Menu
Sepet

Pasta Kalıpları

Model: 1 Rakam Pasta Kalıbı
1 Rakam Modeli Pasta KalıbıMetal kalıpların içerisine hazırladığınız karışımları koymadan önce altını ve kenarlarını yağlı kağıt ile sıkıca sardırmanız gerekmektedir. Yanlarına yapışma olmaması için kenarlarını katı yağ ile yağlayabilirsiniz. Pişen hamurun çıkması oldukça kolaydır.Derinlik: 6cm ..
Model: 12'li Muffin Kalıbı Teflon
12 li Muffin Kalıbı TeflonMutfağınızda en güzel kekleri ve muffinleri pişirebilmeniz için 12li Muffin Kalıbı ürününü  sizlere sunuyoruz.Gözlere hitap edeceğiniz muffinleri hazırlamak artık çok kolay.Teflon yapısı ile yapışmaz yüzeye sahiptir. Bulaşık makinesinde rahatlıkla yıkanabilir.Ür..
Model: SK-27
12´li Ceviz Silikon Kek KalıbıÇikolata, Pasta ve Keklerinizi kolaylıkla yapmanızı sağlayan pratik silikon kalıplar, mutfaktaki en önemli yardımcılarınızdan.Yapışmaz, kolay temizlenirBulaşık makinesinde yıkanabilirKokusuz 230 derece sıcaklığa kadar dayanıklı 50 derece soğuğa kad..
Model: SK-15 CS-2033
15li Gül Çikolata, Kek Silikon KalıpÇikolata, Pasta ve Keklerinizi kolaylıkla yapmanızı sağlayan pratik silikon kalıplar, mutfaktaki en önemli yardımcılarınızdan. Yapışmaz, kolay temizlenir Bulaşık makinesinde yıkanabilir Kokusuz 230 derece sıcaklığa kadar dayanıklı 50 der..
Model: SK-38
20´li CakePops Silikon Karışık Model KalıpGıda silikonundan üretilmiştir.Kalıp ölçüleri: 23CMx19CMBu kalıp sayesinde muhteşem cakepopslar  yapabilirsinizToptan Satışımız Vardır..
Model: SK-25
5li Silikon Yarım Yumurta Çikolata Kalıbı Çikolata, Pasta ve Keklerinizi kolaylıkla yapmanızı sağlayan pratik silikon kalıplar, mutfaktaki en önemli yardımcılarınızdan.Yapışmaz, kolay temizlenirBulaşık makinesinde yıkanabilirKokusuz 230 derece sıcaklığa kadar dayanıklı 50 ..
Model: SK-12 CS-2001
5li Yarım Küre Silikon KalıpÇikolata, Pasta ve Keklerinizi kolaylıkla yapmanızı sağlayan pratik silikon kalıplar, mutfaktaki en önemli yardımcılarınızdan. Yapışmaz, kolay temizlenir Bulaşık makinesinde yıkanabilir Kokusuz 230 derece sıcaklığa kadar dayanıklı 50 derece soğu..
Model: SK-23
6lı Ay Çiçeği Silikon KalıpÇikolata, Pasta ve Keklerinizi kolaylıkla yapmanızı sağlayan pratik silikon kalıplar, mutfaktaki en önemli yardımcılarınızdan.Yapışmaz, kolay temizlenirBulaşık makinesinde yıkanabilir Kokusuz 230 derece sıcaklığa kadar dayanıklı 50 derece soğuğa kadar ..
Model: SK-02
6lı Muffin Silikon Kek KalıpMuhteşem görünümleri ile lezzetli muffinler kekler, muffinler yapıp sevdiklerinizi şaşırtacaksınız.Yapışmaz, kolay temizlenir Bulaşık makinesinde yıkanabilir Kokusuz 230 derece sıcaklığa kadar dayanıklı 50 derece soğuğa kadar dayanıklı Ölçüler: Uzu..
Model: SK-04
6lı Piramit Silikon Kek KalıbıMuhteşem görünümleri ile lezzetli muffinler ve kekler yapıp sevdiklerinizi şaşırtacaksınız.Yapışmaz, kolay temizlenirBulaşık makinesinde yıkanabilirKokusuz230 derece sıcaklığa kadar dayanıklı50 derece soğuğa kadar dayanıklı Ölçüler: Uzunluk: 30 cm En: 17 cm&..
Model: SK-32
8li Beyaz Silikon Oval Baton Kek KalıbıÇikolata, Pasta ve Keklerinizi kolaylıkla yapmanızı sağlayan pratik silikon kalıplar, mutfaktaki en önemli yardımcılarınızdan.Yapışmaz, kolay temizlenirBulaşık makinesinde yıkanabilirKokusuz230 derece sıcaklığa kadar dayanıklı50 derece soğuğa kadar dayanıklı ..
Model: SK-24
8li Kalp Silikon Kek KalıbıÇikolata, Pasta ve Keklerinizi kolaylıkla yapmanızı sağlayan pratik silikon kalıplar, mutfaktaki en önemli yardımcılarınızdan.Yapışmaz, kolay temizlenirBulaşık makinesinde yıkanabilirKokusuz230 derece sıcaklığa kadar dayanıklı50 derece soğuğa kadar dayanıklı Ölçüler: ..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 146 (13 Sayfa)