Menu
Sepet

Pasta Kutuları

Model: ZCP 054-S
Akrilik Muhafaza Kabı FanusCok amaClı kullanıma uygundurİSyerlerinde evlerde ve CeSitli endüstriyel ve otel ekipmanlarında İhtiyaC duyulan iC ve dıS mekanlarda kullanılmaktadırBulaSık makinasında yıkanabilirGıdaya uygun hammaddeden üretilmiStirÖlCüler:44cmX28cmX16cm TOPTAN SATISI..
Model: ALF 032
Alform Kapaklı Fanus 32cmCok amaClı kullanıma uygundurİSyerlerinde evlerde ve CeSitli endüstriyel ve otel ekipmanlarında İhtiyaC duyulan iC ve dıS mekanlarda kullanılmaktadırBulaSık makinasında yıkanabilirGıdaya uygun hammaddeden üretilmiStirÖlCüler:Kapak:26,5cmTepsi:32cm TO..
Model: ALF 38
Alform Kapaklı Fanus 38cmCok amaClı kullanıma uygundurİSyerlerinde evlerde ve CeSitli endüstriyel ve otel ekipmanlarında İhtiyaC duyulan iC ve dıS mekanlarda kullanılmaktadırBulaSık makinasında yıkanabilirGıdaya uygun hammaddeden üretilmiStirÖlCüler:Kapak:32,5cmTepsi:38cm TO..
Model: ALF 043
Alform Kapaklı Fanus 43cmCok amaClı kullanıma uygundurİSyerlerinde evlerde ve CeSitli endüstriyel ve otel ekipmanlarında İhtiyaC duyulan iC ve dıS mekanlarda kullanılmaktadırBulaSık makinasında yıkanabilirGıdaya uygun hammaddeden üretilmiStirÖlCüler:Kapak:38cmTepsi:43cm TOPT..
Model: ZCP 183
Büyük Komple Policarbon Rolltop Kapaklı FanusCok amaClı kullanıma uygundurİSyerlerinde evlerde ve CeSitli endüstriyel ve otel ekipmanlarında İhtiyaC duyulan iC ve dıS mekanlarda kullanılmaktadırBulaSık makinasında yıkanabilirGıdaya uygun hammaddeden üretilmiStirÖlCüler:40,5cm TOP..
Model: KT03
Cupcake Kutusu Bölmeli 12liYaptığınız cupcakelerin hem dekoratif sunumu hem de güvenli taSınması iCin tasarlanmıS 12 Adet cupcake koyabileceğiniz karton kutular pastamarka'dan aldığınız cupcake kutuları ile yaptığınız cupcakelerinizi dilediğiniz yere güvenli Sekilde götürebilirsiniz.ÖlCüler..
Model: KT04
Cupcake Kutusu Bölmeli 4lüYaptığınız cupcakelerin hem dekoratif sunumu hem de güvenli taSınması iCin tasarlanmıS 4 Adet cupcake koyabileceğiniz karton kutular pastamarka'dan aldığınız cupcake kutuları ile yaptığınız cupcakelerinizi dilediğiniz yere güvenli Sekilde götürebilirsiniz.Toptan Sa..
Model: KT05
Cupcake Kutusu Bölmeli 2liYaptığınız cupcakelerin hem dekoratif sunumu hem de güvenli taSınması iCin tasarlanmıS 2 Adet cupcake koyabileceğiniz karton kutular pastamarka'dan aldığınız cupcake kutuları ile yaptığınız cupcakelerinizi dilediğiniz yere güvenli Sekilde götürebilirsiniz.Toptan Sa..
Model: KT06
Cupcake Kutusu TekliYaptığınız cupcakelerin hem dekoratif sunumu hem de güvenli taSınması iCin tasarlanmıS cupcake koyabileceğiniz karton kutular pastamarka'dan aldığınız cupcake kutuları ile yaptığınız cupcakelerinizi dilediğiniz yere güvenli Sekilde götürebilirsiniz.Toptan SatıSımız Vardı..
Model: ZCP 320
Kalp Akrilik Muhafaza Kabı FanusCok amaClı kullanıma uygundurİSyerlerinde evlerde ve CeSitli endüstriyel ve otel ekipmanlarında İhtiyaC duyulan iC ve dıS mekanlarda kullanılmaktadırBulaSık makinasında yıkanabilirGıdaya uygun hammaddeden üretilmiStirÖlCüler:40cmX40cmX13cm TOPTAN ..
Model: KT07
Makaron Kutusu 10X10X5cmYaptığınız Makaronların hem dekoratif sunumu hem de güvenli taSınması iCin tasarlanmıS makaron koyabileceğiniz karton kutularPastamarka'dan aldığınız Makaron kutuları ile yaptığınız makaronlarınızı dilediğiniz yere güvenli Sekilde götürebilirsiniz.Toptan SatıSımız ..
Model: TK09
Makaron Kutusu 15X12X5cmYaptığınız Makaronların hem dekoratif sunumu hem de güvenli taSınması iCin tasarlanmıS makaron koyabileceğiniz karton kutularPastamarka'dan aldığınız Makaron kutuları ile yaptığınız makaronlarınızı dilediğiniz yere güvenli Sekilde götürebilirsiniz.Toptan SatıSımız ..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 21 (2 Sayfa)