Tablo:
Hızlıgör

1 Rakam Modeli Pasta Kalıbı

(0)

1 Rakam Modeli Pasta Kalıbı Metal kalıpların içerisine hazırladığınız karışımları koymadan önce altını ve kenarlarını yağlı kağıt ile sıkıca sardırmanız gerekmektedir. Yanlarına yapışma olmaması için kenarlarını katı yağ ile yağlayabilirsiniz. Pişen hamurun çıkması oldukça kolaydır. Derinlik: 6cm Uzunluk: 34cm GeniSlik: 14 Toptan Satışım..

Hızlıgör

12'li Muffin Kalıbı Teflon

(0)

12 li Muffin Kalıbı Teflon Mutfağınızda en güzel kekleri ve muffinleri pişirebilmeniz için 12li Muffin Kalıbı ürününü  sizlere sunuyoruz.Gözlere hitap edeceğiniz muffinleri hazırlamak artık çok kolay. Teflon yapısı ile yapışmaz yüzeye sahiptir. Bulaşık makinesinde rahatlıkla yıkanabilir. Ürün Ölçüleri: 25 x 19 cm Toptan Sat..

Hızlıgör

12´li Ceviz Silikon Kek Kalıbı

(0)

12´li Ceviz Silikon Kek Kalıbı Çikolata, Pasta ve Keklerinizi kolaylıkla yapmanızı sağlayan pratik silikon kalıplar, mutfaktaki en önemli yardımcılarınızdan. Yapışmaz, kolay temizlenir Bulaşık makinesinde yıkanabilir Kokusuz 230 derece sıcaklığa kadar dayanıklı 50 derece soğuğa kadar dayanıklı   Ölçüle..

Hızlıgör

15li Gül Çikolata - Kek Silikon Kalıp

(0)

15li Gül Çikolata, Kek Silikon Kalıp Çikolata, Pasta ve Keklerinizi kolaylıkla yapmanızı sağlayan pratik silikon kalıplar, mutfaktaki en önemli yardımcılarınızdan.   Yapışmaz, kolay temizlenir Bulaşık makinesinde yıkanabilir Kokusuz 230 derece sıcaklığa kadar dayanıklı 50 derece soğuğa kadar dayanıklı   ..

Hızlıgör

20´li CakePops Silikon Karışık Model Kalıp

(0)

20´li CakePops Silikon Karışık Model Kalıp Gıda silikonundan üretilmiştir. Kalıp ölçüleri: 23CMx19CM Bu kalıp sayesinde muhteşem cakepopslar  yapabilirsiniz Toptan Satışımız Vardır..

Hızlıgör

5li Silikon Yarım Yumurta Çikolata Kalıbı

(0)

5li Silikon Yarım Yumurta Çikolata Kalıbı  Çikolata, Pasta ve Keklerinizi kolaylıkla yapmanızı sağlayan pratik silikon kalıplar, mutfaktaki en önemli yardımcılarınızdan. Yapışmaz, kolay temizlenir Bulaşık makinesinde yıkanabilirKokusuz 230 derece sıcaklığa kadar dayanıklı 50 derece soğuğa kadar dayanıklı   ..

Hızlıgör

5li Yarım Küre Silikon Kalıp

(0)

5li Yarım Küre Silikon Kalıp Çikolata, Pasta ve Keklerinizi kolaylıkla yapmanızı sağlayan pratik silikon kalıplar, mutfaktaki en önemli yardımcılarınızdan.   Yapışmaz, kolay temizlenir Bulaşık makinesinde yıkanabilir Kokusuz 230 derece sıcaklığa kadar dayanıklı 50 derece soğuğa kadar dayanıklı   ..

Hızlıgör

6lı Ay Çiçeği Silikon Kalıp

(0)

6lı Ay Çiçeği Silikon Kalıp Çikolata, Pasta ve Keklerinizi kolaylıkla yapmanızı sağlayan pratik silikon kalıplar, mutfaktaki en önemli yardımcılarınızdan. Yapışmaz, kolay temizlenir Bulaşık makinesinde yıkanabilir Kokusuz 230 derece sıcaklığa kadar dayanıklı 50 derece soğuğa kadar dayanıklı   Ölçüler: U..

