Menu
Sepet

Toz Gıda Boyaları

Model: Decraft Dondurucu Sprey
Decraft Dondurucu Spray 400mlCikolata, Seker bazlı tatlıların biCimlerini muhafaza etmesini sağlar. Tatlıları parlak muhafaza eder. Direkt güneS ıSığında bırakılmamalıdır. Tarım Bakanlığı normlarına uygun bir Sekilde ithal edilmiStir. Toptan SatıSımız Vardır...
Model: Spray Boyalar
Gıda Spray Boyalar 150mlGıda koteksine uygun olarak imal edilmiS olan gıda sprey boyası ile yaratıcılıkta sınır tanımayın.Sizlere özel Spray Boyalar.Toptan SatıSımız Vardır...
Model: Lucks Gıda Kalemi
Lucks Renkli Yenilebilir Gıda KalemiSeker Plaka Gofret Plaka Üzerine Yazı Yazmak Ve Seker Hamuruna Figür Yapmak  İCin Kullanılan Gıdaya Uyumlu Gıda KalemiSerin ve kuru yerde muhafaza ediniz.Türk Gıda Kodeksi , Gıdalarda Kullanılan Renklendiriciler Tebliği"ne Uygundur.Türkiyede B..
Model: PS-06
Renkli Cift UClu Gıda Kalemi0.25 ve 2.25 ml iki taraflı baSlıkları ile istediğiniz kalınlıkta ve incelikte yazılar yazarak pastalarıza güzel sunum yapabilirsiniz...
Model: Suana Altın Toz Gıda Boyası
Suana Altın Toz Gıda Boyası 5 GrDekor kaplama hamurlarında, maket kaplama hamurlarında ve gıda kodeksinin uygun gördüğü yerlerde kullanılır. Ürünlerde domuz yağı ve katkısı yoktur.Raf Ömrü :2 Yıl..
Model: Suana Beyaz Toz Gıda Boyası
Suana Beyaz Toz Gıda Boyası 8 GrDekor kaplama hamurlarında, maket kaplama hamurlarında ve gıda kodeksinin uygun gördüğü yerlerde kullanılır. Ürünlerde domuz yağı ve katkısı yoktur.Raf Ömrü :2 Yıl..
Model: Suana GümüS Toz Gıda Boyası
Suana GümüS Toz Gıda Boyası 5 GrDekor kaplama hamurlarında, maket kaplama hamurlarında ve gıda kodeksinin uygun gördüğü yerlerde kullanılır. Ürünlerde domuz yağı ve katkısı yoktur.Raf Ömrü :2 Yıl..
Model: Suana Kahve Toz Gıda Boyası
Suana Kahve Toz Gıda Boyası 8 GrDekor kaplama hamurlarında, maket kaplama hamurlarında ve gıda kodeksinin uygun gördüğü yerlerde kullanılır. Ürünlerde domuz yağı ve katkısı yoktur.Raf Ömrü :2 Yıl..
Model: Suana Kırmızı Toz Gıda Boyası
Suana Kırmızı Toz Gıda Boyası 8 GrDekor kaplama hamurlarında, maket kaplama hamurlarında ve gıda kodeksinin uygun gördüğü yerlerde kullanılır. Ürünlerde domuz yağı ve katkısı yoktur.Raf Ömrü :2 Yıl..
Model: Suana Lacivert Toz Gıda Boyası
Suana Lacivert Toz Gıda Boyası 8 GrDekor kaplama hamurlarında, maket kaplama hamurlarında ve gıda kodeksinin uygun gördüğü yerlerde kullanılır. Ürünlerde domuz yağı ve katkısı yoktur.Raf Ömrü :2 Yıl..
Model: Suana Mavi Toz Gıda Boyası
Suana Mavi Toz Gıda Boyası 8 GrDekor kaplama hamurlarında, maket kaplama hamurlarında ve gıda kodeksinin uygun gördüğü yerlerde kullanılır. Ürünlerde domuz yağı ve katkısı yoktur.Raf Ömrü :2 Yıl..
Model: Suana Mor Toz Gıda Boyası
Suana Mor Toz Gıda Boyası 8 GrDekor kaplama hamurlarında, maket kaplama hamurlarında ve gıda kodeksinin uygun gördüğü yerlerde kullanılır. Ürünlerde domuz yağı ve katkısı yoktur.Raf Ömrü :2 Yıl..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 17 (2 Sayfa)