Tablo:
Hızlıgör

12'li Plastik duy seti

(0)
20,00 ₺

DUY YÜKSEKLİĞİ 5,5 CM, YAPRAK DUY 1.2 CM - YAPRAK DUY 1.8 CM - HASIR DUY 1.8 CM - KAPALI YILDIZ DUYLAR 0.5-0.7-0.8 CMAÇIK DİŞLİ DUYLAR 1-1.1-1.2 CM - DÜZ DUYLAR 0.5-0.7-1 CM..

Hızlıgör

12'li Policarbon duy seti

(0)
25,00 ₺

Isıya dayanıklı, gıda ürünleri ile kullanıma uygun polikarbondan yapılmış 12 parça duy seti.Krema torbasının ucuna takılarak değişik şekillerde süslemeler yapılmasına yardımcı olur.Kolay temizlenir düzgün şekiller çıkarır.Pasta süslemelerinde ve yemek süslemelerinde şık görünüm sağlar...

Hızlıgör

26 PARÇA DUY SET

(0)
55,00 ₺

26 PARÇA DUY SET Paket içerisinde  26 adet çeşitli şekillerde metal duy vardır. ..

Hızlıgör

6'lı Pasta, Kurabiye ve Cupcake Süsleme Seti

(0)
30,00 ₺

6'lı Pasta, Kurabiye ve Cupcake Süsleme SetiKrema pompası, çikolata sosluk ve palet ile cupcake süslemeleri yapabilirsiniz...

Hızlıgör

Açık Yıldız Duylar

(0)
8,00 ₺

Açık Yıldız Duylar Metalden Üretilmiştir Uçlar Farklı şekillerdedir Yıkanarak Çok Sefer Kullanılabilir Dayanıklı HijyeniktirSeçenekler Kısmından İstediğiniz Ölçülerde Duy Seçiniz Ölçüler : No:1 820 - 4mm - Boy: 4,5 cm - 5cm aralığında No:2 821 - 6mm - Boy: 4,5 cm - 5cm aralığında No:3 822 - 7mm - Boy: 4,..

Hızlıgör

Burgulu Yıldız Duylar

(0)
8,00 ₺

Burgulu Yıldız Duy Yaptığınız Kremaları Desenli Bir Sekilde Sunmaya Yardımcı Aparat pastamarka’dan Aldığınız Aparatları Krema Sıkma Torbanızın ICerisine YerleStirin,Kremanızı Doldurun Ve Krema Ile Süslemek Istediğiniz Ürünün Üzerine Kendinize Özgü Deseniniz Ile Renk Katın. Metalden ÜretilmiStir,UClar Farklı Sekillerdedir,Yıkanarak Cok Sefer..

Hızlıgör

Büyük Plastik Duy Anahtarı

(0)
5,50 ₺

Büyük Plastik Duy Anahtarı Krema ekipmanlarıdan torba ve duylar iCin duy anahtarı burada. Pastalar iCin en iyi krema ekipmanları ikili duy anahtar. ÖlCüler:8cmX2cm Toptan SatıSımız Vardır...

Hızlıgör

Dekoratif Mini Gül Duylar

(0)
5,00 ₺

Dekoratif Mini Gül Duy Yaptığınız Kremaları Desenli Bir Sekilde Sunmaya Yardımcı Aparat Pastamarka’dan Aldığınız Aparatları Krema Sıkma Torbanızın ICerisine YerleStirin,Kremanızı Doldurun Ve Krema Ile Süslemek Istediğiniz Ürünün Üzerine Kendinize Özgü Deseniniz Ile Renk Katın. Metalden ÜretilmiStir,UClar Farklı Sekillerdedir,Yıkanarak Cok Sef..

