınız makaronlarınızı dilediğiniz yere güvenli Sekilde götürebilirsiniz. Toptan SatıSımız ..
Model: TK09
Makaron Kutusu 15X12X5cm Yaptığınız Makaronların hem dekoratif sunumu hem de güvenli taSınması iCin tasarlanmıS makaron koyabileceğiniz karton kutular Pastamarka'dan aldığınız Makaron kutuları ile yaptığınız makaronlarınızı dilediğiniz yere güvenli Sekilde götürebilirsiniz. Toptan SatıSımız ..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 21 (2 Sayfa)