Menu
Sepet

Pasta Kalıpları

Model: 1 Rakam Pasta Kalıbı
1 Rakam Modeli Pasta Kalıbı Metal kalıpların içerisine hazırladığınız karışımları koymadan önce altını ve kenarlarını yağlı kağıt ile sıkıca sardırmanız gerekmektedir. Yanlarına yapışma olmaması için kenarlarını katı yağ ile yağlayabilirsiniz. Pişen hamurun çıkması oldukça kolaydır. Derinlik: 6cm ..
Model: 12'li Muffin Kalıbı Teflon
12 li Muffin Kalıbı Teflon Mutfağınızda en güzel kekleri ve muffinleri pişirebilmeniz için 12li Muffin Kalıbı ürününü  sizlere sunuyoruz.Gözlere hitap edeceğiniz muffinleri hazırlamak artık çok kolay. Teflon yapısı ile yapışmaz yüzeye sahiptir. Bulaşık makinesinde rahatlıkla yıkanabilir. Ür..
Model: SK-27
12´li Ceviz Silikon Kek Kalıbı Çikolata, Pasta ve Keklerinizi kolaylıkla yapmanızı sağlayan pratik silikon kalıplar, mutfaktaki en önemli yardımcılarınızdan. Yapışmaz, kolay temizlenir Bulaşık makinesinde yıkanabilir Kokusuz 230 derece sıcaklığa kadar dayanıklı 50 derece soğuğa kad..
Model: SK-15 CS-2033
15li Gül Çikolata, Kek Silikon Kalıp Çikolata, Pasta ve Keklerinizi kolaylıkla yapmanızı sağlayan pratik silikon kalıplar, mutfaktaki en önemli yardımcılarınızdan.   Yapışmaz, kolay temizlenir Bulaşık makinesinde yıkanabilir Kokusuz 230 derece sıcaklığa kadar dayanıklı 50 der..
Model: SK-38
20´li CakePops Silikon Karışık Model Kalıp Gıda silikonundan üretilmiştir. Kalıp ölçüleri: 23CMx19CM Bu kalıp sayesinde muhteşem cakepopslar  yapabilirsiniz Toptan Satışımız Vardır..
Model: SK-25
5li Silikon Yarım Yumurta Çikolata Kalıbı  Çikolata, Pasta ve Keklerinizi kolaylıkla yapmanızı sağlayan pratik silikon kalıplar, mutfaktaki en önemli yardımcılarınızdan. Yapışmaz, kolay temizlenir Bulaşık makinesinde yıkanabilirKokusuz 230 derece sıcaklığa kadar dayanıklı 50 ..
Model: SK-12 CS-2001
5li Yarım Küre Silikon Kalıp Çikolata, Pasta ve Keklerinizi kolaylıkla yapmanızı sağlayan pratik silikon kalıplar, mutfaktaki en önemli yardımcılarınızdan.   Yapışmaz, kolay temizlenir Bulaşık makinesinde yıkanabilir Kokusuz 230 derece sıcaklığa kadar dayanıklı 50 derece soğu..
Model: SK-23
6lı Ay Çiçeği Silikon Kalıp Çikolata, Pasta ve Keklerinizi kolaylıkla yapmanızı sağlayan pratik silikon kalıplar, mutfaktaki en önemli yardımcılarınızdan. Yapışmaz, kolay temizlenir Bulaşık makinesinde yıkanabilir Kokusuz 230 derece sıcaklığa kadar dayanıklı 50 derece soğuğa kadar ..
Model: SK-02
6lı Muffin Silikon Kek Kalıp Muhteşem görünümleri ile lezzetli muffinler kekler, muffinler yapıp sevdiklerinizi şaşırtacaksınız. Yapışmaz, kolay temizlenir Bulaşık makinesinde yıkanabilir Kokusuz 230 derece sıcaklığa kadar dayanıklı 50 derece soğuğa kadar dayanıklı Ölçüler: Uzu..
Model: SK-04
6lı Piramit Silikon Kek Kalıbı Muhteşem görünümleri ile lezzetli muffinler ve kekler yapıp sevdiklerinizi şaşırtacaksınız. Yapışmaz, kolay temizlenirBulaşık makinesinde yıkanabilirKokusuz230 derece sıcaklığa kadar dayanıklı50 derece soğuğa kadar dayanıklı Ölçüler: Uzunluk: 30 cm En: 17 cm&..
Model: SK-32
8li Beyaz Silikon Oval Baton Kek Kalıbı Çikolata, Pasta ve Keklerinizi kolaylıkla yapmanızı sağlayan pratik silikon kalıplar, mutfaktaki en önemli yardımcılarınızdan.Yapışmaz, kolay temizlenirBulaşık makinesinde yıkanabilirKokusuz230 derece sıcaklığa kadar dayanıklı50 derece soğuğa kadar dayanıklı ..
Model: SK-26
8li Kalp Silikon Kek Kalıbı Çikolata, Pasta ve Keklerinizi kolaylıkla yapmanızı sağlayan pratik silikon kalıplar, mutfaktaki en önemli yardımcılarınızdan.Yapışmaz, kolay temizlenirBulaşık makinesinde yıkanabilirKokusuz230 derece sıcaklığa kadar dayanıklı50 derece soğuğa kadar dayanıklı  Ölç..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 146 (13 Sayfa)