Tablo:
Hızlıgör

6 Lı Silikon Muffin Kalıbı

(0)
10,00 ₺

Paket içerisinde 6 adet silikon muffin kalıbı bulunmaktadır. 220 derece ye kadar fırına girebilir.  gıdaya uygunluk belgesi vardır.   ..

Hızlıgör

Aşk Polikarbon Çerçeve Kurabiye Kalıbı ve Damga

(0)
8,00 ₺

Aşk Polikarbon Çerçeve Kurabiye Kalıbı ve DamgaSağlığa uygun polikarbonat hammaddeden yapılmıştır Darbelere ve yamulmaya karşı dayanıklıdır. -20 , +150 dereceye kadar dayanıklıdır. Pürüzsüz yüzeyi sayesinde hamurunuzda kesim izi bırakmaz. Diğer ürünlerde olduğu gibi elinizi kesmez, bulaşık makinesinde yıkanabilir. Boyutlar : 7,..

Hızlıgör

Ayıcık Polikarbon Yuvarlak Kurabiye Kalıbı ve Damga

(0)
8,00 ₺

Ayıcık Polikarbon Yuvarlak Kurabiye Kalıbı ve DamgaSağlığa uygun polikarbonat hammaddeden yapılmıştır Darbelere ve yamulmaya karşı dayanıklıdır. -20 , +150 dereceye kadar dayanıklıdır. Pürüzsüz yüzeyi sayesinde hamurunuzda kesim izi bırakmaz. Diğer ürünlerde olduğu gibi elinizi kesmez, bulaşık makinesinde yıkanabilir. Boyutlar ..

Hızlıgör

Bebek Polikarbon Yuvarlak Tırtıklı Kurabiye Kalıbı ve Damga

(0)
8,00 ₺

Bebek Polikarbon Yuvarlak Tırtıklı Kurabiye Kalıbı ve DamgaSağlığa uygun polikarbonat hammaddeden yapılmıştır Darbelere ve yamulmaya karşı dayanıklıdır. -20 , +150 dereceye kadar dayanıklıdır. Pürüzsüz yüzeyi sayesinde hamurunuzda kesim izi bırakmaz. Diğer ürünlerde olduğu gibi elinizi kesmez, bulaşık makinesinde yıkanabilir. Bo..

Hızlıgör

Bebek Polikarbon Yuvarlak Tırtıklı Kurabiye Kalıbı ve Damga 2

(0)
8,00 ₺

Bebek Polikarbon Yuvarlak Tırtıklı Kurabiye Kalıbı ve Damga 2Sağlığa uygun polikarbonat hammaddeden yapılmıştır Darbelere ve yamulmaya karşı dayanıklıdır. -20 , +150 dereceye kadar dayanıklıdır. Pürüzsüz yüzeyi sayesinde hamurunuzda kesim izi bırakmaz. Diğer ürünlerde olduğu gibi elinizi kesmez, bulaşık makinesinde yıkanabilir. ..

Hızlıgör

Bebek Polikarbon Yuvarlak Tırtıklı Kurabiye Kalıbı ve Damga 3

(0)
8,00 ₺

Bebek Polikarbon Yuvarlak Tırtıklı Kurabiye Kalıbı ve Damga 3Sağlığa uygun polikarbonat hammaddeden yapılmıştır Darbelere ve yamulmaya karşı dayanıklıdır. -20 , +150 dereceye kadar dayanıklıdır. Pürüzsüz yüzeyi sayesinde hamurunuzda kesim izi bırakmaz. Diğer ürünlerde olduğu gibi elinizi kesmez, bulaşık makinesinde yıkanabilir. ..

Hızlıgör

Bebek Polikarbon Yuvarlak Tırtıklı Kurabiye Kalıbı ve Damga 4

(0)
8,00 ₺

Bebek Polikarbon Yuvarlak Tırtıklı Kurabiye Kalıbı ve Damga 4Sağlığa uygun polikarbonat hammaddeden yapılmıştır Darbelere ve yamulmaya karşı dayanıklıdır. -20 , +150 dereceye kadar dayanıklıdır. Pürüzsüz yüzeyi sayesinde hamurunuzda kesim izi bırakmaz. Diğer ürünlerde olduğu gibi elinizi kesmez, bulaşık makinesinde yıkanabilir. ..

Hızlıgör

Bebek Polikarbon Yuvarlak Tırtıklı Kurabiye Kalıbı ve Damga 5

(0)
8,00 ₺

Bebek Polikarbon Yuvarlak Tırtıklı Kurabiye Kalıbı ve Damga 5Sağlığa uygun polikarbonat hammaddeden yapılmıştır Darbelere ve yamulmaya karşı dayanıklıdır. -20 , +150 dereceye kadar dayanıklıdır. Pürüzsüz yüzeyi sayesinde hamurunuzda kesim izi bırakmaz. Diğer ürünlerde olduğu gibi elinizi kesmez, bulaşık makinesinde yıkanabilir. ..

