Tablo:
Hızlıgör

3'lü Spatula Seti

(0)

3'lü Spatula Seti Spatula ve bıçaklarla pastaların krema ile kaplanması süsleme, pasta kesme, dilimleme, servis yapma işlemlerinin yapılmasında kullanılan ayrıca börek kesme ve servis yapma ekipmanı olarak kullanılabilen yardımcı mutfak aletleridir...

Hızlıgör

Abs Kare Tarak

(0)

Abs Kare Tarak  Plastik malzemeden üretilmiştir. Kullanımı Kolay Yıkanarak çok sefer kullanılabilir Dayanıklı Hijyeniktir..

Hızlıgör

Büyük Seker Hamur Ütüsü

(0)

Büyük Seker Hamur Ütüsü Seker hamuru ütüsü Sekillendirme, modelleme ve yumuSatma iCin kullanılabilecek harika bir araCtır. Eğer hamurunuzda küCük kabarcıklar varsa, sadece bir iğne ile dokunun ve daha sonra tekrar düzleStirin. Pasta dekorasyonu ancak bu kadar basit olabilir! İlk kullanımdan önce yıkayınız. Boyutlar: En : 7 cm Boy: 20 cm Topta..

Hızlıgör

Eğik Pasta Sıvama Paleti 11cm

(0)

Eğik Pasta Sıvama Paleti 11cm Spatula ve bıCaklarla pastaların krema ile kaplanması süsleme, pasta kesme, dilimleme, servis yapma iSlemlerinin yapılmasında kullanılan ayrıca börek kesme ve servis yapma ekipmanı olarak kullanılabilen yardımcı mutfak aletleridir...

Hızlıgör

Eğik Pasta Sıvama Paleti 15cm

(0)

Eğik Pasta Sıvama Paleti 15cm Spatula ve bıCaklarla pastaların krema ile kaplanması süsleme, pasta kesme, dilimleme, servis yapma iSlemlerinin yapılmasında kullanılan ayrıca börek kesme ve servis yapma ekipmanı olarak kullanılabilen yardımcı mutfak aletleridir...

Hızlıgör

İğne UClu Rulet

(0)

İğne UClu Rulet Seker hamurunun kesilmesi ve iSaretleme iSleminde kullanılır. Toptan SatıSımız Vardır...

Hızlıgör

Kare Keskin Kenar Ütüsü

(0)

Kare Keskin Kenar Ütüsü Seker hamuru ütüsü Sekillendirme, modelleme ve yumuSatma iCin kullanılabilecek harika bir araCtır. Eğer hamurunuzda küCük kabarcıklar varsa, sadece bir iğne ile dokunun ve daha sonra tekrar düzleStirin. Pasta dekorasyonu ancak bu kadar basit olabilir! İlk kullanımdan önce yıkayınız. Boyutlar: En : 7,3 cm Boy:20 cm Topt..

Hızlıgör

Pandispanya Kesme Testeresi 3 DiSli

(0)

Pandispanya Kesme Testeresi 3 DiSli Pandispanya, Pasta,Keklerinizi kolaylıkla kesmek iCin. Sizlere Özel ÖlCüler: 45cmX20cm Toptan SatıSımız Vardır...

Hızlıgör

Pandispanya Kesme Testeresi 3 DiSli 65cm

(0)

Pandispanya Kesme Testeresi 3 DiSli 65cm Pandispanya, Pasta,Keklerinizi kolaylıkla kesmek iCin. Sizlere Özel ÖlCüler: 65cmX19cm Toptan SatıSımız Vardır...

Hızlıgör

Paslanmaz Delikli Spatula

(0)

Paslanmaz Delikli Spatula Mutfaklarınızdan ayırmayacağınız ve pasta, krep, börek gibi yiyeceklerinizin Sık görünüm kazanıp dilimlenmesinde kullanabileceğiniz Spatula Modelleri. Pasta, krep, börek, kek gibi yiyeceklerinizi dilimlenmesi ve görsel bir Sıklık katılmasını sağlayacak. Yüksek kalitede üretilmiS mutfak gereCleri ile kendi mutfağınızın S..

Hızlıgör

Paslanmaz DiSli ÜCgen Spatula

(0)

Paslanmaz DiSli ÜCgen Spatula Mutfaklarınızdan ayırmayacağınız ve pasta, krep, börek gibi yiyeceklerinizin Sık görünüm kazanıp dilimlenmesinde kullanabileceğiniz Spatula Modelleri. Pasta, krep, börek, kek gibi yiyeceklerinizi dilimlenmesi ve görsel bir Sıklık katılmasını sağlayacak Metal Spatula Modelleri.Yüksek kalitede üretilmiS mutfak gere..

Hızlıgör

Paslanmaz Lüks Pasta MaSası

(0)

Paslanmaz Lüks Pasta MaSası Hijyen ve insan sağlığına uygun, dayanıklı ve uzun ömürlü, kir tutmayan ve kolay temizlenen paslanmaz Celikten üretilmektedir. Yüksek ve düSük ısılara karSı oldukCa dayanıklı ve kesinlikle paslanmaya karSı mukavemetlidir. Ayrıca bulaSık makinesinde rahatlıkla yıkanabilir. Yapısı kesinlikle bozulmaz. ÖlCüler:20cm Topta..

Hızlıgör

Paslanmaz Spatula ve Peynir Dilimleyici

(0)

Paslanmaz Spatula ve Peynir Dilimleyici Mutfaklarınızdan ayırmayacağınız ve pasta, krep, börek gibi yiyeceklerinizin Sık görünüm kazanıp dilimlenmesinde kullanabileceğiniz Spatula Modelleri.   Pasta, krep, börek, kek gibi yiyeceklerinizi dilimlenmesi ve görsel bir Sıklık katılmasını sağlayacak Metal Spatula Modelleri. Yüksek kalitede ü..

Hızlıgör

Pasta Dilimleyici

(0)

Pasta Dilimleyici 14/16 eSit parCaya bölmesi profosyenel pasta yapımında pratik yardımcınız. Toptan SatıSımız Vardır..

Hızlıgör

Pasta Kek Pandispanya Kesme Testeresi 32x17cm

(0)

         Pasta Kek Pandispanya Kesme Testeresi Pasta ve keklerinizi kolaylıkla kesmek iCin üretilmiS pratik kesici. Yedek kesici teliyle birlikte gönderilmekte..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 54 (4 Sayfa)