Menu
Sepet

Tart Kalıpları

Model: A36-11069
Büyük Tart Kesici Hamur SekillendiriciYaratıcılığınızı katarak birbirinden güzel bisküviler ve kurabiyer yapabilirsiniz. Hatta iki kat hamur arasına istediğiniz marmelat yada kremayı koyarak pasta tadında kurabiyeler yaratabilirsiniz. Mutfakta vakit geCirmeyi seven bayanlar iCin kullanmaktan Cok ..
Model: Dilim Tart Kalıbı 10cm
Dilim Tart Kalıbı 10cmKek,Tart Yapımı DeğiSik Kalıplarla Gün GeCtikCe Daha Eğlenceli Oluyor. Metal Tartolet Kalıpları İle Kekleriniz, Tartlarınız, Yanmayacak Ve Sekilleriyle Yiyenleri Cezbedecek.Yanmaz yapıSmaz yapısıyla yaptığınız kek ve tartoletler daha lezzetli ve yapımı daha kolay olacak.Ta..
Model: Dilim Tart Kalıbı 8cm
Dilim Tart Kalıbı 8cmTart Yapımı DeğiSik Kalıplarla Gün GeCtikCe Daha Eğlenceli Oluyor. Metal Tartolet Kalıpları İle Kekleriniz, Tartlarınız, Yanmayacak Ve Sekilleriyle Yiyenleri Cezbedecek.Yanmaz yapıSmaz yapısıyla yaptığınız kek ve tartoletler daha lezzetli ve yapımı daha kolay olacak.Tartolet..
Model: Efes Kek Kalıbı No:1
Efes Kek Kalıbı No:1Pasta ve keklerinizi yapabileceğiniz CeSitli desenlerdeki alüminyum kalıplar.Alüminyum kalıpları kullanmadan önce yağlamanız gerekmektedir. PiSen karıSımınızı kalıptan kolay Cıkarmak iCin kalıbı bir süre ıslak bez üzerinde bekletebilirsiniz.ÖlCüler: 18,3cm x 2,8cmToptan sat..
Model: Efes Kek Kalıbı No:2
Efes Kek Kalıbı No:2Pasta ve keklerinizi yapabileceğiniz CeSitli desenlerdeki alüminyum kalıplar.Alüminyum kalıpları kullanmadan önce yağlamanız gerekmektedir. PiSen karıSımınızı kalıptan kolay Cıkarmak iCin kalıbı bir süre ıslak bez üzerinde bekletebilirsiniz.ÖlCüler: 24,5cm x 3cmToptan satı..
Model: Efes Kek Kalıbı No:3
Efes Kek Kalıbı No:3Pasta ve keklerinizi yapabileceğiniz CeSitli desenlerdeki alüminyum kalıplar.Alüminyum kalıpları kullanmadan önce yağlamanız gerekmektedir. PiSen karıSımınızı kalıptan kolay Cıkarmak iCin kalıbı bir süre ıslak bez üzerinde bekletebilirsiniz.ÖlCüler: 30cm x 3cmToptan satıSım..
Model: 1012
Hamur ve Milföy Kafes Kesici RuletHamur ve Milföy Kafes Kesici RuletHamurlarınıza kafes desenli görünüm verir.Toptan SatıSımız Vardır..
Model: Jöle Kek Kalıbı No:1
Jöle Kek Kalıbı No:1Pasta ve keklerinizi yapabileceğiniz CeSitli desenlerdeki alüminyum kalıplar.Alüminyum kalıpları kullanmadan önce yağlamanız gerekmektedir. PiSen karıSımınızı kalıptan kolay Cıkarmak iCin kalıbı bir süre ıslak bez üzerinde bekletebilirsiniz.ÖlCüler:18,5cm x 2,8cmToptan..
Model: Jöle Kek Kalıbı No:2
Jöle Kek Kalıbı No:2Pasta ve keklerinizi yapabileceğiniz CeSitli desenlerdeki alüminyum kalıplar.Alüminyum kalıpları kullanmadan önce yağlamanız gerekmektedir. PiSen karıSımınızı kalıptan kolay Cıkarmak iCin kalıbı bir süre ıslak bez üzerinde bekletebilirsiniz.ÖlCüler:24,5cm x 2,8cmTopta..
Model: Jöle Kek Kalıbı No:3
Jöle Kek Kalıbı No:3Pasta ve keklerinizi yapabileceğiniz CeSitli desenlerdeki alüminyum kalıplar.Alüminyum kalıpları kullanmadan önce yağlamanız gerekmektedir. PiSen karıSımınızı kalıptan kolay Cıkarmak iCin kalıbı bir süre ıslak bez üzerinde bekletebilirsiniz.ÖlCüler:30cm x 3cmToptan sat..
Model: Kare Cıkma Taban Tart Kalıbı
Kare Cıkma Taban Tart KalıbıTart Yapımı DeğiSik Kalıplarla Gün GeCtikCe Daha Eğlenceli Oluyor. Metal Tartolet Kalıpları İle Kekleriniz, Tartlarınız, Yanmayacak Ve Sekilleriyle Yiyenleri Cezbedecek.Yanmaz yapıSmaz yapısıyla yaptığınız kek ve tartoletler daha lezzetli ve yapımı daha kolay olacak.T..
Model: Krem Karamel Kabı 7cm
Krem Karamel Kabı 7 cmKrem karamel kalıbı ile yapıSma olmadan rahatlıkla tatlınızı yapabilirsiniz.Sütlü ve hafif bir tatlı olan krem karamel tatlısı iCin özel yapılmıS kalıp.ÖlCüler:7cmX6,7cmToptan satıSımız vardır...
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 33 (3 Sayfa)