Hızlıgör

Dekoratif Duylar

(0)
8,00 ₺

Dekoratif Duylar Yaptığınız Kremaları Desenli Bir Sekilde Sunmaya Yardımcı Aparat Pastamarka’dan Aldığınız Aparatları Krema Sıkma Torbanızın ICerisine YerleStirin,Kremanızı Doldurun Ve Krema Ile Süslemek Istediğiniz Ürünün Üzerine Kendinize Özgü Deseniniz Ile Renk Katın. Metalden ÜretilmiStir,UClar Farklı Sekillerdedir,Yıkanarak Cok Sefer Kul..

Hızlıgör

Dekoratif Gül Duylar

(0)
8,00 ₺

Dekoratif Gül Duylar   Yaptığınız Kremaları Desenli Bir Sekilde Sunmaya Yardımcı Aparat Pastamarka’dan Aldığınız Aparatları Krema Sıkma Torbanızın ICerisine YerleStirin,Kremanızı Doldurun Ve Krema Ile Süslemek Istediğiniz Ürünün Üzerine Kendinize Özgü Deseniniz Ile Renk Katın. Metalden ÜretilmiStir,UClar Farklı Sekillerdedir,Yıkanarak..

Hızlıgör

Dekoratif Mini Yaprak Duylar

(0)
5,00 ₺

Dekoratif Mini Yaprak Duylar   Yaptığınız Kremaları Desenli Bir Sekilde Sunmaya Yardımcı Aparat Pastamarka’dan Aldığınız Aparatları Krema Sıkma Torbanızın ICerisine YerleStirin,Kremanızı Doldurun Ve Krema Ile Süslemek Istediğiniz Ürünün Üzerine Kendinize Özgü Deseniniz Ile Renk Katın. Metalden ÜretilmiStir,UClar Farklı Sekillerdedir,Y..

Hızlıgör

French Yıldız Duy

(0)
8,00 ₺

French Yıldız Duy   Yaptığınız Kremaları Desenli Bir Sekilde Sunmaya Yardımcı Aparat Pastamarka’dan Aldığınız Aparatları Krema Sıkma Torbanızın ICerisine YerleStirin,Kremanızı Doldurun Ve Krema Ile Süslemek Istediğiniz Ürünün Üzerine Kendinize Özgü Deseniniz Ile Renk Katın. Metalden ÜretilmiStir,UClar Farklı Sekillerdedir,Yıkanarak Co..

Hızlıgör

GeniS Serit Duylar

(0)
8,00 ₺

GeniS Serit Duylar Yaptığınız Kremaları Desenli Bir Sekilde Sunmaya Yardımcı Aparat Pastamarka’dan Aldığınız Aparatları Krema Sıkma Torbanızın ICerisine YerleStirin,Kremanızı Doldurun Ve Krema Ile Süslemek Istediğiniz Ürünün Üzerine Kendinize Özgü Deseniniz Ile Renk Katın. Metalden ÜretilmiStir,UClar Farklı Sekillerdedir,Yıkanarak Cok Sefer K..

Hızlıgör

Gül Rus Duy Ucu No:13

(0)
10,00 ₺

Gül Rus Duy Ucu  No:13 Pasta süslerken duylar en büyük yardımcı.Özellikle böyle tek sıkıSta kremaya gül Sekli veren uClar ev hanımları iCin büyük kolaylık Rus duyu ucu özel kesim ve kremaya kolayca gül, lale, papatya, vs Sekli verebilen uClardır. Celikten ve oldukCa uzun ömürlülerdir. Evde basitCe krem Santiden bile bu süslemeleri yapabilir..

Hızlıgör

Kapalı Yıldız Duylar

(0)
8,00 ₺

Kapalı Yıldız Duylar Metalden ÜretilmiStir UClar Farklı Sekillerdedir Yıkanarak Cok Sefer Kullanılabilir Dayanıklı Hijyeniktir ÖlCüler : No:1 840 - 3mm - Boy: 4,5 cm - 5cm aralığında No:2 841 - 4mm - Boy: 4,5 cm - 5cm aralığında No:3 842 - 5mm - Boy: 4,5 cm - 5cm aralığında No:4 843 - 6mm - ..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 38 (3 Sayfa)