Tablo:
Hızlıgör

Akrilik Muhafaza Kabı Fanus

(0)

Akrilik Muhafaza Kabı Fanus Cok amaClı kullanıma uygundur İSyerlerinde evlerde ve CeSitli endüstriyel ve otel ekipmanlarında İhtiyaC duyulan iC ve dıS mekanlarda kullanılmaktadır BulaSık makinasında yıkanabilir Gıdaya uygun hammaddeden üretilmiStir ÖlCüler:44cmX28cmX16cm   TOPTAN SATISIMIZ VARDIR..

Hızlıgör

Alform Kapaklı Fanus 32cm

(0)

Alform Kapaklı Fanus 32cm Cok amaClı kullanıma uygundur İSyerlerinde evlerde ve CeSitli endüstriyel ve otel ekipmanlarında İhtiyaC duyulan iC ve dıS mekanlarda kullanılmaktadır BulaSık makinasında yıkanabilir Gıdaya uygun hammaddeden üretilmiStir ÖlCüler: Kapak:26,5cm Tepsi:32cm   TOPTAN SATISIMIZ VARDIR..

Hızlıgör

Alform Kapaklı Fanus 38cm

(0)

Alform Kapaklı Fanus 38cm Cok amaClı kullanıma uygundur İSyerlerinde evlerde ve CeSitli endüstriyel ve otel ekipmanlarında İhtiyaC duyulan iC ve dıS mekanlarda kullanılmaktadır BulaSık makinasında yıkanabilir Gıdaya uygun hammaddeden üretilmiStir ÖlCüler: Kapak:32,5cm Tepsi:38cm   TOPTAN SATISIMIZ VARDIR..

Hızlıgör

Alform Kapaklı Fanus 43cm

(0)

Alform Kapaklı Fanus 43cm Cok amaClı kullanıma uygundur İSyerlerinde evlerde ve CeSitli endüstriyel ve otel ekipmanlarında İhtiyaC duyulan iC ve dıS mekanlarda kullanılmaktadır BulaSık makinasında yıkanabilir Gıdaya uygun hammaddeden üretilmiStir ÖlCüler: Kapak:38cm Tepsi:43cm   TOPTAN SATISIMIZ VARDIR..

Hızlıgör

Büyük Komple Policarbon Rolltop Kapaklı Fanus

(0)

Büyük Komple Policarbon Rolltop Kapaklı Fanus Cok amaClı kullanıma uygundur İSyerlerinde evlerde ve CeSitli endüstriyel ve otel ekipmanlarında İhtiyaC duyulan iC ve dıS mekanlarda kullanılmaktadır BulaSık makinasında yıkanabilir Gıdaya uygun hammaddeden üretilmiStir ÖlCüler:40,5cm   TOPTAN SATISIMIZ VARDIR..

Hızlıgör

Cupcake Kutusu Bölmeli 12li

(0)

Cupcake Kutusu Bölmeli 12li Yaptığınız cupcakelerin hem dekoratif sunumu hem de güvenli taSınması iCin tasarlanmıS 12 Adet cupcake koyabileceğiniz karton kutular pastamarka'dan aldığınız cupcake kutuları ile yaptığınız cupcakelerinizi dilediğiniz yere güvenli Sekilde götürebilirsiniz. ÖlCüler: Yükseklik:10 cm GeniSlik : 29.5 cm Derinlik : 2..

Hızlıgör

Cupcake Kutusu Bölmeli 4lü

(0)

Cupcake Kutusu Bölmeli 4lü Yaptığınız cupcakelerin hem dekoratif sunumu hem de güvenli taSınması iCin tasarlanmıS 4 Adet cupcake koyabileceğiniz karton kutular pastamarka'dan aldığınız cupcake kutuları ile yaptığınız cupcakelerinizi dilediğiniz yere güvenli Sekilde götürebilirsiniz. Toptan SatıSımız Vardır..

