Menu
Sepet

Aliminyum Pasta Kalıpları

Model: Adisebaba Kek Kalıbı Mini
Alüminyum Adisebaba Pasta Ve Kek Kalıbı MiniPasta ve keklerinizi yapabileceğiniz çeşitli desenlerdeki alüminyum kalıplar.Alüminyum kalıpları kullanmadan önce yağlamanız gerekmektedir. Kullanımı çok pratik kek kalıplarıdır.Kolay temizlenir.Ölçüler: 9 cm x 4,5 cmToptan satışımız vardır.&n..
Model: Adisebaba Kek Kalıbı No:1
Alüminyum Adisebaba Pasta Ve Kek Kalıbı No:1Pasta ve keklerinizi yapabileceğiniz çeşitli desenlerdeki alüminyum kalıplar. Alüminyum kalıpları kullanmadan önce yağlamanız gerekmektedir. Kullanımı çok pratik kek kalıplarıdır.Kolay temizlenir.Ölçüler: 14 cm x 6 cmToptan satışımız vardır...
Model: Adisebaba Kek Kalıbı No:2
Alüminyum Adisebaba Pasta Ve Kek Kalıbı No:2Pasta ve keklerinizi yapabileceğiniz CeSitli desenlerdeki alüminyum kalıplar.Alüminyum kalıpları kullanmadan önce yağlamanız gerekmektedir.Kullanımı Cok pratik kek kalıplarıdır.Kolay temizlenir.ÖlCüler:16cm x9cmToptan satıSımız vardır...
Model: Adisebaba Kek Kalıbı No:3
Alüminyum Adisebaba Pasta Ve Kek Kalıbı No:3Pasta ve keklerinizi yapabileceğiniz CeSitli desenlerdeki alüminyum kalıplar.Alüminyum kalıpları kullanmadan önce yağlamanız gerekmektedir.Kullanımı Cok pratik kek kalıplarıdır.Kolay temizlenir.ÖlCüler:18cm x 10,7cmToptan satıSımız vardır...
Model: Hilton Kek Kalıbı No:1
Baton Hilton Kek Kalıbı No:1Pasta ve keklerinizi yapabileceğiniz CeSitli desenlerdeki alüminyum kalıplar.Alüminyum kalıpları kullanmadan önce yağlamanız gerekmektedir. PiSen karıSımınızı kalıptan kolay Cıkarmak iCin kalıbı bir süre ıslak bez üzerinde bekletebilirsiniz.ÖlCüler:17.5cm x 11.5 cm De..
Model: Hilton Kek Kalıbı No:2
Baton Hilton Kek Kalıbı No:2Pasta ve keklerinizi yapabileceğiniz CeSitli desenlerdeki alüminyum kalıplar.Alüminyum kalıpları kullanmadan önce yağlamanız gerekmektedir. PiSen karıSımınızı kalıptan kolay Cıkarmak iCin kalıbı bir süre ıslak bez üzerinde bekletebilirsiniz.ÖlCüler:24cm x 11.5 cm Deri..
Model: Hilton Kek Kalıbı No:3
Baton Hilton Kek Kalıbı No:3Pasta ve keklerinizi yapabileceğiniz CeSitli desenlerdeki alüminyum kalıplar.Alüminyum kalıpları kullanmadan önce yağlamanız gerekmektedir. PiSen karıSımınızı kalıptan kolay Cıkarmak iCin kalıbı bir süre ıslak bez üzerinde bekletebilirsiniz.ÖlCüler:30,5cm x 11.5 cm De..
Model: Dilimli Kek Kalıbı No:1
Dilimli Kek Kalıbı No:1Pasta ve keklerinizi yapabileceğiniz CeSitli desenlerdeki alüminyum kalıplar.Alüminyum kalıpları kullanmadan önce yağlamanız gerekmektedir. PiSen karıSımınızı kalıptan kolay Cıkarmak iCin kalıbı bir süre ıslak bez üzerinde bekletebilirsiniz.ÖlCüler:10cm x 4cmToptan ..
Model: Dilimli Kek Kalıbı No:2
Dilimli Kek Kalıbı No:2Pasta ve keklerinizi yapabileceğiniz CeSitli desenlerdeki alüminyum kalıplar.Alüminyum kalıpları kullanmadan önce yağlamanız gerekmektedir. PiSen karıSımınızı kalıptan kolay Cıkarmak iCin kalıbı bir süre ıslak bez üzerinde bekletebilirsiniz.ÖlCüler:12,5cm x 5cmTopta..
Model: Dilimli Kek Kalıbı No:3
Dilimli Kek Kalıbı No:3Pasta ve keklerinizi yapabileceğiniz CeSitli desenlerdeki alüminyum kalıplar.Alüminyum kalıpları kullanmadan önce yağlamanız gerekmektedir. PiSen karıSımınızı kalıptan kolay Cıkarmak iCin kalıbı bir süre ıslak bez üzerinde bekletebilirsiniz.ÖlCüler:14cm x 7,5cmTopta..
Model: Dilimli Kek Kalıbı No:4
Dilimli Kek Kalıbı No:4Pasta ve keklerinizi yapabileceğiniz CeSitli desenlerdeki alüminyum kalıplar.Alüminyum kalıpları kullanmadan önce yağlamanız gerekmektedir. PiSen karıSımınızı kalıptan kolay Cıkarmak iCin kalıbı bir süre ıslak bez üzerinde bekletebilirsiniz.ÖlCüler:17cm x 7,8cmTopt..
Model: Dilimli Kek Kalıbı No:5
Dilimli Kek Kalıbı No:5Pasta ve keklerinizi yapabileceğiniz CeSitli desenlerdeki alüminyum kalıplar.Alüminyum kalıpları kullanmadan önce yağlamanız gerekmektedir. PiSen karıSımınızı kalıptan kolay Cıkarmak iCin kalıbı bir süre ıslak bez üzerinde bekletebilirsiniz.ÖlCüler:20cm x8,5cmTopta..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 40 (4 Sayfa)