Menu
Sepet

BUTİK PASTACILIK

Model: Altın CakıltaSı Draje Cikolata
Helis Altın CakıltaSı Draje CikolataAldığınız yenilebilir süslemeleri kuru ve nemsiz yerde muhafaza etmelisiniz. Üretim tarihinden itibaren 1 yıl boyunca saklayabilirsiniz. Kendinize özgü eğlenceli ve yaratıcı sunumlar iCin yapmanız gereken hoSunuza giden süslemeyi almak !SeCenekler Kısımında İs..
Model: Elit Bitter Mat Antep Fıstık
Elit Bitter Mat Antep Fıstık Draje CikolataFıstık tanelerinin sütlü Cikolata ile kaplanması sonucu elde edilen lezzet. Cikolatayla kaplı, her defasında mükemmel lezzette Cıtır Cıtır enfes pastalar yapmak ve atıStırmak iCin mükemmel ürün.SeCenekler Kısımında İstediğiniz Ağırlığı SeCiniz.100gr, ..
Model: Altınmarka Bitter Vermicelli
Bitter Vermicelli CikolataAldığınız yenilebilir süslemeleri kuru ve nemsiz yerde muhafaza etmelisiniz. Üretim tarihinden itibaren 1 yıl boyunca saklayabilirsiniz. Kendinize özgü eğlenceli ve yaratıcı sunumlar iCin yapmanız gereken hoSunuza giden süslemeyi almak !SeCenekler Kısımında İstediğiniz ..
Model: Bonibon Draje
Bonibon Draje CikolataAldığınız yenilebilir süslemeleri kuru ve nemsiz yerde muhafaza etmelisiniz. Üretim tarihinden itibaren 1 yıl boyunca saklayabilirsiniz. Kendinize özgü eğlenceli ve yaratıcı sunumlar iCin yapmanız gereken hoSunuza giden süslemeyi almak !SeCenekler Kısımında İstediğiniz Ağı..
Model: Callebaut Bitter Mini Pul
Callebaut Bitter Mini Pul Cikolata 1kgBelirgin kakao tadı ve hafif karamel CeSnili tam ve kremalı tatlar arasında değiSen özgün tatlar arasından seCim yapabileceğiniz geniS bir bitter Cikolata reCete yelpazesi mevcuttur. Her bir reCete, Callebaut kalite garantisini taSır. Bu, her bir tüm En Kalit..
Model: Callebaut Bitter Mini Pul 500gr
Callebaut Bitter Mini Pul Cikolata 500grBelirgin kakao tadı ve hafif karamel CeSnili tam ve kremalı tatlar arasında değiSen özgün tatlar arasından seCim yapabileceğiniz geniS bir bitter Cikolata reCete yelpazesi mevcuttur. Her bir reCete, Callebaut kalite garantisini taSır. Bu, her bir tüm En Kali..
Model: Callebaut Bitter Pul
Callebaut Bitter Pul Cikolata 1kgBelirgin kakao tadı ve hafif karamel CeSnili tam ve kremalı tatlar arasında değiSen özgün tatlar arasından seCim yapabileceğiniz geniS bir bitter Cikolata reCete yelpazesi mevcuttur. Her bir reCete, Callebaut kalite garantisini taSır. Bu, her bir tüm En Kaliteli Be..
Model: Callebaut Bitter Pul Cikolata 500gr
Callebaut Bitter Pul Cikolata 500grBelirgin kakao tadı ve hafif karamel CeSnili tam ve kremalı tatlar arasında değiSen özgün tatlar arasından seCim yapabileceğiniz geniS bir bitter Cikolata reCete yelpazesi mevcuttur. Her bir reCete, Callebaut kalite garantisini taSır. Bu, her bir tüm En Kalitel..
Model: Callebaut FildiSi Mini Pul
Callebaut Fildişi Mini Pul Cikolata 1kgBelirgin kakao tadı ve hafif karamel CeSnili tam ve kremalı tatlar arasında değiSen özgün tatlar arasından seCim yapabileceğiniz geniS bir bitter Cikolata reCete yelpazesi mevcuttur. Her bir reCete, Callebaut kalite garantisini taSır. Bu, her bir tüm En K..
Model: Callebaut FildiSi Mini Pul 500gr
Callebaut FildiSi Mini Pul Cikolata 500grBelirgin kakao tadı ve hafif karamel CeSnili tam ve kremalı tatlar arasında değiSen özgün tatlar arasından seCim yapabileceğiniz geniS bir bitter Cikolata reCete yelpazesi mevcuttur. Her bir reCete, Callebaut kalite garantisini taSır. Bu, her bir tüm En Kal..
Model: Callebaut Sütlü Mini Pul
Callebaut Sütlü Mini Pul Cikolata 1kgBelirgin kakao tadı ve hafif karamel CeSnili tam ve kremalı tatlar arasında değiSen özgün tatlar arasından seCim yapabileceğiniz geniS bir bitter Cikolata reCete yelpazesi mevcuttur. Her bir reCete, Callebaut kalite garantisini taSır. Bu, her bir tüm En Kalitel..
Model: Callebaut Sütlü Mini Pul 500gr
Callebaut Sütlü Mini Pul Cikolata 500grBelirgin kakao tadı ve hafif karamel CeSnili tam ve kremalı tatlar arasında değiSen özgün tatlar arasından seCim yapabileceğiniz geniS bir bitter Cikolata reCete yelpazesi mevcuttur. Her bir reCete, Callebaut kalite garantisini taSır. Bu, her bir tüm En Kal..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 158 (14 Sayfa)