Menu
Sepet

Pasta Kalıbı Çemberleri

Model: 1 Rakam Pasta Kalıbı
1 Rakam Modeli Pasta KalıbıMetal kalıpların içerisine hazırladığınız karışımları koymadan önce altını ve kenarlarını yağlı kağıt ile sıkıca sardırmanız gerekmektedir. Yanlarına yapışma olmaması için kenarlarını katı yağ ile yağlayabilirsiniz. Pişen hamurun çıkması oldukça kolaydır.Derinlik: 6cm ..
Model: Araba Pasta ve Kek Kalıbı
Araba Pasta ve Kek Kalıbı Metal kalıpların iCerisine hazırladığınız karıSımları koymadan önce altını ve kenarlarını yağlı kağıt ile sıkıca sardırmanız gerekmektedir. Yanlarına yapıSma olmaması iCin kenarlarını katı yağ ile yağlayabilirsiniz. PiSen hamurun Cıkması oldukCa kolaydır.Derinlik:6..
Model: Ayarlı Dikdörtgen
Ayarlı Dikdörtgen Cember Pasta KalıbıHazırladığınız karıSımı altını yağlı kağıt ile kapattığınız Cembere direk döküp piSirebilirsiniz.Cap: Kapalı:22x32cm - ACık 40x60cmDerinlik:8 cmToptan SatıSımız Vardır...
Model: Dilimli Yuvarlak Pasta Cemberi
Ayarlı Dilimli Yuvarlak Pasta Cemberi Metal kalıpların iCerisine hazırladığınız karıSımları koymadan önce altını ve kenarlarını yağlı kağıt ile sıkıca sardırmanız gerekmektedir. Yanlarına yapıSma olmaması iCin kenarlarını katı yağ ile yağlayabilirsiniz. PiSen hamurun Cıkması oldukCa kolaydır...
Model: PS-16
Ayarlı Kalp Cember Pasta KalıbıHazırladığınız karıSımı altını yağlı kağıt ile kapattığınız Cembere direk döküp piSirebilirsiniz.Cap: 12cm - 26cmDerinlik:7cm..
Model: Ayarlı Kare
Ayarlı Kare Cember Pasta KalıbıHazırladığınız karıSımı altını yağlı kağıt ile kapattığınız Cembere direk döküp piSirebilirsiniz.Cap: 21,5cm - 40cmDerinlik:8,5cm..
Model: Ayarlı Kare 10cm
Ayarlı Kare Cember Pasta Kalıbı 10X22X40CMHazırladığınız karıSımı altını yağlı kağıt ile kapattığınız Cembere direk döküp piSirebilirsiniz.Cap: 22cm - 40cmDerinlik:10cm..
Model: Ayarlı Yuvarlak
Ayarlı Yuvarlak Cember Pasta KalıbıHazırladığınız karıSımı altını yağlı kağıt ile kapattığınız Cembere direk döküp piSirebilirsiniz.Cap: 17cm - 32cmDerinlik:8,5cm..
Model: Bebek Arabası Pasta Kek Kalıbı
Bebek Arabası Pasta Kek KalıbıMetal kalıpların iCerisine hazırladığınız karıSımları koymadan önce altını ve kenarlarını yağlı kağıt ile sıkıca sardırmanız gerekmektedir. Yanlarına yapıSma olmaması iCin kenarlarını katı yağ ile yağlayabilirsiniz. PiSen hamurun Cıkması oldukCa kolaydır.Derinlik:6c..
Model: Bebek Body Pasta Kalıbı
Bebek Body Pasta Kalıbı Metal kalıpların iCerisine hazırladığınız karıSımları koymadan önce altını ve kenarlarını yağlı kağıt ile sıkıca sardırmanız gerekmektedir. Yanlarına yapıSma olmaması iCin kenarlarını katı yağ ile yağlayabilirsiniz. PiSen hamurun Cıkması oldukCa kolaydır.Derinlik:6cm..
Model: Biberon Pasta Kalıbı
Biberon Pasta KalıbıMetal kalıpların iCerisine hazırladığınız karıSımları koymadan önce altını ve kenarlarını yağlı kağıt ile sıkıca sardırmanız gerekmektedir. Yanlarına yapıSma olmaması iCin kenarlarını katı yağ ile yağlayabilirsiniz. PiSen hamurun Cıkması oldukCa kolaydır.ÖlCüleri: 22,5cm x 36..
Model: Büyük Mickey Mouse Pasta Kalıbı
Büyük Mickey Mouse Pasta Kalıbı Metal kalıpların iCerisine hazırladığınız karıSımları koymadan önce altını ve kenarlarını yağlı kağıt ile sıkıca sardırmanız gerekmektedir. Yanlarına yapıSma olmaması iCin kenarlarını katı yağ ile yağlayabilirsiniz. PiSen hamurun Cıkması oldukCa kolaydır.En:2..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 33 (3 Sayfa)