Hızlıgör

6lı Muffin Silikon Kek Kalıp

(0)

6lı Muffin Silikon Kek Kalıp Muhteşem görünümleri ile lezzetli muffinler kekler, muffinler yapıp sevdiklerinizi şaşırtacaksınız. Yapışmaz, kolay temizlenir Bulaşık makinesinde yıkanabilir Kokusuz 230 derece sıcaklığa kadar dayanıklı 50 derece soğuğa kadar dayanıklı Ölçüler: Uzunluk: 28 cm En: 18 cm  Yu..

Hızlıgör

6lı Piramit Silikon Kek Kalıbı

(0)

6lı Piramit Silikon Kek Kalıbı Muhteşem görünümleri ile lezzetli muffinler ve kekler yapıp sevdiklerinizi şaşırtacaksınız. Yapışmaz, kolay temizlenirBulaşık makinesinde yıkanabilirKokusuz230 derece sıcaklığa kadar dayanıklı50 derece soğuğa kadar dayanıklı Ölçüler: Uzunluk: 30 cm En: 17 cm  Kare Uzunluğu: 7 cm Derinli..

Hızlıgör

8li Beyaz Silikon Oval Baton Kek Kalıbı

(0)

8li Beyaz Silikon Oval Baton Kek Kalıbı Çikolata, Pasta ve Keklerinizi kolaylıkla yapmanızı sağlayan pratik silikon kalıplar, mutfaktaki en önemli yardımcılarınızdan.Yapışmaz, kolay temizlenirBulaşık makinesinde yıkanabilirKokusuz230 derece sıcaklığa kadar dayanıklı50 derece soğuğa kadar dayanıklı  Ölçüler: Uzunluk: 30 cm En: 17 cm&nbs..

Hızlıgör

8li Kalp Silikon Kek Kalıbı

(0)

8li Kalp Silikon Kek Kalıbı Çikolata, Pasta ve Keklerinizi kolaylıkla yapmanızı sağlayan pratik silikon kalıplar, mutfaktaki en önemli yardımcılarınızdan.Yapışmaz, kolay temizlenirBulaşık makinesinde yıkanabilirKokusuz230 derece sıcaklığa kadar dayanıklı50 derece soğuğa kadar dayanıklı Ölçüler: Uzunluk: 30 cm En: 17 cm   Uzun..

Hızlıgör

8li Kalp Silikon Kek Kalıbı

(0)

8li Kalp Silikon Kek Kalıbı Çikolata, Pasta ve Keklerinizi kolaylıkla yapmanızı sağlayan pratik silikon kalıplar, mutfaktaki en önemli yardımcılarınızdan.Yapışmaz, kolay temizlenirBulaşık makinesinde yıkanabilirKokusuz230 derece sıcaklığa kadar dayanıklı50 derece soğuğa kadar dayanıklı  Ölçüler: Uzunluk: 30 cm En: 17 cm  &nbs..

Hızlıgör

8´li Ceviz Silikon Kek Kalıbı

(0)

8´li Ceviz Silikon Kek Kalıbı Çikolata, Pasta ve Keklerinizi kolaylıkla yapmanızı sağlayan pratik silikon kalıplar, mutfaktaki en önemli yardımcılarınızdan.Yapışmaz, kolay temizlenirBulaşık makinesinde yıkanabilirKokusuz230 derece sıcaklığa kadar dayanıklı50 derece soğuğa kadar dayanıklı Ölçüler: Uzunluk: 30 cm En: 17 cm  Uzunluğu..

Hızlıgör

Abs Kare Tarak

(0)

Abs Kare Tarak  Plastik malzemeden üretilmiştir. Kullanımı Kolay Yıkanarak çok sefer kullanılabilir Dayanıklı Hijyeniktir..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 108 (8 Sayfa)