Menu
Sepet

Kek Kalıpları

Model: SK-19
11li Muffin Silikon Kek KalıbıÇikolata, Pasta ve Keklerinizi kolaylıkla yapmanızı sağlayan pratik silikon kalıplar, mutfaktaki en önemli yardımcılarınızdan.Yapışmaz, kolay temizlenirBulaşık makinesinde yıkanabilir Kokusuz 230 derece sıcaklığa kadar dayanıklı 50 derece soğuğa kad..
Model: 12'li Muffin Kalıbı Teflon
12 li Muffin Kalıbı TeflonMutfağınızda en güzel kekleri ve muffinleri pişirebilmeniz için 12li Muffin Kalıbı ürününü  sizlere sunuyoruz.Gözlere hitap edeceğiniz muffinleri hazırlamak artık çok kolay.Teflon yapısı ile yapışmaz yüzeye sahiptir. Bulaşık makinesinde rahatlıkla yıkanabilir.Ür..
Model: SK-27
12´li Ceviz Silikon Kek KalıbıÇikolata, Pasta ve Keklerinizi kolaylıkla yapmanızı sağlayan pratik silikon kalıplar, mutfaktaki en önemli yardımcılarınızdan.Yapışmaz, kolay temizlenirBulaşık makinesinde yıkanabilirKokusuz 230 derece sıcaklığa kadar dayanıklı 50 derece soğuğa kad..
Model: SK-15 CS-2033
15li Gül Çikolata, Kek Silikon KalıpÇikolata, Pasta ve Keklerinizi kolaylıkla yapmanızı sağlayan pratik silikon kalıplar, mutfaktaki en önemli yardımcılarınızdan. Yapışmaz, kolay temizlenir Bulaşık makinesinde yıkanabilir Kokusuz 230 derece sıcaklığa kadar dayanıklı 50 der..
Model: SK-29
15´li Pedifür Silikon Kek KalıbıÇikolata, Pasta ve Keklerinizi kolaylıkla yapmanızı sağlayan pratik silikon kalıplar, mutfaktaki en önemli yardımcılarınızdan.Yapışmaz, kolay temizlenirBulaşık makinesinde yıkanabilirKokusuz 230 derece sıcaklığa kadar dayanıklı 50 derece soğuğa k..
Model: SK-04 Beyaz
15´li Yarım Küre Silikon Kek KalıbıMuhteşem görünümleri ile lezzetli muffin ve kekler yapıp sevdiklerinizi şaşırtacaksınız.Yapışmaz, kolay temizlenir Bulaşık makinesinde yıkanabilir Kokusuz 230 derece sıcaklığa kadar dayanıklı 50 derece soğuğa kadar dayanıklı   Ölçüler:Uzunl..
Model: SK-38
20´li CakePops Silikon Karışık Model KalıpGıda silikonundan üretilmiştir.Kalıp ölçüleri: 23CMx19CMBu kalıp sayesinde muhteşem cakepopslar  yapabilirsinizToptan Satışımız Vardır..
Model: SK-14
24lü Yarım Küre Silikon KalıpÇikolata, Pasta ve Keklerinizi kolaylıkla yapmanızı sağlayan pratik silikon kalıplar, mutfaktaki en önemli yardımcılarınızdan. Yapışmaz, kolay temizlenir Bulaşık makinesinde yıkanabilir Kokusuz 230 derece sıcaklığa kadar dayanıklı 50 derece soğ..
Model: SK-25
5li Silikon Yarım Yumurta Çikolata Kalıbı Çikolata, Pasta ve Keklerinizi kolaylıkla yapmanızı sağlayan pratik silikon kalıplar, mutfaktaki en önemli yardımcılarınızdan.Yapışmaz, kolay temizlenirBulaşık makinesinde yıkanabilirKokusuz 230 derece sıcaklığa kadar dayanıklı 50 ..
Model: SK-12 CS-2001
5li Yarım Küre Silikon KalıpÇikolata, Pasta ve Keklerinizi kolaylıkla yapmanızı sağlayan pratik silikon kalıplar, mutfaktaki en önemli yardımcılarınızdan. Yapışmaz, kolay temizlenir Bulaşık makinesinde yıkanabilir Kokusuz 230 derece sıcaklığa kadar dayanıklı 50 derece soğu..
Model: SK-23
6lı Ay Çiçeği Silikon KalıpÇikolata, Pasta ve Keklerinizi kolaylıkla yapmanızı sağlayan pratik silikon kalıplar, mutfaktaki en önemli yardımcılarınızdan.Yapışmaz, kolay temizlenirBulaşık makinesinde yıkanabilir Kokusuz 230 derece sıcaklığa kadar dayanıklı 50 derece soğuğa kadar ..
Model: CS-158 SK-09
6lı Büyük Gül Silikon Kek KalıbıYapışmaz, kolay temizlenir Bulaşık makinesinde yıkanabilir Kokusuz 230 derece sıcaklığa kadar dayanıklı 50 derece soğuğa kadar dayanıklı   Ölçüler:Uzunluk:30cm En:17cm   Uzunluğu: 7.8cm Derinlik:4cm Toptan Satışımız Vardır..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 130 (11 Sayfa)