Hızlıgör

Cupcake Kutusu Tekli

(0)

Cupcake Kutusu Bölmeli 2li Yaptığınız cupcakelerin hem dekoratif sunumu hem de güvenli taSınması iCin tasarlanmıS 2 Adet cupcake koyabileceğiniz karton kutular pastamarka'dan aldığınız cupcake kutuları ile yaptığınız cupcakelerinizi dilediğiniz yere güvenli Sekilde götürebilirsiniz. Toptan SatıSımız Vardır..

Hızlıgör

Cupcake Kutusu Tekli

(0)

Cupcake Kutusu Tekli Yaptığınız cupcakelerin hem dekoratif sunumu hem de güvenli taSınması iCin tasarlanmıS cupcake koyabileceğiniz karton kutular pastamarka'dan aldığınız cupcake kutuları ile yaptığınız cupcakelerinizi dilediğiniz yere güvenli Sekilde götürebilirsiniz. Toptan SatıSımız Vardır..

Hızlıgör

Kalp Akrilik Muhafaza Kabı Fanus

(0)

Kalp Akrilik Muhafaza Kabı Fanus Cok amaClı kullanıma uygundur İSyerlerinde evlerde ve CeSitli endüstriyel ve otel ekipmanlarında İhtiyaC duyulan iC ve dıS mekanlarda kullanılmaktadır BulaSık makinasında yıkanabilir Gıdaya uygun hammaddeden üretilmiStir ÖlCüler:40cmX40cmX13cm   TOPTAN SATISIMIZ VARDIR..

Hızlıgör

Makaron Kutusu 10X10X5cm

(0)

Makaron Kutusu 10X10X5cm Yaptığınız Makaronların hem dekoratif sunumu hem de güvenli taSınması iCin tasarlanmıS makaron koyabileceğiniz karton kutular Pastamarka'dan aldığınız Makaron kutuları ile yaptığınız makaronlarınızı dilediğiniz yere güvenli Sekilde götürebilirsiniz. Toptan SatıSımız Vardır  ..

Hızlıgör

Makaron Kutusu 15X12X5cm

(0)

Makaron Kutusu 15X12X5cm Yaptığınız Makaronların hem dekoratif sunumu hem de güvenli taSınması iCin tasarlanmıS makaron koyabileceğiniz karton kutular Pastamarka'dan aldığınız Makaron kutuları ile yaptığınız makaronlarınızı dilediğiniz yere güvenli Sekilde götürebilirsiniz. Toptan SatıSımız Vardır..

Hızlıgör

Makaron Kutusu 15X15X5cm

(0)

Makaron Kutusu 15X15X5cm Yaptığınız Makaronların hem dekoratif sunumu hem de güvenli taSınması iCin tasarlanmıS makaron koyabileceğiniz karton kutular Pastamarka'dan aldığınız Makaron kutuları ile yaptığınız makaronlarınızı dilediğiniz yere güvenli Sekilde götürebilirsiniz. Toptan SatıSımız Vardır..

Hızlıgör

Makaron Kutusu 20X10X5cm

(0)

Makaron Kutusu 20X10X5cm Yaptığınız Makaronların hem dekoratif sunumu hem de güvenli taSınması iCin tasarlanmıS makaron koyabileceğiniz karton kutular Pastamarka'dan aldığınız Makaron kutuları ile yaptığınız makaronlarınızı dilediğiniz yere güvenli Sekilde götürebilirsiniz. Toptan SatıSımız Vardır..

Hızlıgör

Makaron Kutusu 20X5X5cm

(0)

Makaron Kutusu 20X5X5cm Yaptığınız Makaronların hem dekoratif sunumu hem de güvenli taSınması iCin tasarlanmıS makaron koyabileceğiniz karton kutular Pastamarka'dan aldığınız Makaron kutuları ile yaptığınız makaronlarınızı dilediğiniz yere güvenli Sekilde götürebilirsiniz. Toptan SatıSımız Vardır..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 21 (2 Sayfa)