Hızlıgör

Bebek Polikarbon Yuvarlak Tırtıklı Kurabiye Kalıbı ve Damga 6

(0)
8,00 ₺

Bebek Polikarbon Yuvarlak Tırtıklı Kurabiye Kalıbı ve Damga 6Sağlığa uygun polikarbonat hammaddeden yapılmıştır Darbelere ve yamulmaya karşı dayanıklıdır. -20 , +150 dereceye kadar dayanıklıdır. Pürüzsüz yüzeyi sayesinde hamurunuzda kesim izi bırakmaz. Diğer ürünlerde olduğu gibi elinizi kesmez, bulaşık makinesinde yıkanabilir. ..

Hızlıgör

Çiçekli Polikarbon Tırtıklı Kalp Kurabiye Kalıbı ve Damga

(0)
8,00 ₺

Çiçekli Polikarbon Tırtıklı Kalp Kurabiye Kalıbı ve DamgaSağlığa uygun polikarbonat hammaddeden yapılmıştır Darbelere ve yamulmaya karşı dayanıklıdır. -20 , +150 dereceye kadar dayanıklıdır. Pürüzsüz yüzeyi sayesinde hamurunuzda kesim izi bırakmaz. Diğer ürünlerde olduğu gibi elinizi kesmez, bulaşık makinesinde yıkanabilir. Boyu..

Hızlıgör

Cup Cake Delici

(0)
5,00 ₺

Cup Cake Delici Cupcake Delici ve Oyucu Aparat ile kendi evinizde profesyonel kekler hazırlayabileceksiniz. Cupcake Delici ve Oyucu Aparat ile keklerinizin ortasını oyup iClerine krema, Cikolata ve marmelat gibi istediğiniz malzemelerle doldurabilir, keklerinize farklı lezzetler katabilirsiniz. Yaylı basmatik mekanizması ile kolayca te..

Hızlıgör

Desenli Polikarbon Altıgen Kurabiye Kalıbı ve Damga

(0)
8,00 ₺

Desenli Polikarbon Altıgen Kurabiye Kalıbı ve DamgaSağlığa uygun polikarbonat hammaddeden yapılmıştır Darbelere ve yamulmaya karşı dayanıklıdır. -20 , +150 dereceye kadar dayanıklıdır. Pürüzsüz yüzeyi sayesinde hamurunuzda kesim izi bırakmaz. Diğer ürünlerde olduğu gibi elinizi kesmez, bulaşık makinesinde yıkanabilir. Boyutlar ..

Hızlıgör

Desenli Polikarbon Altıgen Kurabiye Kalıbı ve Damga 2

(0)
8,00 ₺

Desenli Polikarbon Altıgen Kurabiye Kalıbı ve Damga 2Sağlığa uygun polikarbonat hammaddeden yapılmıştır Darbelere ve yamulmaya karşı dayanıklıdır. -20 , +150 dereceye kadar dayanıklıdır. Pürüzsüz yüzeyi sayesinde hamurunuzda kesim izi bırakmaz. Diğer ürünlerde olduğu gibi elinizi kesmez, bulaşık makinesinde yıkanabilir. Boyutlar..

Hızlıgör

Desenli Polikarbon Altıgen Kurabiye Kalıbı ve Damga 3

(0)
8,00 ₺

Desenli Polikarbon Altıgen Kurabiye Kalıbı ve Damga 3Sağlığa uygun polikarbonat hammaddeden yapılmıştır Darbelere ve yamulmaya karşı dayanıklıdır. -20 , +150 dereceye kadar dayanıklıdır. Pürüzsüz yüzeyi sayesinde hamurunuzda kesim izi bırakmaz. Diğer ürünlerde olduğu gibi elinizi kesmez, bulaşık makinesinde yıkanabilir. Boyutlar..

Hızlıgör

Desenli Polikarbon Beşgen Kurabiye Kalıbı ve Damga

(0)
8,00 ₺

Desenli Polikarbon Beşgen Kurabiye Kalıbı ve Damga Sağlığa uygun polikarbonat hammaddeden yapılmıştır Darbelere ve yamulmaya karşı dayanıklıdır. -20 , +150 dereceye kadar dayanıklıdır. Pürüzsüz yüzeyi sayesinde hamurunuzda kesim izi bırakmaz. Diğer ürünlerde olduğu gibi elinizi kesmez, bulaşık makinesinde yıkanabilir. Boyut..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 45 (3 Sayfa)